Jak zostać uczestnikiem?

Więcej
2017/02/21 20:49 #43456 przez CARO-ca

CARO-ca stworzył temat: Jak zostać uczestnikiem?

Tak jak w temacie.Wiem że wszystko jest wyjaśnione w regulaminie ale byłbym wdzięczny jakby ktoś krok po kroku wytłumaczył mi jak to zrobć po kolei.Z góry dzięki za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/02/21 21:50 #43457 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Jak zostać uczestnikiem?

Ale co tu tłumaczyć?
1.Wymyślasz nazwę teamu , czytasz ze zrozumieniem FAQ i Regulamin
2.Wpłacasz darowiznę Go17 na podany numer konta
3.Wpłacasz 60 zł (samochód) na podany drugi numer konta
4. Wysyłasz to wszystko w formacie pdf lub jpg na podany przez orgów mail
5.Kupujesz furę określoną w regulaminie i leżysz pod nią tak do początków września (im bliżej wyjazdu tym więcej zonków wychodzi)
6.Ganiasz po całej okolicy w poszukiwaniu darczyńców aby uzbierać minimum 1500 zł i udokumetowane przelewy w formacie pdf lub jpg wysyłasz na podany przez orgów mail. Jesteś przez wielu traktowany jak potencjalny żebrak zbierający na własne wakacje - więc lepiej dobrze przeczytaj o co tu chodzi i jak przedstawić sprawę potencjalnym Darczyńcom
7.Szukasz załogi - im bliżej rajdu tym częściej ktoś się będzie wykruszał więc najlepiej pobieraj zwrotne zaliczki od uczestników do oddania na starcie (ja oddaję chłopakom ich wkłady finansowe na pierwszym kempingu) - ale każdy wyrabia na to swój sposób - dzięki temu jadą bardziej zdecydowani ludzie, a kto się wykruszy dokłada w ten sposób do kosztów paliwa (life is brutal)
8. Stawiasz się z autem i dowodami wpłat na Late Night Check In albo stawiasz się na miejsce w dniu Startu - pobierasz naklejki, pokazujesz wpłaty Darczyńców jeśli jeszcze ich nie dałeś Organizatorom - kontrolują naklejki twoich Darczyńców (lub nie), oklejasz swojego złoma
naklejkami Złombola i czekasz do 12.00 na start
9. O mniej więcej 12.00 następuje wielka chwila a wszystko co nastąpi potem to wolna amerykanka i twoja własna inwencja - generalnie starasz się dojechać na Metę najlepiej na ten dzień na który jest zaplanowana (w końcu impreza zobowiązuje)
10.Starasz się wrócić na kołach do domu (i tu najwięcej aut się sypie)
11.Jak wrócisz szczęśliwie jesteś już wciągnięty w Złombol i na pewno pojedziesz następny raz. Jak fura rozleci się po drodze Złombol przeradza się w Złomból (często finansowy) co niekoniecznie musi Cię zrazić do następnych wyjazdów.
Chyba więcej nie ma co pisać.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2017/02/21 22:19 #43458 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Jak zostać uczestnikiem?

Lepiej tega napisać nie można! Zwłaszcza punkt 11.
PS Chłopcy z PRL, widzialem ze polonez w rozsypce. Jakiś inny samochodzik na 2017?

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2017/02/22 18:43 #43461 przez Chłopcy z PRL

Powoli się za czymś nowym rozglądam. Wyprzedałem z mojego poldka większość tego co było wartościowe i dało się sprzedać. W zasadzie jeszcze stoi skorupa na placu. Ogólnie kasa na nowego złoma już jest. Maska zawiśnie w garażu na pamiątkę. Numery startowe z poszczególnych edycji pójdą w ramki i też ozdobią garaż. Rozglądam się za czymś innym ale na razie bez ciśnienia. Jeszcze faltdach mi został ale chyba w sobotę potencjalny kupiec go zabierze. Co do wyboru auta - albo pójdę na łatwiznę albo sobie maksymalnie utrudnię życie. Jeszcze nie wiem, bo z wiekiem coraz trudniej mi przychodzi zarywać nocki na dłubanie przy aucie.

Więcej
2017/02/24 10:20 - 2017/02/24 10:21 #43471 przez Królowie_Szos

Królowie_Szos odpowiedział w temacie: Jak zostać uczestnikiem?

Im więcej dłubiesz, tym więcej satysfakcji podczas podróży. I emocji / adrenaliny. My startowaliśmy pierwszy raz w zeszłym roku, auto kupione na kilka tygodni przed startem. Podczas jazdy było jakieś 7 czy 8 mniejszych i większych awarii, tylko jedna nas unieruchomiła na dłużej niż dzień. Podczas powrotu mieliśmy tylko jedną usterkę, i czuję, że jeśli wybierzemy się tym samym autem w tym roku, to nie będziemy mieli tylu przygód po drodze... w końcu auto już przygotowane ;)
Ostatnio zmieniany: 2017/02/24 10:21 przez Królowie_Szos.

Więcej
2017/02/28 00:23 #43505 przez Kamerino Team

Kamerino Team odpowiedział w temacie: Jak zostać uczestnikiem?

Jakby ktoś napisał bo szukałem w regulaminie i nie ma dokładnie napisane, jak w teamie będą 2 auta to jak wygląda rejestracja? Trzeba wpłacić 2 x 60 zł i 2 x 200 zł ? Z góry dzieki za odpowiedź

Więcej
2017/02/28 07:03 #43506 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Jak zostać uczestnikiem?

A podzielisz naklejki na pół ?Chyba że drugi pojedzie jako techniczny.

Więcej
2017/02/28 14:00 - 2017/02/28 14:03 #43511 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Jak zostać uczestnikiem?

Kamerino Team napisał: Jakby ktoś napisał bo szukałem w regulaminie i nie ma dokładnie napisane, jak w teamie będą 2 auta to jak wygląda rejestracja? Trzeba wpłacić 2 x 60 zł i 2 x 200 zł ? Z góry dzieki za odpowiedź

W regulaminie używana jest liczba pojedyncza tj. "pojazd"; np.

§6 Naklejki
[...]
Przyjazd na start i okazanie regulaminowego pojazdu

Więc jedyne co całkiem legalnie możesz zrobić to po prostu zarejestrować dwa teamy :)
Ostatnio zmieniany: 2017/02/28 14:03 przez Semtox.

Więcej
2017/03/17 10:33 #43673 przez WojowniczeŻukiNinja

WojowniczeŻukiNinja odpowiedział w temacie: Jak zostać uczestnikiem?

Czy w tytule przelewu potencjalny darczyńca pisze ZŁOMBOL 16 czy ZŁOMBOL 17 ? w informacjach jest napisane,że 16 co nie do końca mi się zgadza. Nowi jesteśmy więc proszę o wyrozumiałość.

Więcej
2017/03/17 16:46 #43677 przez Chłopcy z PRL

Złombol 17 Orgowie widocznie zapomnieli poprawić.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008