Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Więcej
2016/10/16 18:02 #41694 przez Dzik

Dzik odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Cieszę się ze demokracja tu nie obowiązuje,jakby obowiązywała to skończylibyśmy na drugiej edycji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/10/16 19:09 #41695 przez Bahama Yellow

Bahama Yellow odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Dzik napisał: Cieszę się ze demokracja tu nie obowiązuje,jakby obowiązywała to skończylibyśmy na drugiej edycji.

Jak to nie ma demokracji ? - nie pasuje nie jedziesz !!! :-) oszczędzasz czas, pieniądze i swoje zszargane nerwy !!! :-)

Jest klimat ale nie ma klimatyzacji !!!

Więcej
2016/10/16 22:16 #41697 przez Poldogrzmotti

Poldogrzmotti odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

ale marudzicie

zapominacie o idei
Tak naprawdę łączy nas to co lubimy lub nienawidzimy czyli auta-lub stara motoryzacja jak kto woli bo jednoślady też jadą.
Nie ma co dywagować nad swapami czy innymi pokrewnymi tematami.Prawda jest taka ,że 20-30-40 lat temu jak nasi ojcowie,dziadkowie właściciele malucha,fiata,żuka i czegoś podobnego mieliby możliwość włożenia motoru z Rovera czy opla to by to zrobili. Mój ojciec jeździł żukiem skrzynią z silinikiem i skrzynią od Ursusa i dawał rade do Wjherowa w dwa dni oblecieć. Teraz to my jesteśmy spadkobiercami tej motoryzacji. Proponuje maruderom by poszli spać a ludziom którzy chcą wydawać krocie na swapy i ślęczeć na wycieraczkach darczyńców brać się do roboty :)
Pamiętajcie,że w przyszłym roku też pomagamy!!!

Więcej
2016/10/16 23:13 #41699 przez NO NAME TEAM

NO NAME TEAM odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Bahama Yellow 100% popieram nikt nikogo na siłę do wyjazdu nie zmusza!!! Pegazy dokładnie dla mnie również hasło "wszystko możesz nic nie musisz" jest najważniejsze w Złombolu. Po trzecie jak ktoś będzie czytał ten i podobne tematy to dojdzie do wniosku, że jedzie z nami jakaś patologia, alkoholicy i sam juz nie wiem..... A tak nie jest i nigdy nie było. Piszecie duch złombola pierd... Hipolicie on jest i to dla każdego inny.... i najważniejsze nie Marudzić tylko szykować się na następny...... A co do swapów to ja mam to gdzieś każdy robi jak chce i jak coś jest dozwolone to można. Ja tam mojego silnika bym nie zmienił zapierdziela fajnie nawet 170 km/h.
Podsumowując luzować gacie "dziewczyny" i czekamy na kierunek ( A jak ktoś ma jakieś propozycje to zawsze można z Orgami pogadać np na mecie bardzo prostują (tłumaczą dlaczego nie) "głupie pomysły" i mają do tego święte prawo....

PS może zabrońmy LPG to w tedy będzie mniej kasy na alkohol, bo będziemy wydawać więcej na wachę

`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)

Więcej
2016/10/16 23:53 #41702 przez Poldogrzmotti

Poldogrzmotti odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

NO NAME TEAM napisał: Bahama Yellow 100% popieram nikt nikogo na siłę do wyjazdu nie zmusza!!! Pegazy dokładnie dla mnie również hasło "wszystko możesz nic nie musisz" jest najważniejsze w Złombolu. Po trzecie jak ktoś będzie czytał ten i podobne tematy to dojdzie do wniosku, że jedzie z nami jakaś patologia, alkoholicy i sam juz nie wiem..... A tak nie jest i nigdy nie było. Piszecie duch złombola pierd... Hipolicie on jest i to dla każdego inny.... i najważniejsze nie Marudzić tylko szykować się na następny...... A co do swapów to ja mam to gdzieś każdy robi jak chce i jak coś jest dozwolone to można. Ja tam mojego silnika bym nie zmienił zapierdziela fajnie nawet 170 km/h.
Podsumowując luzować gacie "dziewczyny" i czekamy na kierunek ( A jak ktoś ma jakieś propozycje to zawsze można z Orgami pogadać np na mecie bardzo prostują (tłumaczą dlaczego nie) "głupie pomysły" i mają do tego święte prawo....

