Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Więcej
2016/10/18 14:36 - 2016/10/18 14:38 #41772 przez Tplinki

Tplinki odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Ala montana napisał:

Polderari napisał: ...
Tak więc podsumowując organizatorzy mają na pewno lepsze rzeczy do organizacji niż Złombol :sick:

Wszedłem wieczorem na forum i zaraz wyszedłem.
Potem znowu wszedłem poczytałem dalej i znowu wyszedłem.
I tak chyba ze 4 razy.
Wiem, że milczenie jest złotem, to ja dziś pojadę srebrem bo przebrałeś miarkę.
Już ochłonąłem i napiszę na spokojnie, choć miałem Ci wysłać ostre PW,
jednak zrobię to tu ponieważ myślę, że wyrażę opinię nie tylko swoją ale i wielu innych złombolowców na Twoje podejście do forum i do Złombola jako całości imprezy "niezorganizowanej".
A ponieważ poznałem Cię osobiście uzurpuję sobie do tego prawo i nikt mi tego nie zabroni, bo to jest forum złombolowe a nie jakiejś innej imprezy "zorganizowanej" uszytej na miarę.
I nie mówię tu, że nie mam nic do Ciebie bo mam, najzwyczajniej w świecie mnie wkurwiają Twoje wypowiedzi na forum.
Co jakiś czas są różni maruderzy w naszym gronie, są mniej wymagający są i bardziej wymagający, to normalne ale Ty bijesz ich wszystkich na głowę.
Już Ci o tym kiedyś gdzieś napomknąłem delikatnie, że wszyscy Cię rugają, śmieją się z Ciebie, robią sobie jaja, walą Ci minusy na potęgę, docinają Ci delikatnie bądź bardziej uszczypliwie, chcąc być w miarę możliwości niezbyt wulgarnymi. Nie dotarło, jak widać.
Podobnie w spotkaniach na żywo - tu ktoś ma coś do załatwienia, tu idzie do łazienki lub pooglądać inne auta. Czy nie dostrzegasz tego swojego natręctwa?
Ty z uporem maniaka zmienisz co jakiś czas swoją nazwę i powracasz do swoich teorii, rozdrapując dawno zastrupiałe rany.
Masz sporą wiedzę teoretyczną na tematy związane ze swoim Poldkiem i nikt Ci tego nie ujmuje, jednak w obyciu z ludźmi wypadasz znacznie gorzej. Masz również zasługi na forum o czym świadczą podziękowania, choć dla mnie osobiście Twoich 716 postów na tym forum jest naprawdę o conajmniej 500 za dużo i zbędnych.
Aleksandria Park Złombol, Pinki&Brain, Pinki i Mózg, Polderari, DOMINIK...
OGARNIJ SIĘ i zastanów nad sobą !!!.
A w odpowiedzi chcielibyśmy uzyskać odpowiedź na pytanie:
PO HU.. TY JEŹDZISZ NA TEN ZŁOMBOL jak Ci tu wszystko nie pasuje?
Wojtek.

Wojtek, od wczoraj zastanawiałem się co by tutaj dodać w temacie ale przyznam szczerze - nie napisałbym tego lepiej niż Ty ! :)
Ostatnio zmieniany: 2016/10/18 14:38 przez Tplinki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/10/18 14:49 #41774 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

nie jeżdżę po HU... tylko dla dzieciaków.
A mój komentarz wynikał z doświadczenia, jak skończyły zloty fsoptk a nie chciałbym, żeby złombol skończył w taki sam sposób.

Więcej
2016/10/18 22:57 #41785 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Weź ktoś zamknij ten goovniany temat wywal do kosza bo mi się cofnęła herbata jeszcze z Tunezji. Najlepszy w Złombolu jest brak reguł na trasie a pijaków nie wyeliminujecie nawet jak będzie 10 tysięcy do zebrania. Daj Polakom władzę a sami się unicestwią. Niektórzy przebijają nawet naszych polityków. Zróbcie sobie własne Złombole, Ubole, Hiperbole i wtedy zobaczymy jak wam to wyjdzie. Normalnie jak to czytam to mi się odechciewa w przyszłości znowu jechać.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2016/10/19 17:44 - 2016/10/19 17:45 #41794 przez Drużyna Szerszenia

Drużyna Szerszenia odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Ludzie, weźcie Wy się! Make love, not war!
Być może mój towarzysz podróży myśli inaczej, ale ja jako kobieta mam pierwszeństwo wypowiedzi.

