SZUKAM ZAŁOGANTA/ZAŁOGANTKI

Więcej
2020/03/03 20:31 #51767 przez Jejek2005

Jejek2005 odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGANTA/ZAŁOGANTKI

Cześć możesz podpowiedzieć w jakiej firmie kupujesz assistance mam fiata 125p 87r i firma ubezpieczeniowa powiedziała, że nie dostanę nigdzie że względu na wiek auta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/03/04 07:05 #51771 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGANTA/ZAŁOGANTKI

nie rób syfu z forum - jest do tego odpowiedni temat - poczytaj

Więcej
2020/03/05 20:42 #51791 przez Łoś

Łoś odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGANTA/ZAŁOGANTKI

Cześć, szukam załogi co mnie przygarnie na mój pierwszy Złombol.
Wiek 23, Siedlce mazowieckie(ale dojadę, nawet na wcześniejsze spotkania organizacyjno-przygotowawcze).
Znam angielski, może nie biegle, ale rozmawiam jako tako.
Fotografem nie jestem.
Mechanika tak, nadal amator, więc raczej wszystko prócz rozbierania silnika i lpg, posiadam od 4 lat Nive.
Miałem jechać z ekipą rok temu, ale troszkę nas koszty przerosły :P w tym roku natomiast ekipa się wysypała, więc chcę zrobić rozpoznanie na przyszły rok.
Mam kat. B, jakieś tam doświadczenie za kierownicą starych aut(Nivka, także polonezy i maluszki; miałem też okazję poznać honkera i uaza).
Nie palę i lubię mieć wymówkę że prowadzę.
Czas mam raczej nieograniczony, chętnie pozwiedzam.
Preferuję hamak na noc, ale mogę też się wyposażyć w namiot.

Nie chcę wybrzydzać, ale mam 187cm wzrostu i raczej nie chciałbym maluchem z tyłu jechać :P

Więcej
2020/03/12 19:55 #51840 przez Reanimacja

Reanimacja odpowiedział w temacie: Szukam załoganta/załogantki

Witam!

Niebędę się rozpisywał krótko i na temat. Szukam osoby(max2) chętnej na wyjazd na tegoroczny złombol jak i chętnej do przygotowań na wyjazd. Reanimuje fiata 126p weterana złombolowego jednakże już trochę czasu upłynęło od jego ostatniego rajdu i trzeba mu poświęcić trochę serca i czasu a fiacior na pewno się odwdzięczy. Nigdy nie zawiódł zajechał i wrócił na własnych kołach. Jestem z Strzelec Opolskich woj. Opolskie a więcej info pod tel 516037100

Więcej
2020/03/29 19:05 #51908 przez Jarecki

Jarecki odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGANTA/ZAŁOGANTKI

Witam jestem chetny na zlombol tegoroczny jesli dojdzie do skutku mam 43 lata prawko kat. B mieszkam w Sosnowcu, od tamtego roku jestem zainteresowany przejazdem i pomocą. Nie jestem mechanikiem ale co nieco sie zrobi przy aucie i nie boje sie ubrudzić. Pozdrawiam Jarek

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008