PS może zabrońmy LPG to w tedy będzie mniej kasy na alkohol, bo będziemy wydawać więcej na wachę

Zapomniałem o LPG!!!A jak dalej pójdzie to każdy bedzie się krył z faktem ,że do swojej "fury" założył żarówki H4 :)
Ludzie dajcie spokój. Jedziemy "tak bo tak mi się podoba" ;p
Malkontentom DOBRANOC!!!

Więcej
2016/10/17 12:59 #41724 przez Żukolot Spółka Zło-m

Żukolot Spółka Zło-m odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Poldogrzmotti napisał:

NO NAME TEAM napisał: Bahama Yellow 100% popieram nikt nikogo na siłę do wyjazdu nie zmusza!!! Pegazy dokładnie dla mnie również hasło "wszystko możesz nic nie musisz" jest najważniejsze w Złombolu. Po trzecie jak ktoś będzie czytał ten i podobne tematy to dojdzie do wniosku, że jedzie z nami jakaś patologia, alkoholicy i sam juz nie wiem..... A tak nie jest i nigdy nie było. Piszecie duch złombola pierd... Hipolicie on jest i to dla każdego inny.... i najważniejsze nie Marudzić tylko szykować się na następny...... A co do swapów to ja mam to gdzieś każdy robi jak chce i jak coś jest dozwolone to można. Ja tam mojego silnika bym nie zmienił zapierdziela fajnie nawet 170 km/h.

Zapomniałem o LPG!!!A jak dalej pójdzie to każdy bedzie się krył z faktem ,że do swojej "fury" założył żarówki H4 :)
Ludzie dajcie spokój. Jedziemy "tak bo tak mi się podoba" ;p
Malkontentom DOBRANOC!!!

My jezdzimy bez LPG - ale w temacie SWAPOW - dzien po powrocie odbierajac od mechanika moje codzienne autko natknalem sie na warsztat 5 km od domu ktory montuje polonezy sporty - taki DOHC 2.0 to w polonezie w sumie kolejna wersja silnikowa czy tez jednak swap ?

Więcej
2016/10/17 14:05 #41725 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

prawda jest taka, że jedzie i patologia... i nie jest eliminowana. To samo było na fsoptk... przez pare lat był brak reakcji na ekscesy... w rezultacie ekscesy urosły do takich rozmiarów, że zloty przestaly być organizowane.
Przypomne, że oprócz chlania i budzenia kampingów złombol ma już na koncie zajechanie nożem drugiego złombolowicza - czy to też duch złombola ?

Więcej
2016/10/17 14:47 #41727 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Polderari napisał: prawda jest taka, że jedzie i patologia... i nie jest eliminowana. To samo było na fsoptk... przez pare lat był brak reakcji na ekscesy... w rezultacie ekscesy urosły do takich rozmiarów, że zloty przestaly być organizowane.
Przypomne, że oprócz chlania i budzenia kampingów złombol ma już na koncie zajechanie nożem drugiego złombolowicza - czy to też duch złombola ?

Ta Złombol temu winien... Chyba się trochę zapędzasz... Na ogólnodostępnym forum gdzie ludzie szukają informacji o tej pięknej imprezie... Jednak orgowie są wyrozumiali...

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

Więcej
2016/10/17 15:28 #41728 przez Żukołaki

Żukołaki odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Ja nie bardzo rozumiem, przecież można wybrać inny kemping niż złombolowy i jechać dla frajdy i patologii nie będzie ale nie, pojadę tam gdzie wszyscy najlepiej ponagrywam każdego upitego i będę głosił światu jak to jest przejebane!
To dopiero mój drugi złombol ale puki co spotkałem samych radosnych i pomocnych ludzi, każdy chciał pomóc itd
Zobacz ile noży poszło w Twoim mieście, miejscowości nie wiem, może czas pomyśleć o przeprowadzce?
Sorry za złośliwość ale ile można pisać źle o tej imprezie, złe informacje o takich incydentach rozchodzą się dużo szybciej i lepiej i bardzo trudno potem naprawić opinie.

Więcej
2016/10/17 16:23 #41730 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

NO NAME TEAM napisał: ...

:silly: :lol: :silly:
Haaaaaa, haaaaaa, haaaaaaa .... no miodzio to ująłeś, BRAWO !

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008