Pomysły organizacyjne na 2017

Więcej
2017/01/07 22:47 #43050 przez Kacper

Kacper odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

3x TAK.

Wyróżnienia dla uczestników i darczyńców wspierających.

Bez wyścigu na podawanie wartości dla darczyńców, bo duża firma może pozwolić sobie na więcej jak mała.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/01/08 15:43 #43058 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Chłopcy z PRL napisał: Co do naklejek unikatowych z poszczególnych Złomboli najlepiej jak nie będzie żadnego dodruku. Ich urok polega na tym, że są unikatowe i dzięki temu widać która ekipa na jakich edycjach była. Dzięki temu mamy różnorodność w oklejeniu aut, bo na każdym są różne zestawy naklejek z różnych lat.

Owszem zgadzam się z urokiem unikatowości tych naklejek - ale czasem zdarzają się sytuacje losowe. Nasza Lalka spłonęła wraz z naklejkami z dwóch edycji. Szkoda, że na nowym pojeździe nie możemy pokazać, że to już nasz kolejny Złombol. Jak dla mnie dodruk naklejek z konkretnej edycji (kierunkowa plus odznaka) dla załogi, która uczestniczyła w danym roku było by całkiem ok. Dodatkowo możliwość zakupu zwykłych standardowych naklejek ZŁOMBOL w kilku rozmiarach też była by czymś fajnym. W tamtym roku od kwietnia jeździliśmy nowym autem całkiem gołym (z dwoma malutkimi Złombolkami na lusterkach) a dużo fajniej było by "promować" akcję u Darczyńców już trochę oznaczonym autem.

Więcej
2017/01/08 16:15 #43060 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Planujemy zestaw naklejek do całorocznego zakupu w sklepie. Co do edycyjnych i odznak to nie robimy dodruku. Rozumiemy smutek jak się taka naklejka straci ale to jest ich urok i wyjątkowa wartość. Niestety jest to często punkt zgrzytu między nami i uczestnikami...

Jest bardzo wiele zdań na ten temat...trudno tu zdecydować co jest "właściwsze"...

Złombol, the real gamble :-)

Więcej
2017/01/08 19:53 #43061 przez Żukołaki

Żukołaki odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Może coś w stylu " byliśmy na: ... " każda edycja to jedna naklejka i każdy kupił by sobie tam gdzie był, mi tez szkoda startowych z sycylii ale rozumiem zdanie organizatorów.

Co do zmian organizacyjnych bardzo podoba mi się kontakt z Wami na forum.

Więcej
2017/01/08 19:59 #43062 przez POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO

POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

I fajnie jakby były zalaminowane czy jak to się tam nazywa dwa lata temu jak kupiłem sobie koszulkę złombolową otrzymałem parę naklejek ale były papierowe nakleiłem sobie na rower rower stał na dworze i od warunków atmosferycznych po paru tygodniach wyblakła

Więcej
2017/01/08 23:32 #43072 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

.. ja jeszcze wrócę do tematu koszulek..
1. też podobnie jak Poganiacze zauważyłem w tym roku pogorszenie jakości.. (na szczęście zamówiłem większy zapas.. )

2. Byłoby super jakby co jakiś czas był organizowany w sklepie dodruk koszulek z poprzednich edycji. Może być tak jak ostatnio zbieranie zamówień do jakieś dnia i produkcja i wysyłka później.

Zależy mi najbardziej na edycji 2013 (pomimo że nie byłem). Najczęściej ją nosiłem i już się trochę zużyła..
W przypadku koszulek jest inaczej niż naklejek na auto z numerem edycji. Tu każdy mógł kupić. a dodatkowa sprzedaż to także dodatkowa kasa na dzieci :)
Podziękowali: POGANIACZE BYDŁA

Więcej
2017/01/09 00:02 #43074 przez 2F4U

Bardzo dziwne z tymi koszulkami. Sama koszulka od lat z tej samej firmy a nadruk w identycznej technologii... Przekazalismy już Wasze uwagi do koszulkowców. Moja jak narazie zachowuje się jak wszystkie inne z poprzednich lat...

Dodruk koszulek z poprzednich lat jest do przemyślenia. Fajny pomysł.

Naklejki są generalnie laminowane. Była seria gratisowych z papieru... Ale gratis to gratis... Płatne będą trwałe...

Na razie koncentrujemy się na rejestracji, aktualizacji strony i forum. W drugim kroku zrobimy koszulki, naklejki, ulotki i inne tematy w sklepie.

Więcej
2017/01/09 06:21 #43076 przez PREVENT

PREVENT odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Ja mam tylko jedno techniczne pytanie, ponieważ sami jako FSO Pomorze pracujemy nad podpieciem forum pod aplikacje Tapatalk.
Chociaż forum zlombola dobrze się wyświetla na smartfonach i tabletach, to można pomyśleć po podpięciu wtyczki do Tapatalk
Załączniki:
Podziękowali: 2F4U

Więcej
2017/01/09 08:07 #43077 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

2F4U napisał: Sama koszulka od lat z tej samej firmy a nadruk w identycznej technologii...

Chyba jednak nie...
Poprzednie nadruki były, jakby powleczone gumą (nie znam się na tym), a w tym roku nadruki były, jak na koszulkach po wielokrotnym praniu...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2017/01/09 10:51 #43078 przez 2F4U

POGANIACZE BYDŁA napisał:

2F4U napisał: Sama koszulka od lat z tej samej firmy a nadruk w identycznej technologii...

Chyba jednak nie...
Poprzednie nadruki były, jakby powleczone gumą (nie znam się na tym), a w tym roku nadruki były, jak na koszulkach po wielokrotnym praniu...

Zrobimy dochodzenie i jeszcze raz porównam moje koszulki. Jeszcze raz dzięki za wskazówki!!

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008