Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

Więcej
2017/09/21 10:23 #45836 przez C.H. Robinson Teresin Team

C.H. Robinson Teresin Team odpowiedział w temacie: Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

Wypełnione :)

2015 - OSP Teresin - Żuk A07 - Passo dello Stelvio, Włochy
2016 - BONDAR Team - Lublin II - Hammamet, Tunezja
2017 - C.H. Robinson Teresin Team - Skoda Favorit - Noja, Hiszpania
2018 - C.H. Robinson Teresin Team - Skoda Favorit - Sithonia, Grecja
2019 - C.H. Robinson Teresin Team - Lublin III - ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/09/21 15:15 - 2017/09/21 15:34 #45841 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

Jak można ocenić apkę która większość czas była nie dostępna ??I zamiast pomóc w końcówce wprowadziła tylko zamieszanie komunikatem camping w Noji nie przyjmuje - zamiast komunikatu przyjeżdżajcie są miejsca na innych campingach, który to ponoć ktoś widział na apce choć my i kilka załóg będących na wydmach nie dostrzegliśmy.
Ostatnio zmieniany: 2017/09/21 15:34 przez swbr.

Więcej
2017/09/21 15:50 #45842 przez Tom Bombadil

Tom Bombadil odpowiedział w temacie: Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

swbr napisał: Jak można ocenić apkę która większość czas była nie dostępna ??I zamiast pomóc w końcówce wprowadziła tylko zamieszanie komunikatem camping w Noji nie przyjmuje - zamiast komunikatu przyjeżdżajcie są miejsca na innych campingach, który to ponoć ktoś widział na apce choć my i kilka załóg będących na wydmach nie dostrzegliśmy.

Uważasz, że to aplikacja sama produkowała treści się w niej pojawiające? :O
Jak można mieć pretensje do aplikacji o wpisy organizatorów/uczestników...

Co do samego działania, to i owszem, zastrzeżeń można mieć sporo.

https://www.facebook.com/seba.jacko - https://www.youtube.com/channel/UCNoFY4yCQhGqAac03GkNI3w/videos
Złombol 2017 - OSK OLAF #09
Złombol 2018 - OSK OLAF #822
Złombol 2019 - OSK OLAF #59
Złombol 2020 - OSK OLAF #

Więcej
2017/09/21 16:23 #45843 przez PatiMat

PatiMat odpowiedział w temacie: Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

Ja oceniłem od razu wczoraj kilku rzeczy brakowało no i wolno działało ale i tak super że była, najbardziej się burzą ci co nic nie robią i nie wiedzą ile to pracy

Więcej
2017/09/21 16:44 - 2017/09/21 16:45 #45844 przez SuŻUKi

SuŻUKi odpowiedział w temacie: Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

Tom Bombadil napisał:

swbr napisał: Jak można ocenić apkę która większość czas była nie dostępna ??I zamiast pomóc w końcówce wprowadziła tylko zamieszanie komunikatem camping w Noji nie przyjmuje - zamiast komunikatu przyjeżdżajcie są miejsca na innych campingach, który to ponoć ktoś widział na apce choć my i kilka załóg będących na wydmach nie dostrzegliśmy.

Uważasz, że to aplikacja sama produkowała treści się w niej pojawiające? :O
Jak można mieć pretensje do aplikacji o wpisy organizatorów/uczestników...

Co do samego działania, to i owszem, zastrzeżeń można mieć sporo.

swbr raczej chodziło o to że apka nie pokazywała wiadomości organizatora. Chyba zależało to od telefonu, albo nie wiem od czego, bo u mnie apka muliła, jeden dzień nie chodziła wcale, ale jednak info od orgów i posty były widoczne. I od tego właśnie jest ta ankieta, coś nie chodziło, macie pomysł żeby coś poprawić, dodać, odjąć to napiszcie, zgłoście się do pomocy nawet jeśli się na tym znacie itd. Pewnie pomoże to w udoskonaleniu apki na kolejną edycję. Ale pretensji ja przynajmniej nie mam, że coś nie było nie tak, bo z tego co mi wiadomo (a jeśli jest inaczej to mnie poprawcie) to przecież jest to również robione charytatywnie i pretensje mogły by być jedynie gdybym za apke płacił ;)
Ostatnio zmieniany: 2017/09/21 16:45 przez SuŻUKi.

Więcej
2017/09/21 16:50 #45845 przez MSW

MSW odpowiedział w temacie: Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

Zajebista apka dzieki niej mozna na szybko skontaktowac sie z inna ekipa z czego wielokrotnie kozystalem, wiadomo bylo pare problmow ale zapewne zostana usuniete moim zdaniem strzal w 10 .

Więcej
2017/09/21 18:47 #45846 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

Jak dla mnie - tak jak przedmówca - zajebista apka, co trzeba podkreślić robiona za free, ułatwiająca życie na Złombolu, ja w przeciwieństwie do swbr - widziałem na bieżąco wpisy orgów o zamknięciu kempingów i poszukiwaniu alternatywy łącznie z nazwami innych kempingów, także inne załogi informowały na bieżąco gdzie można wjechać. A przerwy w działaniu zauważyłem tylko w pierwszych 2 dniach, potem działa w miarę poprawnie.
Zauważyłem 2 błędy które wysłałem w ankiecie autorowi apki - po pierwsze na moim sprzęcie - Android 7.0 nie odświeżała się automatycznie pozycja GPS pomimo kombinowania z czasem próbkowania, odinstalowywaniem i instalowaniem na nowo apki, po prostu nie działało. Tylko ręcznie można było aktualizować swoją pozycje. Drugi problem, ciężko zamknąć aplikację, cały czas działała w tle, pomagało dopiero wymuszanie zamknięcia w ustawieniach Aplikacji.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2017/10/03 23:45 #45929 przez Pierońskie Hanysy

Pierońskie Hanysy odpowiedział w temacie: Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

Czy jest możliwość sprawdzenia miejsc logowań GPS na mapie? Teoretycznie z opisu apki wychodzi, że tak, ale nie potrafię tego ogarnąć ;)

Polonez 1.6 GLE - Złombolowy
PF 125p '77 - jeszcze nie Złombolowy

Więcej
2017/10/04 00:17 #45930 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

Jak już udało się zalogować to wszędzie gdzie się zalogowałem to na mapie wskazuje pozycję GPS ,
więc nie rozumiem Twego pytania.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Podziękowali: Pierońskie Hanysy

Więcej
2017/10/04 10:26 #45932 przez Pierońskie Hanysy

Pierońskie Hanysy odpowiedział w temacie: Aplikacja mobilna ZŁOMBOL APP

To dziwne, mi mapa wyłącznie pokazuje aktualne pozycje załóg. Sprawdzę to jeszcze w telefonie, w którym apka działa w 100%.

Polonez 1.6 GLE - Złombolowy
PF 125p '77 - jeszcze nie Złombolowy

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008