Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Więcej
2016/10/17 20:16 - 2016/10/17 20:21 #41738 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

.. to teraz moje postulaty ..

1. Wpisowe 250 zł - dla organizatorów jako wynagrodzenie lub na poczet dyplomów i służby porządkowej ..
2. Cel charytatywny - 3 000 zł ( uważam że wyższe kwoty wyeliminują "patologie" )
3 limit załóg - taki jaki organizatorzy uznają za właściwy.

Albo takie kwoty do uzbierania:
Ekipy biorące udział pierwszy raz - uzbieranie min 4000
Ekipy biorące udział drugi raz - min 3000
Ekipy biorące udział trzeci raz i więcej - min 2000

4. Dyplom na końcu po oddaniu karteczki z 10 pieczątkami. Pieczątki wcześniej wysłane na umówione stacje paliw lub jakieś szczególne miejsca. Np Pieczątkę ma Pan od Wc przy wejściu do klasztoru.... (Pan pracuje od 8 do 16 co delikatnie utrudnia ..) Karteczka wydawana kapitanowi na starcie.
Ostatnio zmieniany: 2016/10/17 20:21 przez PRUDENTER TEAM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/10/17 20:35 #41740 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

PRUDENTER TEAM napisał:
4. Dyplom na końcu po oddaniu karteczki z 10 pieczątkami. Pieczątki wcześniej wysłane na umówione stacje paliw lub jakieś szczególne miejsca. Np Pieczątkę ma Pan od Wc przy wejściu do klasztoru.... (Pan pracuje od 8 do 16 co delikatnie utrudnia ..) Karteczka wydawana kapitanowi na starcie.

Co wy wszyscy się tak uparliście żeby wszystkich na siłę uszczęśliwiać i ukulturalniać? Tak po zastanowieniu po co w ogóle ta dyskusja, po co zmieniać coś co według mnie dobrze funkcjonuje. Decydujące zdanie mają i tak orgowie, oni wymyślili tą imprezę, jest to ich dziecko, ich zabawki. I tyle. Mi odpowiada jak jest, i według mnie nic nie trzeba zmieniać.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
Podziękowali: autOszołomy, Ala montana

Więcej
2016/10/17 21:35 #41744 przez Gieroje

Gieroje odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Jakaś paranoja tu się wdała, aż żal to czytać.
Złombol w 100 % jest zarąbisty od początku do końca.
Orgowie jak te brednie przeczytają to osiwieją.
:evil:

2 złombole, zero awarii
Podziękowali: 2F4U, GRUBANUTA, Ala montana

Więcej
2016/10/17 21:37 - 2016/10/17 21:40 #41745 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

BartCom Team napisał: Orgowie stwierdzili: to ostatni Złombol. Pod wpływem ciśnienia na Forum zdecydowali się realizaować dalej Złombol, ale wprowadzając zmiany. Ja tylko podsuwam pomysły zmian. Mogę się mylić. Dyskutujmy.

Ale nie wprowadzając ŻADNYCH zmian jak chce OSK OLAF, zabijemy Złombola. To jednak nie do wszystkich dociera, niestety.

Kolego nie zrozum mnie źle. Uważam, że podane przez Ciebie pomysły nie wyeliminują alko-zjebów. Podnoszenie poprzeczki finansowej też moim zdaniem nie jest wyjściem z sytuacji, a może zamknąć drogę wielu wspaniałym ludziom. W sobotę wieczorem przed startem spotkałem kliku ludzi, którzy ostentacyjnie demonstrowali, że mają dużo kasy, a zachowywali się jak ostatnie śmoki, lali wódę po aucie, darli mordy. Jak takich się pozbyć?

A jakby wtedy widząc co się dzieje ktoś ich ustawił do pionu, nie wydał numerów startowych i grzecznie wyp.....
Ale wszyscy łącznie ze mną patrzyli na tą bandę pajaców.

Na kempingu spotkałem kilku starych złombolowych wyjadaczy nabitych jak ,,autobus do Grabocina" a uchodzących za twarze ZŁOBOLA. Im pewnie wolno bo jechali kolejny raz....

Ja spotkałem bardzo fajnych ludzi, byłem na mecie, kempingu i nie uważam, że było patologicznie. Zostawcie organizację orgom.
Ostatnio zmieniany: 2016/10/17 21:40 przez OSK OLAF.