Niektórzy jadą do celu po to, żeby to konkretnie opić, inni żeby opalić trochę tyłek, my byliśmy z tych drugich, jechaliśmy na wakacje. Niech sobie inni chleją do upadłego, ich sprawa, ich problem, ja nikomu w kieszeń nie mam zamiaru zaglądać i wydaje mi się, że niektórzy tu się wypowiadający też nie powinni. Zdarzają się różne dziwne, przyjemne i mniej przyjemne sytuacje (kolegów z miętowego Żuka pozdrawiam! niezłego stracha mi napędziliście), ale najwidoczniej tak musi być, natury nie oszukasz.
Poza tym nie wyobrażam sobie, że mielibyśmy my oboje zebrać po 1500 złotych - mieliśmy problem żeby uzbierać tę kwotę teraz, chociaż koniec końców wyszło sporo więcej. Ale u nas to Patryk zajmował się autem, zrobił je niemalże od podstaw, poza tym całą drogę kierował, ja nie siadłam za kierownicą ani na sekundę. Nasz polonez (tak bardzo znienawidzony samochód, jak widzę) to raczej nie najłatwiejsza maszyna w obsłudze. Ale to najwidoczniej czyni mnie gorszą, tak? Dlatego mam się zreflektować i na kolanach błagać kilkadziesiąt firm o dziesięć złotych?
Jechaliśmy teraz pierwszy raz, wiedzieliśmy, jakie są zasady. Myślę, że wszyscy je znają. Są rzeczy, które też mi nie odpowiadają, ale milczę, bo to nie ja to organizuję, nie ja walczę o start pod Spodkiem, nie ja mam na głowie media i całą resztę, nie ja dziesiąty rok z tym wszystkim walczę.

Ja tu tylko zbieram pieniądze dla dzieciaków. I niech tak pozostanie.

2016 - Palermo
2017 - ?
Ostatnio zmieniany: 2016/10/19 17:45 przez Drużyna Szerszenia.
Podziękowali: Chłopcy z PRL, GRUBANUTA, Bahama Yellow, BOREWICZ TEAM, DYWIZJON 303, Ala montana, NO NAME TEAM, Gwiezdny Patol, Bajkowy Team, OSK OLAF ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Więcej
2016/10/20 13:39 #41800 przez BartCom Team

BartCom Team odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Ręce opadają.
Tylu bzdur nie na temat w takiej ilości nigdy jeszcze nie zobaczyłem.

Miałem nadzieję na rzeczową dyskusję, marzenie ściętej głowy...
Właśnie dlatego Orgowie czasem mają dość...

Jeśli ktoś zaczyna coś pisać, może przeczytałby najpierw
pierwszą i następne wypowiedzi?...

Skoro zacząłem ten wątek, to chciałem coś napisać, podjąć dyskusję,
ale doprawdy nie da się. Nie ma z kim.

Czerwona Strzała - Polski Fiat 125p 1600 OHV
Więc gaz do dechy...

Więcej
2016/10/20 15:44 #41802 przez AVP

AVP odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Jest dobrze jak jest. Nie ma po co komplikować. Zarówno jak słyszę o pomyśle o usunięciu ekip jadących Polonezami, jak i o zebraniu kwoty od osoby. Przez to zaczną spadać staty, sukces Złombolu jest moim zdaniem przez to, że coraz więcej ekip startuje. Gdy takie pomysły zostały by wprowadzone to najbardziej chcąca przystosować się do zasad osoba po prostu by się nie wyrobiła. Poza Złombolem ludzie mają studia/pracę/dzieci i też nie mają zbyt wiele czasu.

Aczkolwiek przesunięcie terminu na np sierpień moim zdaniem byłby dobrym posunięciem, no chyba, że org. już rozważali taką rzecz i świadomie odrzucili z jakichś tam powodów.

