Pomysły organizacyjne na 2017

Więcej
2017/01/09 23:01 #43108 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Ja mam jeden postulat. Chcę mieć możliwość zamówienia starych naklejek ( ze starych edycji). Da się zrobić ? Jak coś to mam 5 naklejek na aucie jeśli trzeba by odtworzyć grafikę...

Planuję dość ostro pociąć auto i jak ( o ile) wróci w jedną kupę stali, chciałbym aby dalej na nim widniały naklejki z edycji kiedy pochłaniał asfalt na Złombolu ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/01/09 23:05 #43110 przez autOszołomy

autOszołomy odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Dodruk koszulek z poprzednich edycji to naprawdę dobry pomysł i chętnie sobie jeszcze dokupię kilka. Jak wracałem w zeszłym roku w mrozie autobana przez alpy wymyśliłem, że fajne by były też grube bluzy z grafiką złombolową. Na zimne edycje (powroty z ciepłych :P ) będą w sam raz.

PS: Ciekawym motywem były by też koszulki dla danego samochodu tzn. Ekipy żukowe będą miały koszulke z żukiem, fiaciorowe z fiatem itd. Wiem wiem dużo roboty :) Ale to tylko taki luźny pomysł

4xZłombol 2xPolonez i 2xŻuk

www.facebook.com/autOszolomy/

Więcej
2017/01/09 23:28 #43115 przez Bahama Yellow

Bahama Yellow odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Wracając do pomysłów:
1. Fajne gdyby można było dostawać email z informacją o nowych wpisach w interesujących nas wątkach.
2. Kolejny pomysł to kalendarz ZŁOMBOLOWY w sklepie internetowym

cieplejsze wydanie bluz ZŁOMBOLOWYCH - popieram :-)

Jest klimat ale nie ma klimatyzacji !!!

Więcej
2017/01/11 22:37 - 2017/01/11 22:43 #43142 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

W sumie Sebek napisał że by chciał możliwość tworzenia działów na forum - jeśli to coś znaczy to ja go popieram :D

To ja bym chciał:
1. żeby każda załoga miała wypełnione w profilu minimum Pojazd (odpowiedź "nie wybraliśmy" / "coś lub coś" też mnie satysfakcjonuje) i Województwo lub Kraj (jeśli z zagranicy). Sądzę że to by znacząco poprawiło jakość statystyk
2. To jest mocne SciFi (zwłaszcza w obecnej formule "bez oficjalnej mety"), ale jakby dało radę jakoś ogarnąć listę załóg które dotarły do mety, nie wiem w apce wyznaczyć obszar na mecie i z GPS brać lub po prostu guzik w apce / na stronie "dotarliśmy" / "polegliśmy" + krótki opis, to by takie fajne statsy można robić... że WOW!

PS. Tak tak tak wiem Świat to trochę więcej niż 0 i 1 :)
Ostatnio zmieniany: 2017/01/11 22:43 przez Semtox.

Więcej
2017/01/11 23:38 #43146 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

To zprofilem nie jest problem. Można zrobic pole obowiązkowe. Wpisałem na to do

Opcja "dojechałem" lub poległem do sprawdzenia czy technicznie to wypali. pytanie ile osób skorzysta z Appki....jest na liscie to do

Grube bluzy były już ale się nie sprzedawały. Nawet polar był kiedyś. Można jeszcze raz spróbować. Jest na liscie to do

Nie znaczy to że wszystko zrobimy od razu ale na pewno są to bardzo cenne pomysły i opinie. Oczywiście nie tylko te trzy co wymieniłem...wszystkie pomysły analizujemy i bedziemy podejmowali decyzje...

Złombol, the real gamble :-)

Więcej
2017/01/12 14:23 - 2017/01/12 14:31 #43151 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

No, i to się chwali. Dzieci już doroślejsze to i więcej czasu dla nas :)
A jeśli analizujecie WSZYSTKIE propozycje to chodzi mi po głowie,
czy nie warto użyć niebieskiej opcji ?
Ponieważ chyba nie została jeszcze nigdy przez Was użyta, (tylko czerwona i bordowa)
a może by pomogła na forum ?
Albo wprowadziła większy zamęt - nie wiem, głośno myślę ...

Tu pewnie Sebek by się najlepiej wypowiedział, czy przydałoby mu się kilku/kilkunastu "pracowników społecznych" do sprzątania, bo on ma urwanie głowy z różnymi swoimi sprawami a jeszcze i tu funkcjonuje administracyjnie.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2017/01/12 14:31 przez Ala montana. Powód: Załoga Tarpaniątka

Więcej
2017/01/12 15:00 #43152 przez Soviet Princess

Soviet Princess odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Przydałby się integrator treści z Social Media w którym wszystkie posty i tweety oznaczone #zlombol, #zlombol2017, zlombol17 itp pojawiałyby się na jednej stronie lub w jednym oknie. Łatwiej byłoby sprawdzić co u innych słychać - pod warunkiem oczywiście że ci inni tagowaliby posty.

