Podziekowania dla darczynców

Więcej
2016/11/10 13:56 #42124 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Podziekowania dla darczynców

akcja nie jest podsumowana bo nie są znane wpływy np. z 1% podatku. Co do Pana celebryty, nie jechał na specjalne zaproszenie organizatorów, chciał pojechać to pojechał na takich samych zasadach jak każdy inny uczestnik wpłacając wpisowe i mając darczyńców na 1500 zł. Jedynie od organizatorów dostał naklejkę specjalną Media team która początkowo maska trafic na dodatkowe auto, które w końcu nie pojechało. Co do wypowiedzi w mediach podzielam zdanie Czarnego Jastrzębia. Czasem jak widzę lub czytam te próby zablysniecia to się zastanawiam czy ktoś kiedykolwiek zadał sobie trud przeczytania zasad kontaktu z mediami. Co do podziękowań na prawdę nie muszą być oficjalne. To my jako osoby które starały się o wsparcie darczyńców powinniśmy zadbać o to żeby za rok równie chętnie darczyńcy przyłączyli się do akcji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/13 11:01 #42148 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Podziekowania dla darczynców

Co roku temat wraca. Stara zasada cytowana tu wielokrotnie w różnych wątkach - "chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam". Ja też uważam, że podziękowania należy dać jeszcze w starym roku, w końcu nie musimy pisać, że zebraliśmy milion ileś tam tysięcy i 15 groszy. Po prostu podziękujcie, że zebrano ponad milion zł na dzieciaki i tyle. Zrobienie własnych podziękowań nie zajmuje wiele czasu a jeszcze można na nich parę fajnych fotek z trasy umieścić. Czy to aż tak trudne, że potrzebujecie podziękowań przygotowanych przez organizatorów?

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2016/11/15 12:02 #42173 przez POMYLONEZ

POMYLONEZ odpowiedział w temacie: Podziekowania dla darczynców

Teoretycznie nie potrzebujemy, ale praktycznie by trzymały się kupy/wzoru/nie wykorzystywać logo bezprawnie etc.
By się przydały.

Głupie podziękowanie z IX edycji przerobić, zebraliśmy do tej pory ponad 1mln zł !! A to jeszcze nie ostatnie słowo, zachęcamy do wpłat z 1%, a dotychczasowym darczyńcom - czyli Wam dziękujemy za wspsrcie w 10 edycji.

Ciach - dwie pieczenie na jednym ogniu, podziękowanie + zachęcenie do wpłat na 1%.

Po podsumowaniu 1% można zrobić kolejne, podsumowujące całą akcję, przypominające o tym ze za kilka miesięcy znów złombol.

Prosta sprawa, jak z reklamami.

Mnie nie przeszkadza zrobienie tego samemu, ale nie będzie to fair po prostu.
Podziękowali: My z lasu

Więcej
2016/11/19 09:26 #42243 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Podziekowania dla darczynców

Jakie ludzie mają czasem problemy... Nie potraficie wziąć starego podziękowania i go przerobić ? Czy to takie trudne ?

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2016/11/19 12:55 #42247 przez POMYLONEZ

POMYLONEZ odpowiedział w temacie: Podziekowania dla darczynców

Nie jest trudne, bardzo łatwe, ale jest to samowolka.

Wiec albo orgi by wrzucili oficjalne loga do pobrania (żeby rzeczy które się robi, były spójne etc.), materiały etc . żeby można było samemu robić wiele rzeczy jak podziękowania koszulki, na auta niestandardowe naklejki etc. Albo sami się za to wezmą.

Partyzantkę już mamy na ZŁOMBOLu - tutaj mogłoby to być uporządkowane i jak wspomniałem dobrą opcją na przypomnienie o 1% wpłatach.

Więcej
2016/11/20 16:44 - 2016/11/20 16:46 #42255 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Podziekowania dla darczynców

Załoga Tarpaniątka napisał: Jakie ludzie mają czasem problemy... Nie potraficie wziąć starego podziękowania i go przerobić ? Czy to takie trudne ?

No wiesz Sebek tu chyba trochę popieram POMYLONEZ że to nie jest problem dla kogoś kto choć trochę ogarnia grafikę komputerową. Ale czy nie jest to podobna sytuacja jak z wykorzystywaniem loga złombol i robieniem własnych lokalnych startów? przypomnę że są to rzeczy zabronione przez Organizatorów!
Ostatnio zmieniany: 2016/11/20 16:46 przez Semtox.

Więcej
2016/11/21 09:28 #42264 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Podziekowania dla darczynców

Nie wiem. Ja zrobiłem kiedyś antyramę dla darczyńcy z kilkoma zdjęciami z wypadu. Kosztowało mnie to kilka godzin roboty zanim ogarnąłem darmowy program to robienia kolażu + jakieś 30zł antyrama + 15zł wydruk na kolorowo.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2016/12/23 18:27 - 2016/12/23 18:47 #42499 przez Na Pełnej Team

Na Pełnej Team odpowiedział w temacie: Podziekowania dla darczynców

Ludzie wyczilujcie troszkę bo masakra co tu się dzieje :D

Proszę bardzo, jeżeli ktoś chce niech pisze to podeślę na maila :) Enjoy ;)
PEACE POZDRO JOŁ B)
ZDROWYCH WESOŁYCH WSZYSTKIM :)

Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2016/12/23 18:47 przez Na Pełnej Team.
Podziękowali: Żukołaki, Skodillac Team

Więcej
2016/12/23 18:48 #42500 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Podziekowania dla darczynców

Zgrabne

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2016/12/23 21:01 #42505 przez Trytytka Power Team

Trytytka Power Team odpowiedział w temacie: Podziekowania dla darczynców

Fajnie Ci to wyszło. Chętnie skorzystam z tej grafiki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008