Jak nie płacić pełnego OC

Więcej
2017/01/06 08:52 #43006 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Jak nie płacić pełnego OC

Duch tamtych czasów napisał: To jak to w końcu jest, assistance czy członkostwo w klubie?

Jedno i drugie...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/01/11 15:07 - 2017/01/11 15:12 #43132 przez Literaci

Literaci odpowiedział w temacie: Jak nie płacić pełnego OC

Witam,
OSK OLAF orientujesz się może co w moim przypadku będzie wpisane w dowodzie?( dowód poprzedniemu właścicielowi zaginął ) brak tabliczki znamionowej spowodował że nie chciał diagnosta podbić przeglądu i musiałem wykonać dodatkowy przegląd.
W zaświadczeniu jest wpisane DCM: 2500kg, a w zaświadczeniu z przeglądu wpisał F3. 3700kg
Ostatnio zmieniany: 2017/01/11 15:12 przez Literaci.

Więcej
2017/01/11 20:59 #43137 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Jak nie płacić pełnego OC

Literaci napisał: Witam,
OSK OLAF orientujesz się może co w moim przypadku będzie wpisane w dowodzie?( dowód poprzedniemu właścicielowi zaginął ) brak tabliczki znamionowej spowodował że nie chciał diagnosta podbić przeglądu i musiałem wykonać dodatkowy przegląd.
W zaświadczeniu jest wpisane DCM: 2500kg, a w zaświadczeniu z przeglądu wpisał F3. 3700kg

Cześć. Co to za auto? Lublin? DMC czyli dopuszczalna masa całkowita to w Twoim przypadku 2500 czyli nie da rady przeskoczyć sprawy z czasowym wycofaniem pojazdu z ruchu. F3 to jest DMC zespołu pojazdów czyli Twój lublin + przyczepa.
Pozdrawiam

Więcej
2017/01/11 21:58 #43141 przez RDZbygg

RDZbygg odpowiedział w temacie: Jak nie płacić pełnego OC

POGANIACZE BYDŁA napisał:

Duch tamtych czasów napisał: To jak to w końcu jest, assistance czy członkostwo w klubie?

Jedno i drugie...

Dziala. Wlasnie zamowilem assistance i karta czlonkowska jest w drodze.

Więcej
2017/01/11 22:39 #43143 przez Literaci

Literaci odpowiedział w temacie: Jak nie płacić pełnego OC

Orientujecie się w takiej kwestii mianowicie:
Jeśli zawarłem ubezpieczenie OC 31.12.2016 a kolizję miałem np. 08.04.2016 to czy mogę wypowiedzieć OC z koncem czerwca czy po pół roku i zwrócą mi połowę składki.
Mam 2 pojazdy powyżej 25 lat i wtedy chciałbym skorzystać z:

Dla kogo jest ta oferta:
Warunkiem udzielenia zniżki PZU 25+ na OC komunikacyjne jest :
posiadanie pojazdu osobowego lub ciężarowego do 3,5 t., przyczepy, pojazdu kempingowego
( kampera), motocykla, którego - data produkcji przekroczyła 25 lat.
przynależność do Polskiego związku Motorowego z ważną legitymacją w okresie wystawienia OC
zniżka ma zastosowanie przy zawieraniu nowych umów OC w PZU bądź wznawianych umów OC w innym towarzystwie i w innej agencji
Wyłączenia:
Zniżka w pełnej wysokości, nie może zostać udzielona w ubezpieczeniu, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nastąpiła szkoda i zdarzenie miało miejsce na tym bądź innym pojeździe właściciela.
Podziękowali: DYWIZJON 303

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008