SZUKAM ZAŁOGI

Więcej
2020/01/02 18:01 #51137 przez admin

admin stworzył temat: SZUKAM ZAŁOGI

Jeżeli NIE macie pojazdu a chcielibyście pojechać na przygodę Waszego życia, to piszcie dokładnie TU :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/01/03 13:30 #51165 przez Dominik

Dominik odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGI

Witam wszystkich a więc o mnie, facet bez nałogów przed 30stką chętnie dołączy do złombolowej ekipy na wypad w czerwcu 2020. O złombolu myśle nie od dziś ale byłby to mój pierwszy typowo wypad dlatego chce dołączyć do jakiejś ekipy (miałem z zamiłowania w posiadaniu jakieś Prlowskie pojazdy ale obecnie brak...). Zawód mechanik poj. sam. ogólnie kierowca ciężarówki także prawko obeznanie kreatywność jak najbardziej są a także uczciwość towarzyskość z lekką nutą szaleństwa. Jeżeli to czytasz/cie i widzisz nutkę siebie w opisie to proszę napisz lub zadzwoń kontakt 691-321-426. Najważniejsze to stworzyć/pasować do reszty ludzi ekipy także ja nie szukam nic na siłę oraz ty też się tego trzymaj (nie chodzi o szybkie zapełnienie wolnego miejsca w aucie) oraz (cenie uczciwość bo świat różny i ludzie także) jeśli nie przestraszyłem was tym opisem odzywajcie się pozdrawiam Dominik.

Więcej
2020/01/04 11:52 #51174 przez Mixol638

Mixol638 odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGI

Achoj
Jestem nowy na forum, ale złombol kręci mnie już 3 lata. Rok temu nie mogłem pojechać bo dla taty nie dali urlopu, więc nie było po co kupować pojazdu.
Wstępnie mam z kim jechać Maciek Tkaczuk z Łosic o ile będzie miejsce jak się nie uda to w ostateczności jadę z Piotr Sikorski. Chciałbym mieć alternatywę w razie czego bo naprawdę chce jechać.

Moje umiejętności jakby kogoś interesowały:
-prawo jazdy (końcowy etap zostały egzaminy państwowe)
-umiem coś tam gotować więc od bólu mogę (na zmywaku też robiłem w razie co)
-mało rzeczy że sobą biorę tak aby nie zajmować miejsca
-podstawowe pojęcie mechaniczne mam
- nie chrapie chyba :huh: muszę kolegów z internatu się spytać
-jak ktoś się ostatecznie zdecyduje mogę pomóż ze zbiórką kaski.
-dziewczyny nie mam więc nic mnie nie trzyma :woohoo:
-bez nałogów

Chciałbym aby były to okolice Siemiatycz,mogę dojechać gdzieś.
dalej Ale najlepiej byłoby wcześniej się spotkać (Łosice,Sarnaki,Białystok,Bielsk podlaski, Łomża, takie tereny w stronę Lublina też lekko mogę)

W edycji 2021 najpewniej pojadę jawą ts 350, ale teraz nie mam ani auta ani załogi, bo w mojej sytuacji 3 auto to sa już za duże koszta.
Cześć.

Więcej
2020/01/04 19:21 #51187 przez Bordombi

Bordombi odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGI

Dominik napisał: Witam wszystkich a więc o mnie, facet bez nałogów przed 30stką chętnie dołączy do złombolowej ekipy na wypad w czerwcu 2020. O złombolu myśle nie od dziś ale byłby to mój pierwszy typowo wypad dlatego chce dołączyć do jakiejś ekipy (miałem z zamiłowania w posiadaniu jakieś Prlowskie pojazdy ale obecnie brak...). Zawód mechanik poj. sam. ogólnie kierowca ciężarówki także prawko obeznanie kreatywność jak najbardziej są a także uczciwość towarzyskość z lekką nutą szaleństwa. Jeżeli to czytasz/cie i widzisz nutkę siebie w opisie to proszę napisz lub zadzwoń kontakt 691-321-426. Najważniejsze to stworzyć/pasować do reszty ludzi ekipy także ja nie szukam nic na siłę oraz ty też się tego trzymaj (nie chodzi o szybkie zapełnienie wolnego miejsca w aucie) oraz (cenie uczciwość bo świat różny i ludzie także) jeśli nie przestraszyłem was tym opisem odzywajcie się pozdrawiam Dominik.

Cześć Dominik, skąd jesteś ?

