Podziękowania dla ekip

Więcej
2016/10/08 09:14 - 2016/10/08 18:14 #41501 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka stworzył temat: Podziękowania dla ekip

Temat w którym można podziękować innym załogom czy też konkretnym osobom za pomoc na trasie.

Jako że takiego tematu jeszcze nie ma, to wychodzi na to, że jestem pierwszy.

Z naszej strony ( Załogi Tarpaniątka) należą się ogromne podziękowania za pomoc w zasadzie już na mecie dla ( mniej więcej w kolejności pomocy):

- Żukato za chęć pomocy w podholowaniu
- załodze Żuka która nas podholowała i dopchała ostatnie kilkaset metrów do kempingu El Bahira ( przepraszam dziewczyny i chłopaki ale nie zapamiętałem nazwy teamu, dajcie znać na PW to ją dopiszę)
- załogom Sużuki/Ministranci/Żuk Kazik za użyczenie Waszej wspólnej zapasowej półosi (nasza prawa się ukręciła przed samym kempingiem)
- załodze Lubelski Żuk Team za użyczenie drugiej półosi którą podmieniliśmy z naszą lewą
- załodze Warszawy kombi ( Arek, po co zmieniałeś w tym roku nazwę teamu, teraz nie pamiętam nowej :P ) za użyczenie udaru w celu przyspieszenia prac, użyczenie pasów transportowych i reszty sprzętu które pomogły nam wyszarpać z mostu lewą półoś, już nie wspominając o kleju i ogromnej ilości pasty do mycia rąk oraz podwózkę na plażę
- załodze z bordowego Żuka która nas przygarnęła i podwiozła na kemping przy plaży ( przepraszam nie pamiętam nazwy teamu, reklama Borg Warner na boku Żuka, dajcie znać na PW nazwę temu, dopiszę)
- załodze Czerwony Team za chęć pomocy w podwózce
- Borewicz Team i Kabanos Team za podwózkę Ładą o 1 w nocy z półosią do naszego kempingu.

-wszystkim którzy nas wspierali, a których pominąłem powyżej

Bez Waszej pomocy pewnie finał tegorocznej wyprawy nie byłby tak szczęśliwy jak jest.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Ostatnio zmieniany: 2016/10/08 18:14 przez Załoga Tarpaniątka.
Podziękowali: ŻUKato

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/10/08 09:41 #41502 przez Rezerwat Przygody

Rezerwat Przygody odpowiedział w temacie: Podziękowania dla ekip

To ja ze swojej strony serdecznie dziękuję ekipie z żuka, która na autostradzie za Palermo pomogła mi awaryjnie założyć łańcuch. Przepraszam, ale z nerwów nie zapamiętałem nazwy ekipy. Proszę, odezwijcie się na priv. Jakieś rude procenty wyślę kurierem :)
Podziękowali: zaZUKowani

Więcej
2016/10/08 16:49 #41508 przez KARAKAN RALLY

KARAKAN RALLY odpowiedział w temacie: Podziękowania dla ekip

My podziękujemy wszystkim za cenne wskazówki na trasie do i z Palermo, gdyż zbyt przejęci sprawami technicznymi (do ostatniej chwili), jechaliśmy bez żadnego obmyślenia trasy, ani zerknięcia na proponowane kempingi :)
Stąd podziękowania dla GODZILLAteam, za wspólną jazdę, a w zasadzie prowadzenia nas, nieogarów praktycznie do samej mety ;) [PS. wasze notatki w czerwonej okładce prawdopodobnie wypadły w okolicach neapolu w drodze na prom, mamy to na kamerze samochodowej, muszę to napisać bo odnieśliśmy wrażenie, iż myślicie, że to my je wam wzięliśmy].
Poza tym dziękujemy ekipie z BergHoff-a za pojawianie się w odpowiednim miejscu i czasie w trakcie całej podróży :D

