Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Więcej
2018/03/05 19:07 - 2018/03/05 19:08 #47056 przez OBRT

OBRT stworzył temat: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Witam linkuje do aktualnego artykułu opisującego co i jak. Czy korzystałem? Nie ale zaraz zamawiam. Wydaje się być dobrą opcją na płatności w dziwnych krajach bez prowizji, po uczciwym kursie miedzy bankowym. Nie opisuję co i jak dokładnie w artykule jest wszystko. Pytanie bardziej czy już było na forum i kto korzystał?

www.fly4free.pl/karta-revolut/

Ludzie z fly4free ogólnie polecają na forum
Ostatnio zmieniany: 2018/03/05 19:08 przez OBRT.
Podziękowali: Pegazy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/03/05 19:38 #47057 przez Agrest Jedzie z Nami

Agrest Jedzie z Nami odpowiedział w temacie: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Karta nie obsługuje płatności w dinarach serbskich i macedońskich, ale i tak zamówiłem bo pewnie nie raz się przyda nie tylko na złombolu ;p

Więcej
2018/03/09 12:40 #47078 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Ja korzystałem z dwóch kart:
1. karta aliora wydana do kantoru aliora (obsługa w Eur)
2. Raifaisen Wizz - i tu zaskoczenie, płaciłem nią w HUF na Węgrzech i przelicznik ostateczny był lepszy niż w kantorze...
3. Nie polecam mbank, deutsche

Więcej
2018/03/09 16:44 #47079 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

do niedzieli 11.03 karta za darmo, zamówiłem, wypróbuję. Dzięki OBRT za info.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2018/04/10 22:23 #47313 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

No i po miesiącu używania w kraju wszystko wygląda dobrze.
Zobaczymy jak będzie sprawować się w wyjazdach zagranicznych...

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Załączniki:

Więcej
2018/04/10 23:00 #47314 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Działa dobrze, pomysł fajny, jest tylko jeden mały haczyk. Potrzeba dostępu do internetu przed płaceniem. I nagle może się okazać że na Bałkanach w krajach poza roamingiem wszystko co zyskamy na kursie przewalutowania stracimy na opłaty za internet :)

Więcej
2018/04/11 11:22 #47317 przez 308 Racing Team

308 Racing Team odpowiedział w temacie: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Nie potrzebujemy żadnego dostępu do internetu. Wystarczy, że karta jest doładowana. Może chodzi Ci o zabezpieczenie z GPS, wtedy lepiej po prostu je wyłączyć.

Więcej
2018/04/11 11:59 #47321 przez Pegazy

Nie wiem, bo nie używałem jeszcze, ale wydawało mi się, że przed zapłatą kartą musisz w apce przewalutować na lokalną walutę. Może źle zrozumiałem. W każdym bądź razie kartę już posiadam, rejestracja przeprowadzona, doładowana, może gdzieś w trakcie majówki spróbuję ją wypróbować.

Więcej
2018/04/11 21:44 #47333 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Myślę, że jak karta będzie doładowana to nie musisz mieć internetu tylko przestawiasz walutę w aplikacji.
A nawet jeśli (nie mając swojego internetu lub nie chcąc go tracić) zawsze można zahaczyć się na jakimś Wi-Fi na chwilę,
gdziekolwiek, i wtedy poprzestawiać na dany kraj.

Zobaczymy, potestujemy, wyjdzie w praniu ...

Więcej
2018/04/11 22:05 #47334 przez 308 Racing Team

308 Racing Team odpowiedział w temacie: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Revolut sam przelicza należność po kursie średnim z lokalnej waluty na walutę jaką mamy ustawioną w aplikacji (można mieć kilka). Warto jednak mieć doładowane konto w dolarach, gdyż przy przeliczaniu lokalnych walut na dolary w weekend doliczane są (małe bo małe, ale jednak) prowizje.
WAŻNE: Nigdy nie zgadzajcie się na przeliczeniu przez terminal kwoty na Waszą (przy Revolucie będzie pewnie pytało czy przeliczyć na GBP). Zawsze odmawiajcie i wybierajcie płatność w lokalnej walucie. Revolut przeliczy to lepiej niż każdy operator kart.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008