Motocyklem do Irlandii

Więcej
2019/04/11 08:33 #50288 przez MieszkoKoleszko

MieszkoKoleszko odpowiedział w temacie: Motocyklem do Irlandii

Pewnie będziemy improwizować. Warto się trzymać kempingów proponowanych przez organizatorów. Zawsze, w razie potrzeby mają tam samochodziarze dużo narzędzi. Łyse Konie - trasa z promem z Holandii wygląda interesująco można w jedną stronę tak polecieć. PS: Zróbcie dobrze ten remont bo w zeszłym roku były dwa "Ruski" i jeden w ogóle nie dojechał a drugi ledwo dojechał z pękniętą głowicą więc nie wrócił. Ja jadę SHL M11 więc V-max to 85 (biorąc pod uwagę kierowcę i bagaże) i więcej z niej nie wycisnę...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/04/14 09:34 #50297 przez Poturbowani reaktywacja

Poturbowani reaktywacja odpowiedział w temacie: Motocyklem do Irlandii

Bogusiu mój złociusieńki, nie tak się umawialiśmy. bardzo Cię proszę o wygospodarowanie miejsca na MZ dla mojego łańcucha, nie jest Ci wstyd go zostawić/oddać/porzucić? Po tylu edycjach? Wszyscy mężczyźni są tacy sami

Więcej
2019/04/14 09:36 #50298 przez Poturbowani reaktywacja

Poturbowani reaktywacja odpowiedział w temacie: Motocyklem do Irlandii

BARDZO się cieszę że wybrałeś motocykl Klamotku!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Więcej
2019/04/14 20:46 - 2019/04/14 21:13 #50303 przez Wine_Directions

Wine_Directions odpowiedział w temacie: Motocyklem do Irlandii

Cześć,
Prześlij mi na priv Twój numer
Rok temu sprzedałem moto, mam dobre ciuchy Rukka, kask Schubert chętnie użyczę, bezpieczeństwo i gore tex to podstawa - może coś Ci podpasuje.
Ostatnio zmieniany: 2019/04/14 21:13 przez Wine_Directions.

Więcej
2019/05/29 15:27 #50506 przez PoŠkodovani

PoŠkodovani odpowiedział w temacie: Motocyklem do Irlandii

Słuchajcie!
Mam pewną propozycję na pierwszy nocleg dla motórzystów - Kostrzyn nad Odrą. Moi serdeczni przyjaciele, motocykliści z Africa Twin Poland mają tam duży dom, w którym zawsze chętnie goszczą ludzi podróżujących na motocyklach. To prawie Berlin, a nie kosztuje nic, a muszę dodać, że gospodarze robią naprawdę niezłe nalewki. Jeśli ktoś miałby ochotę - o w imieniu Baśki i Przemka zapraszam. Jestem z nimi wstępnie ugadany, że wpadnę/wpadniemy.

Palcem po mapie znalazłem też dwa darmowe miejsca biwakowe na zachodzie Irlandii ,na samych klifach.
Podziękowali: Klamot, kpt. Niemoc

Więcej
2019/05/29 21:31 #50509 przez Uralski

Uralski odpowiedział w temacie: Motocyklem do Irlandii

Siemka
Długo się wahalem ale jednak decyzja padła - 3 podejście Uralem :)
Oby tym razem do mety, dwa poprzednie się nie udało :(
Kolego z Leszna zadzwoń w wolnej chwili to się umówimy na spotkanko - ja również jestem z Leszna .
Pzdr

(Tel: 605833922)

Więcej
2019/05/29 22:33 #50512 przez Klamot

Klamot odpowiedział w temacie: Motocyklem do Irlandii

Bardzo fajna propozycja PoSkodovani, możliwe że będziemy tam celować choć dystans spory :) Klamot i Kefir

Więcej
2019/05/30 08:48 #50516 przez kpt. Niemoc

kpt. Niemoc odpowiedział w temacie: Motocyklem do Irlandii

Cześć! Rzutem na taśmę zgłosiłem MZ Ts125 '76. Właśnie założyłem CDI... Ruszam z Wrocławia.

Więcej
2019/05/30 08:55 #50517 przez PoŠkodovani

PoŠkodovani odpowiedział w temacie: Motocyklem do Irlandii

Ja jadę etz250 ale nie sądzę abym przekraczał prędkość 80-90 km/h. Zasadniczo chcę omijać autostrady i jechać najkrótszą możliwą drogą. To będzie jakieś 460km. Sporo, ale po pierwsze i tak trzeba tyle dziennie robić żeby dojechać. Po drugie w Kostrzynie czeka na nas dach nad głową, łazienka i takie tam luksusy.

Jaro

P.s.: nie wiem czy w ogóle dojadę do tej Irlandii, b opo pierwsze nawet nie otwierałem silnika i nie wiem co mu w duszy gra, a po drugie mechanik ze mnie jak z koziej dupy trąba. Ale jak t omówią - jakoś to będzie.

Więcej
2019/05/30 22:02 #50519 przez kpt. Niemoc

kpt. Niemoc odpowiedział w temacie: Motocyklem do Irlandii

Mój plan jest podobny. Również zamierzam trzymać się z dala od ekspresówek i autostrad. Prędkość przelotową szacuję na 80 (licznikowo). Ponieważ też nie wiem jak daleko zajadę na mojej maszynce, myślę nad tym, czy już w drodze do mety nie zaliczyć kilku co ciekawszych miejsc. Nie wiadomo, czy będzie druga szansa... Rozważam opcję wykorzystania połączenia promowego Rotterdam-Hull (potem Liverpool-Dublin). Szkocja też kusi ;)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008