POZDRAWIAM!

Więcej
2016/10/20 21:38 #41814 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Zielony Ogryzek napisał:

PRUDENTER TEAM napisał:
4. Dyplom na końcu po oddaniu karteczki z 10 pieczątkami. Pieczątki wcześniej wysłane na umówione stacje paliw lub jakieś szczególne miejsca. Np Pieczątkę ma Pan od Wc przy wejściu do klasztoru.... (Pan pracuje od 8 do 16 co delikatnie utrudnia ..) Karteczka wydawana kapitanowi na starcie.

Serio chcesz się na siłę uszczęśliwiać? Jak dla mnie to wcale może nie być dyplomu- jadę dla dzieciaków i siebie. Już była jedna gównoburza z dyplomami. Lubię chodzić swoimi ścieżkami, dlatego ten rajd jest pod tym względem idealny- zaplanowałem swoje punkty które chciałem odwiedzić, kempingi mniej więcej przypasowałem i to działa.

Skoro 10 edycji było udanych (również pod względem zapisanej ilości załóg)- to zostawmy organizację 11 edycji Organizatorom. A jeśli komuś nie odpowiada, to może jechać w innych imprezach, ot wolny wybór.

Pozdrawiam!

Żeby nie było. Obecna formuła mi ogólnie pasuje czego dowodem jest 5 zaliczonych złomboli (tłok stoi w mieszkaniu na honorowym miejscu), ale jeśli orgowie napisali, że formuła ma być zmieniona to dałem swoje propozycje. Osobiście uważam że pieczątki były ciekawym pomysłem. I nie zamierzam nikogo ukulturalniać na siłę. Mogłyby być w absurdalnych miejscach tylko po to aby nam utrudnić życie. W wersji z pieczątkami moglibyśmy jechać w kółko dookoła Polski, albo zaliczenie wszystkich stolic naszych sąsiadów... (może bez Moskwy).
Pieczątki spowodowałyby, że jedziemy w te same miejsca i mniej więcej po tej samej trasie. Tak było we wcześniejszych edycjach jak były wyznaczone campingi i to bardzie mi odpowiadało. W tym roku na trasie spotykaliśmy dużo mniej złomboli niż w poprzednich edycjach (być może wybraliśmy mniej popularne drogi..)
Dyplom może być na starcie,żeby nie utrudniać życia Orgom na mecie, ale na dyplomie będzie miejsce na pieczątki z etapów (tylko dla nas). Kto będzie chciał pojedzie po pieczątki a kto nie będzie chciał to nie..

Więcej
2016/10/21 06:46 #41819 przez Drużyna Szerszenia

Drużyna Szerszenia odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Wydaje mi się, że Orgowie mają raczej dość tylko dlatego, że ktoś im się ciągle wpiernicza w robotę. Niech robią swoje, po co się wtrącać? Masz jakieś pomysły to spoko, ale licz się z ich krytyką. I tym, że inni się na nie nie zgodzą, a jak wejdą jakimś cudem do życia to Złombol straci kilku uczestników.

2016 - Palermo
2017 - ?

Więcej
2016/10/21 10:02 #41822 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Ile ludzi tyle pomysłów i opinii z czego sporo nie ma nic wspólnego z tytułem "konstruktywne". proponuje zakończyć to bicie piany bo i tak nie wypracujemy wspólnego stanowiska.
Mail do orgów jest ogólnodostępny - wszystkim przekonanym o słuszności swych racji proponuję tą drogę bo jak to mówią dobre pomysły bronią się same. Z przyjemnością będę obserwował ile udało się wdrożyć :lol: .

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab
Podziękowali: Drużyna Szerszenia

Więcej
2016/10/21 11:10 #41824 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Złombol 2016 - Refleksje Konstruktywne

Co racja to racja Michaś.
Pacz - puściłem maila z pomysłem wyróżnienia w jakiś sposób uczestników/weteranów, którzy byli co najmniej pięć razy na Złombolu i zaskoczyło jak jedynka na podjeździe pod Etnę ;)
Więc Oni nie są głusi na nasze, uczestników sugestie, tylko, że one muszą być przynajmniej trochę rozsądne.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008