Poszukuje załogi

Więcej
2017/02/12 21:12 #43352 przez mario

mario stworzył temat: Poszukuje załogi

Poszukuje załogi do wyjazdu z kims. Ja 35 lat , nauczyciel ze szkocji . Jezyk angielski biegle , prawo jazdy , duzo za kòłkiem zrobione. Moge dojechac na miejsce, Dom rodzinny podkarpacie . Prosze o kontakt na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
P s . Do administratorow czy jest jakies temat odnosnie załogi czy nie bardzo jak jest to prosze o przekierowanie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/04/05 23:12 #43825 przez rządek

rządek odpowiedział w temacie: Poszukuje załogi

Cześć mam na imie Michał mam 22 lata i w tym roku chciałbym się wybrać na złombola. Jestem z Podkarpacia i dobrze by było aby ekipa też była stąd. W razie gdyby znalezli się chętni jestem w stanie podjąć budowe ekipy. :-)
Coś o mnie pracuje i studiuje zaocznie logistyke. Posiadam Fiata 126p z 1981 roku i sukcesywnie go remontuje.
Z cech przdatnych na złombola:
- Prawo jazdy kat B od 2012 roku Przez 3 lata byłem kierowcą w hurtowni, robiłem około 10 tys na miesiąc busem.
- znajomośc mechaniki, nie straszne mi samry i brudne paznokcie
- angielski na poziomie dogadam się
- kreatywność
- komunikatywność mówie co myśle. Ale raczej jestem bezproblemowy :D
Pozdrawiam i czekam na kontakt:
PW lub tel 728 719 781 email: michal.rzadeczka[at]gmail.com

Więcej
2017/04/05 23:24 #43827 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Poszukuje załogi

rządek napisał: Cześć mam na imie Michał mam 22 lata i w tym roku chciałbym się wybrać na złombola. Jestem z Podkarpacia i dobrze by było aby ekipa też była stąd. W razie gdyby znalezli się chętni jestem w stanie podjąć budowe ekipy. :-)
Coś o mnie pracuje i studiuje zaocznie logistyke. Posiadam Fiata 126p z 1981 roku i sukcesywnie go remontuje.
- Prawo jazdy kat B od 2012 roku Przez 3 lata byłem kierowcą w hurtowni, robiłem około 10 tys na miesiąc busem.
- kreatywność

Jesli chcesz wbijaj do naszej ekipy.

Jedziemy lublinem auto przygotowane.
tel 608 314 908

Więcej
2017/04/05 23:25 #43828 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Poszukuje załogi

rządek napisał: Cześć mam na imie Michał mam 22 lata i w tym roku chciałbym się wybrać na złombola. Jestem z Podkarpacia i dobrze by było aby ekipa też była stąd. W razie gdyby znalezli się chętni jestem w stanie podjąć budowe ekipy. :-)
- kreatywność

Jesli chcesz wbijaj do naszej ekipy.

Jedziemy lublinem auto przygotowane.
tel 608 314 908

Więcej
2017/07/06 22:38 #44500 przez kubu355

kubu355 odpowiedział w temacie: Poszukuje załogi

Cześć, nazywam się Jakub i chcę w tym roku jechać na Złombol. Miałem jechać swoim autem Fiatem 125p, lecz rozleciała mi się załoga, a przy samym aucie jest trochę do zrobienia, więc postanowiłem się do kogoś podłączyć.
Krótko o mnie, mam 20 lat, studiuję, więc cały wrzesień będę miał wolny. Znam się na mechanice pojazdów, przy Fiacie wszystko robię sam, zimą przeprowadzałem remont generalny silnika. Potrafię dogadać się po angielsku. Posiadam prawo jazdy kategorii B i A2.
Najlepiej gdyby załoga była z Poznania lub okolic, ponieważ mógłbym pomóc w przygotowaniach auta do rajdu.
Oczywiście znam koszt udziału w wyjeździe(paliwo, zakwaterowanie, opłaty autostradowe, etc.)
Pozdrawiam i kontakt najlepiej na PW :D

Poszukuję załogi, info na PW!

Więcej
2017/07/10 18:09 #44533 przez rządek

rządek odpowiedział w temacie: Poszukuje załogi

- kreatywność

Podbijam PODKARPACIE!!!

Więcej
2017/07/12 07:43 #44555 przez Pralnia Warszawa

Pralnia Warszawa odpowiedział w temacie: Poszukuje załogi

cześć, ja też mam problem z załogą. Chcę jechać Skodą Favorit w tym roku. Auto jest praktycznie gotowe. Chętnie zabiorę Cię. Jestem z okolic Warszawy ale to nie przeszkadza. Jak będziesz zainteresowany to daj znać. Adam

Więcej
2017/08/18 13:42 #45156 przez Żukatti_Team

Żukatti_Team odpowiedział w temacie: Poszukuje załogi

Cześć. Poszukuję załogi, do której mógłbym dołączyć, najchętniej do Żuka. Ja lat 34, kawał chłopa (195/95). Język angielski, prawo jazdy kategorii A i B, własnego Żuka mam i coś w nim czasem podłubię. Ewentualne pytania na priv. Pozdrawiam!!

Faster, Harder, ŻUKIEM!!!

Więcej
2017/08/18 15:45 #45158 przez KIPERSI TRAVEL

KIPERSI TRAVEL odpowiedział w temacie: Poszukuje załogi

Mamy dwa miejsca w nysie. Jedziemy z Warszawy szczegóły na
www.facebook.com/KipersiTravel/?modal=composer
604549588

Więcej
2017/08/18 21:28 #45160 przez 44kuce

44kuce odpowiedział w temacie: Poszukuje załogi

Team 44kuce przygarnie załoganta lub załogantkę (dwoje - opcja), jedziemy 8 raz jak do tej pory zawsze wracamy. kapitan Piotr tel. 600 915 095

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008