Więcej
2020/01/05 15:30 #51199 przez Kiepski

Kiepski odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGI

Cześć!
Zawsze chciałem pojechać na Złombol jednak jeszcze w tym roku nie mam ekipy dlatego chciałbym się do kogoś dołączyć :)
Jestem gościem który przeżył na ten moment 20 zim, pełnym energii i towarzyskim. Lubię rozmawiać na każdy temat i kocham spontaniczne akcje dlatego raczej nie będzie ze mną nudno. Z wykształcenia jestem mechanikiem lotniczym, w mechanice samochodowej się przyzwoicie orientuję więc jestem gotów walczyć ze wszystkimi awariami jakie rzucą na mnie duchy socjalizmu. Posiadam prawo jazdy kat. B.
Dobrze mówię po angielsku oraz umiem czytać cyrylicę. Poza tym jak jest coś do zrobienia to jestem pierwszy do roboty.
Jeżeli wpadłem w czyjś gust to można do mnie zadzwonić pod 790-808-796 lub napisać pw.
Jestem z Warszawy

Pozdrawiam
Jan

Więcej
2020/01/05 16:47 #51202 przez Dominik

Dominik odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGI

Leszno 64-100 Wlkp

Więcej
2020/01/07 00:50 #51249 przez focusnr

focusnr odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGI

Czesc.
Jestem Kamil i mam 33 lata.Na codzien mieszkam w UK a w Polsce mieszkam na dolnymslasku w okolicach Kłodzka.Szukam ekipy ktora zechce mnie przygarnac na tegoroczny Zlombol.Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym wiec jakies pojecie o samochodach mam:) Prawo jazdy tez posiadam.Doswiadczenie na dlugich trasach jako kierowca mam bo jezdzilem troche po Europie zarobkowo i jako turysta.Moge sie przydac jako kucharz bo gotowac tez potrafie.Jestem uczciwym czlowiekiem i zawsze sluze pomoca jak trzebaNie mam nalogow..Kurs pierwszej pomocy tez mam za soba.Wiadomo ze wszystko mozna dogadac i dorzucic sie do paliwa,winiet i przepraw promowych.Jezeli uwazasz ze moge sie przydac w Twojej ekipie to zapraszam do kontaktu telefonicznego lub emailowego.

Tel: 511440146 lub +447803567287

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam wszystkich.

Więcej
2020/01/07 21:58 - 2020/01/07 23:19 #51265 przez Olga_ska

Olga_ska odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGI

Hej!
Załogantka szuka załogi, najlepiej z Wrocławia lub okolic :-)

Złombol marzy mi się od lat, ale nigdy nie było z kim, aż, mam nadzieję, do tego roku!

Mam 31 lat, palę papierosy ale nigdy za kółkiem. Czynne prawko i doświadczenie w prowadzeniu i pilotowaniu po Bałkanach.
Angielski znam dobrze, niemiecki trochę gorzej. Z bułgarskimi i serbskimi celnikami się dogadam ;-)
Potrafię wyczarować najlepsza kawę W KAŻDYCH warunkach a robienie kanapek na drogę to moje hobby.

Jeśli ktoś miałby ochotę zabrać mnie ze sobą to piszcie, czas rezerwować urlop!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
I tak też na FB

Wakacyjne zdjęcie z Serbii dla uwagi
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2020/01/07 23:19 przez Gniotsa Nie Łamiotsa. Powód: Prośba o usunięcie numeru telefonu

Więcej
2020/01/11 16:36 - 2020/01/11 16:38 #51311 przez S2YBKI

S2YBKI odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGI

Cześć !
Od kilku lat obserwuję relację z przygotowań jak i samych wyjazdów. Jak to zwykle bywa, co roku było 'coś', a w tym roku koniec z wymówkami ! Szukam wesołej załogi z dystansem, może Ikarus ?? Może Nyska ??
Lubię się pobrudzić i pozbijać łapy wypowiadając magiczne zaklęcia i wiązanki nad kawałkiem żelastwa..
Mam 23lata samochodów już "kilka" przerobiłem zawsze wszystko starałem się robić samemu to coś tam w głowie zostało. Dysponuję narzędziami, Prawko mam od 18, czynne, co prawda do tej pory były to głównie trasy po PL, na oko sześciocyfrowa suma powinna się nazbierać [km] Hmm.. co więcej ?? Nie pale, nie jestem spiętym dresiarzem, czy innym napinaczem, ale swoje zdanie posiadam.. :D Warto byłoby spotkać się kilka razy i "dotrzeć". Służę pomocą we wszelkich przygotowaniach.
Najchętniej załoga z Lubelskiego. ew. Mazowieckie/Podkarpackie

Ps. Dodałem post w równoległym dziale. Uważam, że wszystkie przygotowania związane ze startem są równie ciekawe i fajnie można spędzić czas zaczynając od 0.
Ostatnio zmieniany: 2020/01/11 16:38 przez S2YBKI.

Więcej
2020/01/13 21:53 #51328 przez DZIK ŚNIEŻNY

DZIK ŚNIEŻNY odpowiedział w temacie: SZUKAM ZAŁOGI

Jeśli jesteś zainteresowany pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jestem z Krasnegostawu jedziemy żukiem.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008