Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Więcej
2018/08/24 10:49 #48693 przez Pogromcy Rdzy

Pogromcy Rdzy odpowiedział w temacie: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Można samemu wymienić kiedy jest korzystny kurs. A jeżeli nie wymienimy to powinna sama wykryć walutę.
Chociaż tu można przeczytać, że różnie w tym bywa : www.wykop.pl/wpis/30354397/jak-to-jest-z...cilem-dzisiaj-w-skl/
W weekendy Revolut dodaje niewielką prowizję więc lepiej chyba jednak wymienić w tygodniu.
Zawsze można potem wymienić z powrotem to co zostanie.

Nic nie jest pewne,wszystko jest możliwe.

Strona załogi:
www.facebook.com/poogromcyrdzy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/08/24 17:04 #48706 przez Silent A

Silent A odpowiedział w temacie: Revolut. Darmowa karta płatnicza multiwalutowa bez prowizji z dobrym kursem

Ja doładowywałem z karty PLN i z karty USD bo miałem nakupione tańsze dolary.
Po doładowaniu możesz sam konwertować (gdy np wiesz że kurs jest korzystny) lub możesz polecieć konwersją automatyczną jak będziesz płacić. Jedyny minus to taki że np wymiana w weekendy ma niewielką prowizję, w tygodniu jej nie ma.
W Revolucie nie należy się bać wymiany na inną walutę bo zawsze możesz ją sobie wymienić na PLN, najczęściej bez żadnych kosztów i straty. Czasami możesz nawet na tym wyjść do przodu. Gdy jechałem na Czechy wymieniłem sobie na zapas bo na weekend jechałem, to co mi zostało po powrocie wymieniłem na złotówki po lepszym kursie niż wcześniej kupiłem.
Jeśli jedziesz gdzieś na dłużej lub na weekend warto wymienić wcześniej walutę gdy trafi się ciekawy kurs (można w aplikacji ustawiać alerty gdy spadnie poniżej zadanego progu). Jeśli tylko przelatujesz przez jakiś kraj z dziwną walutą i nie planujesz wydatków to wygodniej nie wymieniać i w razie potrzeby niech sobie sam revolut wymieni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008