Więcej
2016/10/17 23:20 #41756 przez Zielony Ogryzek

Zielony Ogryzek odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

PRUDENTER TEAM napisał:

Serio chcesz się na siłę uszczęśliwiać? Jak dla mnie to wcale może nie być dyplomu- jadę dla dzieciaków i siebie. Już była jedna gównoburza z dyplomami. Lubię chodzić swoimi ścieżkami, dlatego ten rajd jest pod tym względem idealny- zaplanowałem swoje punkty które chciałem odwiedzić, kempingi mniej więcej przypasowałem i to działa.

Skoro 10 edycji było udanych (również pod względem zapisanej ilości załóg)- to zostawmy organizację 11 edycji Organizatorom. A jeśli komuś nie odpowiada, to może jechać w innych imprezach, ot wolny wybór.

Pozdrawiam!

WGR- Wiejska Grupa Rozpoznawcza!
Największy Sad Europy!
Podziękowali: Ala montana, OSK OLAF

Więcej
2016/10/18 03:07 #41759 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Polderari napisał: ...
Tak więc podsumowując organizatorzy mają na pewno lepsze rzeczy do organizacji niż Złombol :sick:

Wszedłem wieczorem na forum i zaraz wyszedłem.
Potem znowu wszedłem poczytałem dalej i znowu wyszedłem.
I tak chyba ze 4 razy.
Wiem, że milczenie jest złotem, to ja dziś pojadę srebrem bo przebrałeś miarkę.
Już ochłonąłem i napiszę na spokojnie, choć miałem Ci wysłać ostre PW,
jednak zrobię to tu ponieważ myślę, że wyrażę opinię nie tylko swoją ale i wielu innych złombolowców na Twoje podejście do forum i do Złombola jako całości imprezy "niezorganizowanej".
A ponieważ poznałem Cię osobiście uzurpuję sobie do tego prawo i nikt mi tego nie zabroni, bo to jest forum złombolowe a nie jakiejś innej imprezy "zorganizowanej" uszytej na miarę.
I nie mówię tu, że nie mam nic do Ciebie bo mam, najzwyczajniej w świecie mnie wkurwiają Twoje wypowiedzi na forum.
Co jakiś czas są różni maruderzy w naszym gronie, są mniej wymagający są i bardziej wymagający, to normalne ale Ty bijesz ich wszystkich na głowę.
Już Ci o tym kiedyś gdzieś napomknąłem delikatnie, że wszyscy Cię rugają, śmieją się z Ciebie, robią sobie jaja, walą Ci minusy na potęgę, docinają Ci delikatnie bądź bardziej uszczypliwie, chcąc być w miarę możliwości niezbyt wulgarnymi. Nie dotarło, jak widać.
Podobnie w spotkaniach na żywo - tu ktoś ma coś do załatwienia, tu idzie do łazienki lub pooglądać inne auta. Czy nie dostrzegasz tego swojego natręctwa?
Ty z uporem maniaka zmienisz co jakiś czas swoją nazwę i powracasz do swoich teorii, rozdrapując dawno zastrupiałe rany.
Masz sporą wiedzę teoretyczną na tematy związane ze swoim Poldkiem i nikt Ci tego nie ujmuje, jednak w obyciu z ludźmi wypadasz znacznie gorzej. Masz również zasługi na forum o czym świadczą podziękowania, choć dla mnie osobiście Twoich 716 postów na tym forum jest naprawdę o conajmniej 500 za dużo i zbędnych.
Aleksandria Park Złombol, Pinki&Brain, Pinki i Mózg, Polderari, DOMINIK...
OGARNIJ SIĘ i zastanów nad sobą !!!.
A w odpowiedzi chcielibyśmy uzyskać odpowiedź na pytanie:
PO HU.. TY JEŹDZISZ NA TEN ZŁOMBOL jak Ci tu wszystko nie pasuje?
Wojtek.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2016/10/18 09:03 #41761 przez GRUBANUTA

GRUBANUTA odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Co do "patologii" - jest to margines który mnie wkurza. Niemniej mnie wkurzają Ci, którzy domagają sie ingerencji Orgów, służb porządkowych, czarnych list itp.

