Forum 2018

Więcej
2017/09/15 14:26 #45767 przez swbr

swbr stworzył temat: Forum 2018

Czy dałoby się wcześniej niż 01.01.2018 utworzyć nowe forum ale bardziej uporządkowane jak te stare czyli w domyśle z podziałem na tematy - lista tematów do stworzenia z blokadą przez moderatora tworzenia nowych tematów - nie postów !!! bez akceptacji moderatora ? Wiem, że organizatorzy nie mają czasu na pilnowanie forum a moderator jak z nim rozmawiałem ma ograniczone uprawnienia. Skoro dotychczasowy moderator tego nie może to może dopuścić do działania nowego moderatora którego zadaniem będzie tylko pilnowanie porządku czyli akceptacja nowych tematów lub przeniesienie ich w prawidłowe miejsce. Może wielu osobom nie przeszkadza ten bałagan na forum ale szczególnie dla świeżaków to kopalnia wiedzy i ułatwmy im szukanie tematów na forum. Nie widzę na obecnym forum działu wspomnienia z tegorocznego złombola - to też kopalnia wiedzy.
Podziękowali: Czerwony Team

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/09/18 23:11 #45819 przez oktaKoń

oktaKoń odpowiedział w temacie: Forum 2018

Dobrze prawi przedmówca, tegoroczne forum żyje własnym życiem. Wiele osób pisało aby ktoś nie powielał tematu odnośnie szukania załoganta/załogi, ale jak nie powielać jeżeli temat spada gdzieś na kolejne strony albo precyzyjnie nie jest opisywany.

swbr napisał: Czy dałoby się wcześniej niż 01.01.2018 utworzyć nowe forum ale bardziej uporządkowane jak te stare czyli w domyśle z podziałem na tematy - lista tematów do stworzenia z blokadą przez moderatora tworzenia nowych tematów - nie postów !!! bez akceptacji moderatora ? Wiem, że organizatorzy nie mają czasu na pilnowanie forum a moderator jak z nim rozmawiałem ma ograniczone uprawnienia. Skoro dotychczasowy moderator tego nie może to może dopuścić do działania nowego moderatora którego zadaniem będzie tylko pilnowanie porządku czyli akceptacja nowych tematów lub przeniesienie ich w prawidłowe miejsce. Może wielu osobom nie przeszkadza ten bałagan na forum ale szczególnie dla świeżaków to kopalnia wiedzy i ułatwmy im szukanie tematów na forum. Nie widzę na obecnym forum działu wspomnienia z tegorocznego złombola - to też kopalnia wiedzy.

Więcej
2017/10/16 16:14 #46024 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Forum 2018

Heja,

dziękkujemy za sugestie. Postaramy się ten temat ulepszyć.
Złombol 2018 wcześniej
Większy porządek
Więcej uprawnień dla moderatorów....

Pozdrawiam,
Marcin

Złombol, the real gamble :-)
Podziękowali: swbr

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008