Naklejki darczyńców

Więcej
2017/08/09 13:16 #44978 przez MSW

MSW stworzył temat: Naklejki darczyńców

Witam znacie jakieś drukarnie które zrobią po 1 naklejce z danej firmy? Jak wy sobie radzicie z tym tematem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/08/09 14:43 #44981 przez poskodovani team

poskodovani team odpowiedział w temacie: Naklejki darczyńców

praktycznie większosc firm typu 'studio reklamowe' lub 'studio fotograficzne' jest w stanie to wykonać :)
ewentualnie allegro 'folia reklamowa' 'folia na samochód', ale chyba lepiej dogadać szczegóły osobiscie, może uda się wynegocjować rabat ze względu na charakter i cel naklejek :D mi tak się udało
osobiscie znalazłem taką firmę zupełnie przypadkiem, gdyż potrzebowałem wydrukować arkusze pomagające nam szukać darczyńców z punkcie foto, okazało się, że miły Pan zainteresował się tematem. Od słowa do słowa wyszło, że drukuje również naklejki na folii - współpracujemy w tej kwestii.

Więcej
2017/08/09 14:58 - 2017/08/09 14:59 #44983 przez Ostre Caro

Ostre Caro odpowiedział w temacie: Naklejki darczyńców

My pojechalismy do agencji reklamowej :) Rozmowa z panem dosc ciekawa:) opowiadał ze w tamtym roku oklejali maluszka a w tym roku jestesmy my :) koszt takiej operacji powiedział ze jest zalezny od tego ile miejsca jest przeznaczone na ich reklame ;) długo nie myslac dostali Maske i oklejaja nam poldona za free ;) pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2017/08/09 14:59 przez Ostre Caro.

Więcej
2017/08/09 15:34 #44986 przez Tom Bombadil

Tom Bombadil odpowiedział w temacie: Naklejki darczyńców

Ja mam w pobliżu punkt poligraficzny, xero, z drukiem wielkoformatowym, oprawianiem i laminowaniem dokumentów, grawerowaniem laserowym itp. itd. Niedawno pytałem, to za pojedynczą naklejkę na arkuszu A4 chcą około 4 zł (o ile masz swój plik z wzorem, bo za projekty itp. oczywiście liczą oddzielnie).

https://www.facebook.com/seba.jacko - https://www.youtube.com/channel/UCNoFY4yCQhGqAac03GkNI3w/videos
Złombol 2017 - OSK OLAF #09
Złombol 2018 - OSK OLAF #822
Złombol 2019 - OSK OLAF #59
Złombol 2020 - OSK OLAF #

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008