Szukam załogantów.

Więcej
2018/08/06 19:33 #48311 przez GOŚCINNY SKŁAD

GOŚCINNY SKŁAD odpowiedział w temacie: Szukam załogantów.

Cześć,

poszukujemy jeszcze jednego załoganta bądź załogantki do naszego Żuka, Jest nas piątka w wieku 24-29 lat. Jesteśmy z Radomska i preferujemy raczej osobę z okolic, ale reszty Polski nie wykluczamy. Ja na złombolu byłem w tamtym roku i niestety zaraziłem się, reszta ekipy-świeża krew. Żuka zakupiliśmy wczoraj, ale jest w dobrym stanie, więc nie powinno być Większych problemów (jakieś na pewno będą). Jestem mechanikiem więc z naprawą sobie poradzę, ale pomoc i kreatywność mile widziane. Jesteśmy nastawiani na zwiedzanie, chcemy jak najwięcej zobaczyć, a nie pić codziennie dozgonnie i na drugi dzień umierać, wszystko z głową. Jedziemy trasą główną, a powrót-się zobaczy. Wszyscy pijący i jeden palący. Wiadomo koszty dzielimy na wszystkich równo, mile widziana pomoc w szukaniu darczyńców.

Więcej informacji 532643782
Krzysiek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/08/07 19:19 #48337 przez Pralnia Warszawa

Pralnia Warszawa odpowiedział w temacie: Zabiorę jedna osobę Warszawa lub Katowice

Mam miejsce dla jednej lub dwóch osób. Chętnie zabiorę z Warszawy lub po drodze z Warszawy do Katowic. 606901112 mój numer telefonu. Jadę Škoda Favorit. Adam

Więcej
2018/08/08 09:46 #48343 przez AmbaFatimaiNima

AmbaFatimaiNima odpowiedział w temacie: Szukam załogantów.

Jadę z dziewczyną drugi raz w Złombolu (pierwszy w 2017 - Kraj Basków) Mamy 31 i 29 lat. Jedziemy Żukiem A07 z Radomia. Szukamy 2 osób najlepiej pary w podobnym wieku. Możemy zabrać gdzieś po drodze lub już na miejscu z Katowic. Samochód raczej (nigdy nic niewiadomo) przygotowany do trasy. Obocenie stoi w Warszawie (jeśli ktoś chciałby zobaczyć czym jedziemy to zapraszam :)) Nastawiamy się na zwiedzanie i dobrą zabawę. Powrót planujemy ok 12-13-IX Planowana trasa: Czechy, Austria, Węgry, Serbia, być może Kosowo, Macedonia Grecja. Powrót: Albania, Czarnogóda, BiH, Chorwacja i jakoś w górę do celu :)) Koszty paliwa i jakiś dodatkowych opłat dzielimy na 2. Od osób które chciałby pojechać oczekuję wsparcia w znalezieniu darczyńców w zamian za powierzchnię reklamową Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej
2018/08/08 21:20 #48351 przez Le_Mila

Le_Mila odpowiedział w temacie: Szukamy Załogantki

Witamy,
My dwie dziewczyny szukamy trzeciej Laski do naszego Teamu.
Wyjazd planujemy na ok. 14dni

Będziemy jechały Polonezem Atu oczywiście z podtlenkiem gazotu.

Zainteresowane osoby płci pięknej prosimy o wiadomość priv lub kontakt 794 102 900 ( najlepiej sms, bo pracuję cały dzień)

Pozdrawiamy Lena i Milena

Więcej
2018/08/08 23:40 #48355 przez dziKUNY

dziKUNY odpowiedział w temacie: Szukamy Załogantki

co tu dużo mówić ekipa mi sie wysypała :( szukam 2 osób do załogi, lecimy ładą 2107 z podtlenkiem LPG :D , auto chyba ogarnięte ;)
31 sierpnia wyjazd rano z trójmiasta do katowic, tam nocleg, powrót najlepiej 13, 14 września do trójmiasta, trasa spontan do ustalenia, więcej info na priv, fb: www.facebook.com/adammkolodziej

Więcej
2018/08/10 18:02 #48394 przez Pogotowie Gazowe Team

Pogotowie Gazowe Team odpowiedział w temacie: Szukam załogantów.

Hejka, poszukujemy 2 osób (może być para) do Żuka A07B. Jest to nasz 4 złombol, pierwszy Żukiem. Żuk dobrze przygotowany do trasy (masa rzeczy wymienionych, duży bagażnik dachowy). Jedziemy z Białegostoku przez Warszawę, możemy Was zabrać również w Katowicach. Zainteresowanych proszę o kontakt: 502 701 433 Łukasz.

Więcej
2018/08/12 15:18 #48418 przez Kłobuckie Byki

Kłobuckie Byki odpowiedział w temacie: Szukam załogantów.

Siema. Jak to często bywa, los bywa okrutny. Przypadek losowy i zostałem sam z "Fabryką" 1.4 + lpg. Wóz prawie gotowy, a nie ma kto jechac... W roku ubiegłym polonez dojechał i powrócił. Awarie się zdarzały, ale szybko ogarnięte były. Na ten rok doinwestowałem wóz w np nowe sprzęgło czy akumulator, nowe kable, regeneracja alternatora i rozrusznika. Wiele zrobione dlatego szkoda nie jechac. Dobrze gdyby był ktoś z prawem jazdy. Ogólnie wszystko bardzo elastyczne. Czy to trasa czy noclegi. Darczyńców mam. Paliwo na pół i tyle z wydatków wspólnych. Ja to Paweł, lat 26, umiarkowany w jedzeniu i piciu. Najlepiej wyjazd na 7 dni, ale wszystko przemyślę. Pozdro! kom: 698 612 268
Polonez Caro Plus 1.4 + lpg

Więcej
2018/08/13 09:48 #48428 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Szukam załogantów.

Limbow najlepsza ulica w Gdyni poszukuje 2 załogantów , samochóe Polonez TRUCK ROY 2,0 benz/gaz klima doświadczona załoga z wieloletnia historia wyjazd na 14-15 dni

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2018/08/14 10:21 #48453 przez Czesław i My

Czesław i My odpowiedział w temacie: Szukam załogantów.

Jedno lub 2 miejsca wolne w załodze Barkasa, zapraszamy!
Kontakt najlepiej telefoniczny.
tel 516017363

www.facebook.com/rallybarkas
Załączniki:

Więcej
2018/08/14 14:51 #48463 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Szukam załogantów.

Którędy jedziecie ? :-) Pozdrawiam serdecznie

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008