Więcej
2016/10/09 21:10 #41532 przez 44kuce

44kuce odpowiedział w temacie: Podziękowania dla ekip

Ekipa 44 kuce dziękuje darczyńcom za wpłaty na rzecz dzieci, które dzięki nam wszystkim mogą spełniać swoje marzenia.
Dziękujemy za wspólną podróż wszystkim a w szczególności „Janas team” (wspólne dotarcie do krańca Europy) oraz "Limbowej" powrót i noclegi, pomoc na trasie.
W Tunezji ekipie „Limbowej najlepszej ulicy w Gdyni”, dzięki nim wyrwaliśmy się z Afryki i dotarliśmy na prom gdzie mogliśmy usunąć awarię aparatu zapłonowego. Dziękujemy Piotrowi z „Gniotsa nie łamiotsa” za narzędzia i sznurek do holowania oraz pomoc w poszukiwaniu awarii. Wszystkim uczestnikom, którzy nas wspierali w problemach technicznych jak np. „07 zgłoś się”.
Serdeczne podziękowanie dla Team Zlombol Martyna, Jasiu & Marcin za wymyślenie formuły i kontynuowanie jej przez 10 lat oraz statuetkę, która sprawiła nam niesamowitą przyjemność. Wszystkim za, atmosferę i przygody. GRATULUJEMY odwagi! Do zobaczenia za rok. B)

Więcej
2016/10/09 22:05 #41535 przez 44kuce

44kuce odpowiedział w temacie: Podziękowania dla ekip

Dziękujemy!
Załączniki:

Więcej
2016/10/10 01:01 #41536 przez Pierońskie Hanysy

Pierońskie Hanysy odpowiedział w temacie: Podziękowania dla ekip

Ja natomiast chciałem bardzo podziękować Panu z białej Łady z ledami na podsufitce za poxilinę oraz ekipie, której nazwy również nie zapamiętałem, za użyczenie taśmy aluminiowej do łatania urwanego wydechu. Aż do teraz brzmi jak rajdówka, ale było o niebo lepiej ;) do pewnego zobaczenia się za rok!

Polonez 1.6 GLE - Złombolowy
PF 125p '77 - jeszcze nie Złombolowy
Załączniki:

Więcej
2016/10/11 09:19 #41562 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Podziękowania dla ekip

Dziękuję
- JaSpoko - za wsparcie na trasie i śrubokręt
- Gieroje - za pomoc przy wymianie termostatu
- Klamot - za pomoc przy aparacie zapłonowym
- AutoOszołomy - za holowanie i możliwość doświadczenia mocy Andorii
- 44Kuce - za pomoc przy ogarnięciu wolnych obrotów
- Limbowa - za plandekę na 1 noc w Tunezji i dostęp do WiFi

i wszystkim załogom które miałem przyjemność spotkać podczas całego wyjazdu :)

Do następnego!

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Więcej
2016/10/11 09:34 #41564 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Podziękowania dla ekip

My dziękujemy Gierojom i spółce, za pomoc w diagnozie obluzowanej linki gazu.
Ciężko się wciska pedał gazu w Polonezie jednocześnie patrząc pod maskę samemu :D

Jednocześnie - sorki za pobudkę :woohoo:

Więcej
2016/10/11 13:11 #41568 przez SkazaniNaŁadę

SkazaniNaŁadę odpowiedział w temacie: Podziękowania dla ekip

Dziękuje:

- Gniotsa Nie Łamiotsa - za poduszkę silnika oraz kilka porad dotyczących przejazdu przez Albanię,

- Star Truck - za pomoc w wymianie poduszki silnika, chociaż było bardzo późno.

Oraz ekipom, od których pożyczałem narzędzia :)

Więcej
2016/10/11 13:45 #41570 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Podziękowania dla ekip

dziekuje ;

BarkAsy za dotarcie ( w końcu ) do mety
44kuce za miła wspólna podróż
Gniotsa za przekaźnik,cybanty i prowadzenie konwoju do Tunisu
AutOszołomy i Siemion Team za młodzieńczą spontaniczność, oraz baner na mecie w Tunezji,
Bandar Team za organizacje w Tunezji
MatoBEE za wspólną cześć trasy i pomoc przy awarii chłodnicy
POLDJ za wspólne wrażenia
Orgom za pomysł na niekonfliktową metę tegorocznej edycji

Mojej załodze za cierpliwość i wyrozumiałość

Darczyńcom ..

oraz wszystkim spotkanym i życzliwym osobom na trasie RAJDU :lol:

Podstawą elektryki są dobre styki !

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008