Z wielkim bólem i rozterką.... nie jadę ...

Więcej
2018/08/17 17:31 #48552 przez Mkzibi

Mkzibi stworzył temat: Z wielkim bólem i rozterką.... nie jadę ...

No i stało się.

Po kilku Zlombolach w tym roku niestety nie jadę......
Problemy w pracy, nie przygotowany złombowóz z powodu braku czasu i poszukiwanie nowej pracy i zajęcia.
Może to spowoduje że w przyszłym roku lepiej będę przygotowany.
Czy jest możliwość aby odstąpić jakiejś załodze swoja rejestrację i zebrane pieniążki. Choć w zasadzie pieniądze i tak są na koncie fundacji wiec trafią w dobre ręce.
Z żalem i nadzieją na przyszły rok....
Zbyszek...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/08/20 21:39 #48584 przez Naduś Klapkiem2

Naduś Klapkiem2 odpowiedział w temacie: Z wielkim bólem i rozterką.... nie jadę ...

Hej, był temat ostatnio na FB ruszony. Tak, można przekazać naklejki i wpłaty na inną załogę pod warunkiem PISEMNEJ zgody każdego z Darczyńców.

Więcej
2018/08/21 07:23 #48587 przez AmbaFatimaiNima

AmbaFatimaiNima odpowiedział w temacie: Z wielkim bólem i rozterką.... nie jadę ...

Jakby ktoś miał darczyńców a nie może jechać, chętnie przyjmę reklamy na żuka, bo jakoś powoli idzie zebranie minimalnej kwoty :/

Więcej
2018/08/21 08:20 #48591 przez Mkzibi

Mkzibi odpowiedział w temacie: Z wielkim bólem i rozterką.... nie jadę ...

Ja nie mam reklam. Część kasy jest z PIT 1% a druga część z Facebook. jeśli wiesz jak zorganizować przeniesienie kwoty to mogę przekazać.

Więcej
2018/08/21 08:49 #48593 przez AmbaFatimaiNima

AmbaFatimaiNima odpowiedział w temacie: Z wielkim bólem i rozterką.... nie jadę ...

napisz e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. że rezygnujesz z wyjazdu i chciałbyś przenieść wpłaty na konto załogi ID: AM7072 AmbaFatimaINima, dołącz zrzut ekranu z facebooka ze zbiórki pieniędzy. Z góry dziękuję za pomoc

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008