A sprawa jest naprawdę prosta: to jest NASZA impreza za której przebieg każdy z NAS jest odpowiedzialny. Jeśli widzisz napitą ekipę zachowującą się w sposób urągający normom przyjętym w średnio cywilizowanym społeczeństwie, zwróć im uwagę, nie stój z boku. Jeśli się boisz zrobić to sam, poproś o pomoc innych.

Sam ze znajomymi uspokajałem na mecie w zeszłym roku gostków rwących sie do awantury z rodzicami małych dzieci, którzy w nocy grzecznie poprosili o ograniczenie wrzasków bo ich dzieci nie mogą spać.

Weźcie sprawy w swoje ręce zamiast narzekać na wszystko i wszystkich.

A tym , którym nie odpowiada poziom organizacji, polecam przeczytanie jeszcze raz Regulaminu - tym razem ze zrozumieniem.

Złombol tworzą przede wszystkim jego uczestnicy - i pozdrawiam tutaj wszystkich wspaniałych, pozytywnie zakręconych ludzi których było mi dane spotkać na czterech ostatnich edycjach.

Drodzy Orgowie - nie dajcie sie hejterom, to jest jedynie margines, na który po prostu nie należy zwracać uwagi.

Niech podsumowaniem tej "dyskusji" będzie koszulka Owsiaka :)
Załączniki:

Więcej
2016/10/18 09:29 #41762 przez Soviet Princess

Soviet Princess odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Co do dyplomów - bardzo podobały mi się tegoroczne. To nie jest wyścig i nie każdy dojeżdża do mety. W tym roku nam się udało, ale w zeszłym roku nie dojechaliśmy i pamiątka z podziękowaniem byłaby bardzo miła. Tak więc dyplom z wykropkowanym "_____ podaj miejsce gdzie rozkraczył się wasz bolid" jest super. Każdy kto poświęcił swój czas i pieniądze na złożenia auta i zebranie darczyńców zasługuje na coś takiego.

Pieczątki, czekpointy - Złombol jest rajdem punkowo-rockandrollowym i mi podoba się że nikt niczego, nikomu nie narzuca. Jadę gdzie chcę, staję gdzie chcę, śpię gdzie chcę, robię sobie metę gdzie chcę. Jeżeli ktoś chce jechać jak po sznurku i zbierać pieczątki - są inne rajdy. Będzie Husaria.

Co do pomysłu, że każdy z ekipy ma uzbierać osobiście jakiś piniądz - ale dlaczego? W moim teamie każdy robi to co umie najlepiej. Ja najlepiej wyszukuję darczyńców, Leszek składa auto, Jarek jest skarbnikiem i intendentem, Piotr zajmuje się noclegami, kempingami i foto-video. Dlaczego mamy to robić inaczej?

Podniesienie kwoty od darczyńców? Zebrałem ponad 4500 zł, mnie by to nie zabolało. Mam znajomych, znam firmy, zawsze gdzieś coś uzbieram. Ale to ja. A spotkałem na mecie dwóch studentów bodajże z Kalisza i oni mi opowiadali jak ciężko im było uzbierać 1500 zł. Że wszyscy im obiecywali a potem ich zlewali. Że najlepsi znajomi nie dali ani grosza. Że trzy dni przed mieli 950 zł i resztę dopłacili z własnych kieszeni. I co, jeszcze im utrudniać? Bez sensu.

Swapy - a co mi tam zależy kto co wsadził do auta? Ja mam radziecki 1300 ccm po generalnym remoncie, jedyna modyfikacja to wygodniejsze fotele i bezstykowy aparat zapłonowy - i sprawa mi satysfakcję jak podjadę załadowanym autem pod górę i dojadę na metę. Komuś innemu sprawia satysfakcję jak będzie mógł polonezem do którego włożył jakąś rakietę smażyć laczka i śmigać 150kmh - to jego sprawa. Inni jadą na czas i na metę zajeżdżają po 3 dniach. Inni kupują Skodę Favorit albo jak najnowszego Poloneza żeby nie mieć z nim kłopotów na trasie i dojechać na metę. A jeszcze inni kupują dwusuwa bo tak jest trudniej. A jeszcze inni śpią po drodze w hotelach lub jedzie za nimi ktoś cywilnym autem jako support. Każdy bierze udział w swojej własnej konkurencji i tak jest fajnie.

