PROMY

Więcej
2019/03/21 13:32 - 2019/03/21 13:35 #50121 przez geospace

geospace odpowiedział w temacie: PROMY

My tak jedziemy (cherbourg-dublin o 17:00 w poniedziałek). Mamy już bilety Lada + osoby z rabatem 392,40Euro
Ostatnio zmieniany: 2019/03/21 13:35 przez geospace.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/03/21 17:42 #50123 przez zyglątkaTeam

zyglątkaTeam odpowiedział w temacie: PROMY

patrzę na prom który podałeś tj 01-07 poniedziałek i na stronie Irish nie występuje prom w dniu 01-07 jest albo 30-06 lub 03-07 , gdzie znalazłeś taki prom?

Więcej
2019/03/21 19:47 #50125 przez geospace

Podziękowali: zyglątkaTeam

Więcej
2019/03/21 19:49 #50126 przez geospace

Załączniki:

Więcej
2019/03/22 19:32 #50127 przez zyglątkaTeam

zyglątkaTeam odpowiedział w temacie: PROMY

a możesz powiedzieć coś więcej o rabacie jak załatwiałeś

Więcej
2019/03/22 21:34 #50128 przez geospace

Zgodnie z tematem zniżka na promy IrishFerries

Więcej
2019/03/28 15:37 - 2019/03/28 15:44 #50190 przez Husarria

Husarria odpowiedział w temacie: PROMY

Witajcie
Nazywam sie Sebastian Kunowicz mowia na mnie Fetors Matka Gleba
w tym roku bede bral udzial w zlombolu po raz pierwszy

Mam kilkoro znajomych ktozy od dawna biora udzial, ja i kumple jednak skusilismy sie dopiero teraz z tej racji ze wlasnie jest do Irlandii gdzie mieszkam od prawie 15 lat. W zwiazku z tym ze tu mieszkam i jakby bardziej sie oirjetuje co tu na miejscu to postanowilem udac sie osobiscie do Irish Ferries do portu gdzie z odpowiednimi ludzmi z Irish Ferries ustalilem co ponizej.

Kazdy kto chce kupic TERAZ bilet w Irish Ferries na przeprawe promowa DOWOLNA czyli Holyhead do Dublin Pembroke do Rosslare czy Cherbourg do Rosslare czy jakakolwiek inna ma teraz okazje zrobic to za posrednictwem wydelegowanej osoby. Poprostu piszac do niej maila na adress Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. powolujac sie na moje imie i nazwisko Sebastian Kunowicz (ksywki pani nie zna) DO PONIEDZIALKU czyli 1 kwietnia 2019 podajac dlugosc i wys pojazdu, rodzaj, typ, nr rej, ilosc osob,imiona i nazwiska podrozujacych oraz miejsce przeprawy promowej i czas (wystarczy rano lub wieczorem oni juz znajda) oraz dopisujac Charity run ZLOMBOL w tytule maila takze podac trzeba Charity run ZLOMBOL oraz swoje imie i nazwisko. Dzieki takiemu dzialaniu uzyskana zostanie dodatkowa znizka grupowa oprocz znizki zalatwionej przez organizatora ktora uzyskac mozna podajac chaslo ZLOMBOL.

Kolejnym benefitem jest to ze po uzyskaniu wyceny nie bedzie trzeba od razu placic bo bedzie na to czas napewno do Maja jak mnie zapewniono mam na to pismie od nich. Dodatkowo jesli znasz osoby lub zalogi, ktore zakupily juz bilety w Irisch ferries to popros je zeby takze wyslal informacje z numerem referencyjnym booking number do tej Pani Bernadett an ten sam email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. takze do poniedzialku, gdzie w tytule wpisuje tak samo charity run zlombol imie i nazwisko a w tresci maila tylko "Please use my booking number xxxxxxxx (podac numer ) to support group ticket discount for charity run ZLOMBOL. Kind Regards (Imie i nazwisko) to tyle. Taki zakupiony juz numer takze pomoze uzyskac lepsza znizke dla tych co teraz wysla zapytanie o bilet do poniedzialku 1.04.2019

Jesli bedzie zainteresowanie i akcja bedzie udana to skontaktuje sie ponownie z Irish Ferries powiedzmy za miesiac zeby wspomodz tych co jeszcze nie kupili a bedzie wystarczajace zainteresowanie.

Jesli Ktos ma jakies pytania odnosnie Irlandii w ogole to postaram sie odpowiedziec. Jest takze tu na forum Yogi z okolic Cork ktory takze bierze udzial i zapewne takze wspomoze wiedza ktora ma. O Irlandii

Sugerowany prom przeze mnie to Holyhead /Dublin 02.07.2019 godz 14:10

Pozdrawiam
Fetors Matka Gleba
Ostatnio zmieniany: 2019/03/28 15:44 przez Husarria. Powód: byki poprawilem i pewnie jeszcze zostaly przepraszam mam nadzieje ze bedzie czytelne wystarczajaco zrozumiale

Więcej
2019/05/14 14:22 #50396 przez Woodward Poland

Woodward Poland odpowiedział w temacie: PROMY

Hej.
Moja ekipa dopiero co się zarejestrowała i jedziemy pierwszy raz ever ever! :) Krzyczę tu o pomoc z tymi promami...
1. Czy jest ktoś w stanie nam pomóc, gdzie pisać o zniżki i rezerwację, i co pisać. Poczytałam historię jak to załatwialiście, ale nie wiem czy nadal są aktualne te zniżki i do kogo się kierować - Pani Bernardetta? Mogę nadal pisać do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ?
2. Przyjazd na metę mamy być do 3 lipca (środa) Czy wszyscy zaraz się zmywają 3.07, czy zostają do 5.07 ? Bo pole mamy opłacone od środy 3.07 do piątku 5.07. Czy coś źle zrozumiałam? :) Z tego co tu widzę do promy powrotne zabookowało większość zaraz od kopa a nie koło 5.07.

Dzięki wielkie za feedback!
Pozdro!
Aga

Więcej
2019/05/14 16:33 #50398 przez Husarria

Husarria odpowiedział w temacie: PROMY

Aga
Odnosnie znizek mozesz pisac do Pani Bernadette i zapewne do clubdeals takze
piszesz z kad dokad chcesz plynac ile osob jaki pojazd czyli marka rodzaj oraz wymiary pojazdu date kiedy chcesz plynac oraz czas w porach dnia czyli rano wieczor noc itd. potem dodajesz kiedy chcesz powrotny prom dzien i czas lub poprosic o wycene takze na flexi ticket co daje komfort czasowy ale jest drozszy.
Kazdy wraca jak chce sporo ludzi chce zobaczyc wyspe i zostaja tu kilka dni bo szkoda przy takim wyslilku zmarnowac okazje. sa tacy ktorzy nie maja urolopu tele albo z innych powodow wracaja. Kazdy robi co lubi. Doswiadczeni koledzy i kolezanki zlombolowe wiecej sie wypowiedza na pozostale pytania.
Do zobaczenia

Fetors Matka Gleba
Husarria Autosan Team

Więcej
2019/05/14 20:22 #50400 przez Woodward Poland

Woodward Poland odpowiedział w temacie: PROMY

Dzięki bardzo za szybki feedback :)
Napisałam do obu w taki sposób jak opisałeś i jak poinstruowaliście tutaj na forum.
Odpisał mi Clubdeals. Zniżek niestety już nie będzie :( Zatem zostaje nam po obecnych cenach wziąć prom. Dopytam jeszcze o flexi ticket, o którym pisałeś (dzięki bo o tym nie pomyślałam :) ).
Pozdrawiam cieplutko!
Aga

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008