Moderacja forum

Więcej
2018/02/11 13:20 #46918 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Moderacja forum

Dzięki za Feedback.

Mamy wiele kanałów do wpłat/zbiórki:
1. Tradycyjnie przelewem (info www.zlombol.pl )
2. Przelewem Online (na www.zlombol.pl ) Tu jeszcze dojdzie w 2018 opcja płatności kartą, ważne dla obcokrajowców
3. Allegro Charytatywni
4. Facebook zbiórka (Karta)
5. 1% od podatku

Więc każdy może wpłacić tak jak lubi :-)
Na Facebooku ja za dużo nie działam ale potencjał jest gigantyczny. Nie wszyscy lubią forum więc również tu każdy może sobie wybrać kanał do komunikacji. Na FB mamy złombol_not_so_official a tu mamy nasze forum :-)

Złombol, the real gamble :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/02/11 21:40 #46924 przez Bahama Yellow

Bahama Yellow odpowiedział w temacie: Moderacja forum

Witam
Niestety na allegro charytatywni nie mogę znaleźć celu zbiórki - jakaś tajemnicza nazwa ? czy jeszcze nie ma ?

Jest klimat ale nie ma klimatyzacji !!!

Więcej
2018/02/13 10:24 #46942 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Moderacja forum

charytatywni.allegro.pl/o-nas/815
Aktualnie nie ma nic wystawionego do sprzedaży...może dlatego miałeś problem z odszukaniem. Postaramy się ten temat na naszej stronie i na FB trochę bardziej rozreklamować....na razie musimy się skupić na 1%....bo tu jest gigantyczny potencjał który jeszcze nie został idealnie wykorzystany...

Złombol, the real gamble :-)

Więcej
2018/02/27 21:13 #47038 przez Bahama Yellow

Bahama Yellow odpowiedział w temacie: Moderacja forum

Otóż od ponad tygodnia próbuję wystawić aukcję i niestety nie mogę - brak możliwości wybrania celu "ZŁOMBOL"

Jest klimat ale nie ma klimatyzacji !!!

Więcej
2018/02/28 12:02 #47041 przez dEfekt Motyla

dEfekt Motyla odpowiedział w temacie: Moderacja forum

Martyna niedawno coś mówiła na fejsbukowym LIVE, że z allegro to się przedłuży, bo weryfiakcję jakąś robią i to się wlecze. Może dlatego?

yourij & krusza, nas nic nie rusza!

Więcej
2018/03/21 12:45 #47153 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Moderacja forum

2F4U napisał: Haja, dawno nie pisałem....trochę się działo w tle i nie było szans na siedzenie w necie.
Widzę że edycja większości z Was pasuje...ja mam mega wkręta na ten wyjazd bo Bałkany dadzą nam dużo nowych wrażeń....a Sithonia jest mega...kemping na mecie marzenie....aby nas wpuścili...

Teraz krótko na temat...w planach na 2018 mamy poprawę forum (moderacja, porządek itd) Od dawna otrzymujemy sygnały od Was jest jest potrzeba..

Potrzebujemy ogarniacza lub ogarniaczy z doświadczeniem forumowym do ogarnięcia :-) forum Złombolowego.
Tarpaniątko oraz Zielona Krysia - pytanie na ile macie siły i czas?

Prosimy o pomoc.

Dobranoc,
Marcin

Pomożemy.... na miarę możliwości czasowych.

Ja mam jedynie prośbę ( wspominałem już o tym chyba ze 3 lata temu na beforeparty) że przydałoby się podzielić forum na sekcje. Gdybym miał uprawnienia to zrobiłbym w "kategoriach" tak:

Złombol 2018
- tu typowe pytania odnośnie wyjazdów itd

Archiwum
- jak nazwa wskazuje

Technikalia
- Żuk/Nysa/Tarpan
*elektryka
*napęd
*usprawnienia
* itd itd itd

- 125P/Polonez/Łada
*elektryka
*napęd
*usprawnienia
* itd itd itd

i tak to powielić dla odpowiednich samochodów. Skończyć z zakładaniem co roku tematów o tym samym (czyli jak poprawić chłodzenie w Andorii, na co zwrócić uwagę w Roverze, jak poprawić hamulce w Żuku itd itd). Byłyby stale sekcje które nie ulegałyby "zamazywaniu" po każdej edycji. Te sekcje nie byłyby ruszane po zakończeniu edycji, tylko by zostawały. Ludzie toczyli by sobie rozmowy na pewne tematy, a moderator mógłby kolejne przydatne informacje/sugestie/opisy podklejać w pierwszym poście żeby zawsze było pod ręką. Do tego można by stworzyć zasadę tworzenia PDF'ów z fotoporadami, lub chociaż w takiej formie (fotoporady) wrzucać to na forum. Ja wtedy mógłbym to podklejać na samym początku konkretnego działu/tematu/problemu ( w zależności co by to było). Znacząco usprawniłoby to szukanie "pomocy" na forum a zarazem ukróciłoby znacznie zakładanie po raz setny tych samych tematów i zadawanie tych samych pytań.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2018/03/21 13:55 #47160 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Moderacja forum

Zablokować tworzenie nowych tematów bez akceptacji moderatora i szybko zrobi się porządek i dać moderatorowi możliwość przeniesienia takich tematów do odpowiedniego działu.
Podziękowali: Czerwony Team

Więcej
2018/03/21 16:22 - 2018/03/21 16:25 #47164 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Moderacja forum

Niestety nie mam tyle czasu, aby każdego dnia wszystko czytać/akceptować/przenosić. Wstyd się przyznać ale nie zaglądałem tu przez ponad pół roku. Jak zaczynałem przygodę ze Złombolem, te już prawie 10 lat temu, moje życie wyglądało zupełnie inaczej. Na wszystko był czas/chęci. Teraz wszystko do góry nogami, a będzie tylko ciężej ;)

Do samochodów mych nie zaglądałem już ponad rok. Wszystkie lądują u znajomych mechaników i nie tykam się w zasadzie niczego bo nie mam kiedy. Tarpan jak wrócił 2 lata temu, tak w zasadzie wrasta przepalany od czasu do czasu w ziemię. Raz tylko wyjechał na krótką sesję zdjęciową i na tym się skończyło . Plany grube, części nakupione masa, czasu na składanie nie ma.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Ostatnio zmieniany: 2018/03/21 16:25 przez Załoga Tarpaniątka.

Więcej
2018/03/22 06:44 #47176 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Moderacja forum

To nie była uwaga do Ciebie :)

Więcej
2018/04/19 10:48 - 2018/04/19 10:51 #47414 przez ŻuŻu Grzechotnik

ŻuŻu Grzechotnik odpowiedział w temacie: Moderacja forum

Cześć, widzę że wątek na chwilę zboczył z tematu i będzie to miesięczny odkop, ale chce zaproponować swoją pomoc w moderacji forum. Sam wchodząc tu pierwszy raz trochę się pogubiłem i wytworzył się mały mętlik w mojej głowie.

Jestem tu nowy i liczę się z tym, że może spotkać się to z Waszą dezaprobatą, ale nie szkodzi zaproponować, zresztą myślę że poznanie się to tylko kwestia czasu :)

Mogę zająć się merytoryczną częścią tego forum choćby na próbę jeśli chcecie, póki jest jeszcze względny spokój na forum. Pracuje przy komputerze, a co za tym idzie mam mnóstwo czasu by przeglądać forum i na bieżąco wszystko porządkować.

Pozdrawiam, Kędzior
Ostatnio zmieniany: 2018/04/19 10:51 przez ŻuŻu Grzechotnik. Powód: merytoryka

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008