Co do imiennych podziękowań dla darczyńców - super pomysł. W zeszłym roku Złombolowe podziękowania drukowaliśmy na A4, dodawaliśmy swoje logo, wkładaliśmy do najtańszych ramek drewnianych kupionych w hurcie i rozdawaliśmy darczyńcom - efekt? "Wow, ja wam tylko 40 złotych dałem a wy mi taką piękną ramkę... w przyszłym roku dam więcej" - i rzeczywiście dawali.

Co do ulotek po angielsku - zrobiliśmy w zeszłym roku własną broszurę - ale w pdf, bo takie sprawy załatwia się raczej mailowo. Lepsza byłaby zakładka "English" na stronie z podstawowymi informacjami którą można podlinkować do maila

Kolejna sprawa - super były te dyplomy "dojechania" rozdawane na starcie - szkoda że nie dostaliśmy takiej na Alpine Edition ;(

Myślę, że nie udała się w zeszłej edycji jedna sprawa. Mieliśmy dwie aplikacje to śledzenia załóg co utrudniało życie. Ktoś był na jednej, ktoś inny na drugiej. Używaliśmy tej nowej przez chwilę, potem wróciliśmy do starej. 8 października Zadzwonił do nas Michał z Kijanki Team że widzi nas we Włoszech i że szuka nas bo ma problem z gaźnikiem, a my właśnie jedliśmy pierogi pod Radomiem. Głupio wyszło. Ja wiem że aplikacja Focusa jest jego własną aplikacją i sam wspierałem jej utrzymanie, ale chyba czas ją wyłączyć.

W aplikacji przydałaby się możliwość publikowania adresów noclegowych dodawanych przez uczestników. Zawsze to dodatkowa baza która może się przydać w czwartym dniu rajdu o 22.00 w środku lasu.

I najważniejsze pytanie do 2F4U - jak się odmienia Złombol w dopełniaczu - kogo, czego? Złombola czy Złombolu? :)

WAZ 2106 - radziecka księżniczka tym razem dojedzie do mety:)
(chyba)
www.fb.me/SPRT2016

Więcej
2017/01/12 16:50 #43153 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Ala montana napisał: No, i to się chwali. Dzieci już doroślejsze to i więcej czasu dla nas :)
A jeśli analizujecie WSZYSTKIE propozycje to chodzi mi po głowie,
czy nie warto użyć niebieskiej opcji ?
Ponieważ chyba nie została jeszcze nigdy przez Was użyta, (tylko czerwona i bordowa)
a może by pomogła na forum ?
Albo wprowadziła większy zamęt - nie wiem, głośno myślę ...

Tu pewnie Sebek by się najlepiej wypowiedział, czy przydałoby mu się kilku/kilkunastu "pracowników społecznych" do sprzątania, bo on ma urwanie głowy z różnymi swoimi sprawami a jeszcze i tu funkcjonuje administracyjnie.

Jeśli o mnie chodzi, to ja tu mogę sprzątać jakoś do tej pory dawałem radę. Po prostu czasem jestem zawalony robotą, że przez któryś tydzień tu nie zaglądam bo nie mam czasu albo już sił. Jak znów jest luźniej to staram się to nadrobić.

Ja bym to widział tak ( jeśli udałoby się zrobić jakiś prosty mechanizm do "dzielenia" forum na działy - nie wiem, nie znam się na tym jak to wygląda od strony technicznej, nigdy się tym nie bawiłem) to myślę, że jeszcze ktoś by się przydał. Można by wtedy się podzielić obowiązkami.

Najbardziej to bym chciał móc posortować nieco pojazdy. Bo Żuka, Nysę, Tarpana można wrzucić do jednego wora, PN oraz 125p też razem bo to te same konstrukcje w zasadzie. I pewnie jeszcze wiele innych można tak posortować. Wtedy robimy konkretny poradnik pod konkretny model, a nie klepiemy jednego poradnika na 50 stron bo nawet się tego nie będzie chciało nikomu czytać i znów powstanie nowy post z pytaniem z serii "było ale nie chce mi się szukać". To samo z modyfikacjami. Podzielić pod konkretne marki itd itd. Zamysł wstępny powstał w mojej głowie już 2 lata temu, nawet Grzmiący chciał w tym kiedyś uczestniczyć. No niestety póki co nie wypaliło.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2017/01/12 17:22 #43154 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Witaj,

wyślij mi na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jak ten układ ma wyglądać.

Jakie kategorie i jakie "nad"kategorie. Ustawimy to i dostaniesz uprawnienia.

Złombol, the real gamble :-)

Więcej
2017/01/12 18:03 #43155 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

2F4U napisał: Opcja "dojechałem" lub poległem do sprawdzenia czy technicznie to wypali. pytanie ile osób skorzysta z Appki....jest na liscie to do

Masz racje sam ostatnio zwracałem na to uwagę. Ale można zrobić w Apce dla "nowoczesnych", a dla reszty co by nie byli "wykluczeni" przycisk po zalogowaniu się na stronie. Wiele ekip i tak na koniec czy to przez info na bloga lub na forum się "odmeldowuje". Wiem że 100% ekip i tak nie da się w ten sposób spisać, ale 80% to już będzie niezły wynik!

PS. Dzięki!

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008