Ubezpieczenie/ assistance na wyjazd

Więcej
2017/08/11 00:28 - 2017/08/11 00:30 #45025 przez Pędzące Ślimaki

Pędzące Ślimaki odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie/ assistance na wyjazd

OSK OLAF napisał: kilka dni temu dzięki uprzejmości mojego kolegi, który przebywa na terenie DE rejestrowałem się w ADAC. Podał mój polski adres, na który ma przyjść karta i dane do przelewu za ubezpieczenie. Potwierdzenie rejestracji otrzymałem na polski nr telefonu. Może koledze z fb o którym mowa znudziła się działalność charytatywna w załatwianiu kart ubezpieczenia. Potwierdzę jak otrzymam kartę do ręki.

Nie no, kolega z FB deklarował możliwość rejestracji jeśli mamy znajomego z DE. To nie w tym sęk naszym zdaniem. Można się zarejestrować w ten sposób, pytanie, czy będą honorować ubezpieczenie, jeśli będziecie chcieli go użyć (tfu, tfu ;)

Tak jak pisaliśmy - Podczas próby skorzystania z serwisu pracownik ADAC może poprosić o kartę członkostwa w ADAC, także mimo braku obowiązku rejestracji auta na daną osobę, w praktyce ubezpieczeniem ADAC przeważnie może posłużyć się tylko użytkownik auta, posiadający kartę (chyba, że pracownik ADAC nie skontrolowałby karty, wtedy teoretycznie możliwość zgłoszenia serwisu może pójść na konto jakiejkolwiek osoby posiadającej ADAC, która wystosuje zgłoszenie).

Znajomy, który użyczył wam adres DE, nie będzie z wami jechał. Pytanie czy jego dane są na karcie ? I teraz sytuacja - chcecie skorzystać z serwisu, jedziecie do warsztatu, pracownik prosi o kartę, a tu dane jakiegoś innego gościa...

Karta do was pewno przyjdzie (przy zamawianiu prawdopodobnie jest opcja podania innego adresu korespondencyjnego niż adres rejestracji - i tu został podany adres PL).

Ale może źle myślimy - jak macie możliwość weryfikacji tej kwestii, prośa o info. Również próbujemy to potwierdzić jeszcze z drugiego źródła.
Ostatnio zmieniany: 2017/08/11 00:30 przez Pędzące Ślimaki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/08/11 10:45 - 2017/08/11 10:46 #45027 przez Złomiarze

Złomiarze odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie/ assistance na wyjazd

Też mam wrażenie, że Panu Tomaszowi znudziła się pomoc. My również już zarejestrowani, ale przy pomocy znajomego, który już trochę siedzi w tym temacie.. Rejestracja całkowicie na Polski adres, tak jakby z tymi zmianami po 1.08.17 to była ściema.
Ostatnio zmieniany: 2017/08/11 10:46 przez Złomiarze.

Więcej
2017/08/11 11:44 #45028 przez Trololowóz

Trololowóz odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie/ assistance na wyjazd

Ok już wiem. PZU odpada. Za prawie 500 mamy holowanie do 150km więc kupa.

Więcej
2017/08/11 11:45 #45029 przez Trololowóz

Trololowóz odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie/ assistance na wyjazd

Jeśli mozesz podpowiedzieć jak to zrobić dobrze na Adac to daj proszę znać.

Więcej
2017/08/11 19:11 #45035 przez Złomiarze

Złomiarze odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie/ assistance na wyjazd

www.adac.de/mitgliedschaft/tarife/defaul...c=ext.sem.mgl.antrag
można zarejestrować sie on-line, w razie co translator pomoże

Więcej
2017/08/13 08:35 #45052 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie/ assistance na wyjazd

Więcej
2017/08/26 10:56 #45424 przez Niesponsorowani

Niesponsorowani odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie/ assistance na wyjazd

Względem wszystkich niepewności, które wystąpiły wcześniej:

Zamówiłem kartę 04.08 na polski adres, karta po 14 dniach bez problemu dotarła. Jedyna różnica to taka, że za wysyłkę do Polski dopłaciłem 4€.
W tym roku już pewnie nikomu to nie pomoże ale przed następnym Złombolem warto zaopatrzyć się w takie wyjście awaryjne.
Załączniki:

Więcej
2017/08/26 11:27 #45427 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie/ assistance na wyjazd

Niesponsorowani napisał: Względem wszystkich niepewności, które wystąpiły wcześniej:

Zamówiłem kartę 04.08 na polski adres, karta po 14 dniach bez problemu dotarła. Jedyna różnica to taka, że za wysyłkę do Polski dopłaciłem 4€.
W tym roku już pewnie nikomu to nie pomoże ale przed następnym Złombolem warto zaopatrzyć się w takie wyjście awaryjne.

ACV przychodzi na adres niemiecki w ciągu 7 dni.

Więcej
2017/08/26 18:28 #45444 przez Niesponsorowani

Niesponsorowani odpowiedział w temacie: Ubezpieczenie/ assistance na wyjazd

swbr napisał:

Niesponsorowani napisał: Względem wszystkich niepewności, które wystąpiły wcześniej:

ACV przychodzi na adres niemiecki w ciągu 7 dni.

Tyle, że adres ewentualnego holowania również jest na adres niemiecki

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008