Pomysły organizacyjne na 2017

Więcej
2017/01/15 15:23 #43174 przez BartCom Team

BartCom Team odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

2F4U napisał: Grube bluzy były już ale się nie sprzedawały. Nawet polar był kiedyś. Można jeszcze raz spróbować. Jest na liscie to do

POLARY. Ciemny kolor z jasnym napisem Złomob2017 z nazwą edycji.
Ciemny kolor ubrań jest na Złombolu praktyczny...

PS.
Co od gromadzenia funduszy. Ja miałem na myśli 500zł/os.
Ale jeśli ten pomysł nie przypadł do gustu, nie ma tematu. Nie ma sprawy!

Więc gaz do dechy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/01/16 09:30 #43180 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

BartCom Team napisał:

2F4U napisał: Grube bluzy były już ale się nie sprzedawały. Nawet polar był kiedyś. Można jeszcze raz spróbować. Jest na liscie to do

POLARY. Ciemny kolor z jasnym napisem Złomob2017 z nazwą edycji.
Ciemny kolor ubrań jest na Złombolu praktyczny...

PS.
Co od gromadzenia funduszy. Ja miałem na myśli 500zł/os.
Ale jeśli ten pomysł nie przypadł do gustu, nie ma tematu. Nie ma sprawy!

Kombinując 500zł od osoby wygrają ci, którzy jadą sami czy w dwie osoby. Ja zabieram ze sobą rodzinę, więc wpłata wynosiła by 1500zł+ przygotowanie auta+ koszty podróży+ brak dochodów (prowadzimy własną działalność)
Przy takim zestawieniu może się okazać, że Złombol już nie dla mnie.
Będzie to zbyt duże obciążenie finansowe. A moim zdaniem obecność wielopokoleniowej załogi łagodzi obyczaje :)
Podziękowali: DON FAVORITE

Więcej
2017/01/16 09:51 #43181 przez Rezerwat Przygody

Rezerwat Przygody odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Różni członkowie zespołów mają różne zadania. Jeden przygotowuje mechanikę auta, inny szuka Darczyńców. Trzeci załatwia sprawy organizacyjne, czwarty... itd itp
Temat był dobrze podsumowany. Za ekipę odpowiada kapitan i to on powinien brać na siebie odpowiedzialność za pozostałych członków załogi. Jak się zdarzają "kwasy" to Orgowie mogą rozważać, czy dopuścić załogę do kolejnych edycji.
Podziękowali: OSK OLAF

Więcej
2017/01/17 13:26 #43190 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Pod wpływem tematu: zlombol.pl/index.php/pl/forum-124/zlombo...istance-na-2017.html

naszła mnie taka myśl. Może jest wśród Nas jakiś agent ubezpieczeniowy, albo doradca ubezpieczeniowy, może dałoby się załatwić jakieś grupowe ubezpieczenie Assistance, płatne razem z wpisowym i opłatą za naklejki, coś na wzór ubezpieczeń grupowych w zakładach pracy. Jak grupowe, może można byłoby wynegocjować jakieś lepsze warunki, albo np dłuższy limit kilometrów holowania. Takie tam przemyślenia.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2017/01/17 23:22 #43200 przez Zielony Ogryzek

Zielony Ogryzek odpowiedział w temacie: Pomysły organizacyjne na 2017

Wyrosło już 8 stron tematu- nieźle :)

Z ubioru zostawmy koszulki. Są dobre. Bluzy, polary itp- mam mieszane uczucia, tym bardziej że to ciepły kierunek ( nawet w zakresach 15-20 stopni celc.)
Z tym grupowym ubezpieczeniem też bym nie szalał- żeby cokolwiek negocjować trzeba by zebrać grupę ludzi, same "pewniaki" a nie "no może i ja" a później "nie, ja to nie chcę"- a z tym będzie trudno. Assistance? biorę potrzebne klamoty i niech się dzieje wola Nieba. Z takich spraw jak dla mnie i mojej ekipy- dopracowanie aplikacji ZłomekGo. Czekam tylko na info o atrakcyjniejszej formie dla Darczyńców. Zbieranie darowizn na pojazd jest ok, ja mam drużynę i z łapanki nie dobieram, nie muszę się wstydzić za nikogo.

Fajnie że przez te 10 lat Złombol stworzył swój niepowtarzalny i wyjątkowy charakter- tego nie zmieniajmy!
Bardzo się cieszę że jest to Złombolowa formuła, że nie ma regulaminu wytrzepanego z kosmosu, mimo płaczu na fb nie zmieniły się wymagania co do aut. Nadal jest WOLNOŚĆ. I dlatego z chęcią zarejestruję drużynę i zacznę szalone przygotowania. Cześć!

WGR- Wiejska Grupa Rozpoznawcza!
Największy Sad Europy!

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008