Złombol jest masówką i tym zostanie. Jeżeli ktoś chce mieć poczucie bycia w elitarnym gronie to niech bierze swojego sześćdziesięcioletniego Bentleya i jedzie na rajd Pekin-Paryż. Albo zorganizuje własną imprezę dla siebie i elitarnych znajomych. Z wpłatą od darczyńców minimum 10.000 zł, regulaminem na 40 stron i listą startową ograniczoną do 60 miejsc.

Kropka.

WAZ 2106 - radziecka księżniczka tym razem dojedzie do mety:)
(chyba)
www.fb.me/SPRT2016
Podziękowali: Immortale team

Więcej
2016/10/18 11:32 #41766 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Soviet Princess napisał: Co do dyplomów - bardzo podobały mi się tegoroczne. To nie jest wyścig i nie każdy dojeżdża do mety. W tym roku nam się udało, ale w zeszłym roku nie dojechaliśmy i pamiątka z podziękowaniem byłaby bardzo miła. Tak więc dyplom z wykropkowanym "_____ podaj miejsce gdzie rozkraczył się wasz bolid" jest super. Każdy kto poświęcił swój czas i pieniądze na złożenia auta i zebranie darczyńców zasługuje na coś takiego.

Pieczątki, czekpointy - Złombol jest rajdem punkowo-rockandrollowym i mi podoba się że nikt niczego, nikomu nie narzuca. Jadę gdzie chcę, staję gdzie chcę, śpię gdzie chcę, robię sobie metę gdzie chcę. Jeżeli ktoś chce jechać jak po sznurku i zbierać pieczątki - są inne rajdy. Będzie Husaria.

Co do pomysłu, że każdy z ekipy ma uzbierać osobiście jakiś piniądz - ale dlaczego? W moim teamie każdy robi to co umie najlepiej. Ja najlepiej wyszukuję darczyńców, Leszek składa auto, Jarek jest skarbnikiem i intendentem, Piotr zajmuje się noclegami, kempingami i foto-video. Dlaczego mamy to robić inaczej?

Podniesienie kwoty od darczyńców? Zebrałem ponad 4500 zł, mnie by to nie zabolało. Mam znajomych, znam firmy, zawsze gdzieś coś uzbieram. Ale to ja. A spotkałem na mecie dwóch studentów bodajże z Kalisza i oni mi opowiadali jak ciężko im było uzbierać 1500 zł. Że wszyscy im obiecywali a potem ich zlewali. Że najlepsi znajomi nie dali ani grosza. Że trzy dni przed mieli 950 zł i resztę dopłacili z własnych kieszeni. I co, jeszcze im utrudniać? Bez sensu.

Swapy - a co mi tam zależy kto co wsadził do auta? Ja mam radziecki 1300 ccm po generalnym remoncie, jedyna modyfikacja to wygodniejsze fotele i bezstykowy aparat zapłonowy - i sprawa mi satysfakcję jak podjadę załadowanym autem pod górę i dojadę na metę. Komuś innemu sprawia satysfakcję jak będzie mógł polonezem do którego włożył jakąś rakietę smażyć laczka i śmigać 150kmh - to jego sprawa. Inni jadą na czas i na metę zajeżdżają po 3 dniach. Inni kupują Skodę Favorit albo jak najnowszego Poloneza żeby nie mieć z nim kłopotów na trasie i dojechać na metę. A jeszcze inni kupują dwusuwa bo tak jest trudniej. A jeszcze inni śpią po drodze w hotelach lub jedzie za nimi ktoś cywilnym autem jako support. Każdy bierze udział w swojej własnej konkurencji i tak jest fajnie.

Złombol jest masówką i tym zostanie. Jeżeli ktoś chce mieć poczucie bycia w elitarnym gronie to niech bierze swojego sześćdziesięcioletniego Bentleya i jedzie na rajd Pekin-Paryż. Albo zorganizuje własną imprezę dla siebie i elitarnych znajomych. Z wpłatą od darczyńców minimum 10.000 zł, regulaminem na 40 stron i listą startową ograniczoną do 60 miejsc.

Kropka.

To fakt satysfakcja po wjechaniu pod górkę (znaczną) z załączonymi dwoma wiatrakami jest zacna, szczególnie jeśli temperatura płynu nie przekroczy 100 stopni :)

Więcej
2016/10/18 13:09 #41771 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Polderari zapomniałeś odpowiedzieć na post a właściwie pytanie Wojtka ;)

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008