Złombol 2018 - szukam ekipy

Więcej
2018/08/12 22:23 #48424 przez Żukatti_Team

Żukatti_Team odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - szukam ekipy

Pogotowie Gazowe Team napisał: Cześć, jedziemy Żuczkiem i mamy dwa (a nawet trzy) wolne miejsca - jeżeli ogłoszenie aktualne proszę o kontakt :)

Priv.

Faster, Harder, ŻUKIEM!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/08/12 22:46 #48425 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - szukam ekipy

POGANIACZE BYDŁA napisał: Ale, co masz na myśli?

Ogłaszają ,że szukają a nie raczą nawet odpowiedzieć jednym słowem = dziękuję już znalazłem nie mówiąc już o sytuacji z tamtego roku gdy w dniu wyjazdu stwierdzali ,że jednak nie pojadą.

Więcej
2018/08/14 12:40 #48454 przez LosOptimistasSinUnPlan

LosOptimistasSinUnPlan odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - szukam ekipy

Witam, szukamy ekipy do której moglibyśmy dołączyć. My to para 33, 31 lat z Łodzi. Braliśmy już udział w zeszłorocznej edycji, ale w tym roku nie udało się zebrać własnej ekipy. Interesowałby nas wyjazd gdzieś na 10-12 dni , chętnie byśmy coś po drodze zobaczyli. Obydwoje mamy prawo jazdy i chętnie z niego korzystamy. Ja trochę również wiedzy na temat mechaniki i starszych aut. Żona jak coś po angielsku się dogada jak i może być również pilotem. Jak więcej pytań zapraszamy na priv:)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 534587845

Więcej
2018/08/20 21:07 #48582 przez fanka2107

fanka2107 odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - szukam ekipy

Cześć! Szukam załogi, do której mogłabym dołączyć na tegorocznym Złombolu. Mam tylko tydzień urlopu, więc szukam załogi, która w weekend 8-9.09 musi być z powrotem w kraju. Trasa dojazdu i powrotu do dogadania, nie mam jakichś konkretnych preferencji, przy których będę się mocno upierać. Kierowca ze mnie wprawdzie marny, ale za to dobry rozmówca w długich nocnych trasach, dj, nawigator, tłumacz, polowy kucharz, powiernik i załatwiacz tematów wszelkich. Byłam na jednej z wcześniejszych edycji Złombola, więc jestem już wstępnie zaprawiona w bojach, zwłaszcza że nasze auto było jednym z tych bardziej awaryjnych ;) Nocowanie pod namiotem mi nie straszne, podobnie jak mało ekskluzywne warunki podróży. Chętnie pomogę również w szukaniu darczyńców. Mieszkam w Warszawie, więc preferowałabym załogi z Warszawy i okolic, ale jak coś to mogę się zabrać z ekipą z innej części Polski- najwyżej spotkamy się w Katowicach w dniu startu. Marzy mi się wyjazd Ładą 2107, czyli Mercedesem wśród Ład, ale nie jest to oczywiście warunek konieczny. Jeżeli kogoś zainteresowałam tym wpisem, to proszę o kontakt na priv :)

Więcej
2018/08/21 12:35 - 2018/08/21 12:38 #48598 przez KOWALSKI

KOWALSKI odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - szukam ekipy

Czołgiem (chętnie bym pojechał)

A serio to nasz Żuk nie nadaje się do wyjazdu i szukam ekipy która mnie przygarnie.
Mam 33lata, ważne prawo jazdy, chętnie prowadzę, za kołnierz nie wylewam. Mówio, że trochę się znam na mechanice ;)
Do tej pory jeździłem Żukami, więc najchętniej do takiego wehikułu bym się dosiadł, ale rozważę inne propozycje.

edit: najlepiej z Wrocławia, ale ewentualnie do Katowic dojadę autobusem czy coś
Ostatnio zmieniany: 2018/08/21 12:38 przez KOWALSKI.

Więcej
2018/08/21 13:06 #48604 przez swbr

Wprawdzie nie czołg ale Polonez - zapraszamy na priv.

Więcej
2018/08/21 18:35 #48608 przez Larmo Nupel

Larmo Nupel odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - szukam ekipy

Witam wszystkich szukam dwóch miejsc najlepiej jak by ktos jechal ze śląska i mo wolny plac w aucie bo u nas w polonezie jest juz komplet jak cos to pw lub 737655266 by sie dogadac co i jak pozdrowia Larmo Nupel

Więcej
2018/08/23 19:29 #48667 przez raf64

raf64 odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - szukam ekipy

Czesc wszystkim :)
Szukam zalogi, ktora by mnie przygarnela, wstepnie mam tydzien urlopu ale jest opcja, abym wynegocjowal dluzszy.

Jak dotad bylem dwa razy na zlombolu, w teamie Icaros, oto filmik z naszej wyprawy:

Prosze o kontakt na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej
2018/08/23 21:04 #48669 przez BurakCukrowy

BurakCukrowy odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - szukam ekipy

Witam, nie znalazł by ktoś miejsca w swoim wehikule dla pary lat 19 z okolic Wrocławia? Obydwoje posiadamy prawo jazdy, ja również z mechaniką radzę sobie nienajgorzej. Z chęcią zabralibysmy się z ekipą nastawiona na zwiedzanie, ale do wszystkiego jesteśmy w stanie się dopasować.

Więcej
2018/08/24 08:37 #48686 przez swbr

Jeśli nie przeszkadza wam towarzystwo dziadków zapraszamy do Poloneza.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008