Koronawirus

Więcej
2020/03/13 22:28 #51849 przez nieškodzianka

nieškodzianka odpowiedział w temacie: Koronawirus

Tak jak myślałem.. ale jest jeden plus.. od jakiegoś czasu myślałem o 1.9tdi w skodzie.. teraz będzie na to czas do 2021 (;

nieškodzianka napisał: Ja właśnie od wczoraj o tym myślę w kontekście zlombolu i boję się żeby się nie okazało że pozamykają granicę i nigdzie nie pojedziemy..

Podziękowali: Pegazy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/03/13 22:58 #51850 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Koronawirus

nie ma co hojrakować, takiej decyzji szczerze mówiąc się spodziewałem, ale .... może jednak się uda, jak piszą orgowie : "Jeśli odgórnie nie zostanie narzucony sposób postępowania w przypadku imprez o naszym charakterze, dajemy sobie czas na ostateczne podjęcie decyzji do 01.06.2020r."
I tak myślę, że jeżeli pandemia zaczęła by wygasać w połowie kwietnia ( mam taką nadzieję) to termin czerwcowy Złombola jest realny . Ale teraz to możemy tylko gdybać, i od razu piszę, że uszanuję każdą decyzję organizatorów.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2020/03/13 23:09 #51851 przez Tom Bombadil

Tom Bombadil odpowiedział w temacie: Koronawirus

nieškodzianka napisał: Tak jak myślałem.. ale jest jeden plus.. od jakiegoś czasu myślałem o 1.9tdi w skodzie.. teraz będzie na to czas do 2021 (;

No ale przecież Złombol nie został odwołany i tak naprawdę nie została podjęta żadna decyzja... Na razie wszystko zostaje po staremu, a ewentualne zmiany zostaną ogłoszone najpóźniej do 1 czerwca.

https://www.facebook.com/seba.jacko - https://www.youtube.com/channel/UCNoFY4yCQhGqAac03GkNI3w/videos
Złombol 2017 - OSK OLAF #09
Złombol 2018 - OSK OLAF #822
Złombol 2019 - OSK OLAF #59
Złombol 2020 - OSK OLAF #

Więcej
2020/03/14 04:59 #51852 przez TLW Team

TLW Team odpowiedział w temacie: Koronawirus

Ja to natomiast widzę przed oczyma rozmowy z darczyńcami...

TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P

Więcej
2020/03/14 06:48 #51853 przez DEMkO

DEMkO odpowiedział w temacie: Koronawirus

jest jeszcze czas... do majówki będzie wszystko jasne ... w zależność jak wyhamuje wirus, ale nie panikujcie. Nikt na tą chwile nie odwołał Złombola

Więcej
2020/03/14 16:26 #51855 przez Carpe Diem Złombol Team

Carpe Diem Złombol Team odpowiedział w temacie: Koronawirus

Nie zauważyłem, żeby ktoś panikował. Ale skoro pierwsze doniesienia z Chin o wirusie mieliśmy w styczniu, a mamy połowę marca i w zasadzie u nas dopiero sytuacja się rozkręca, to moim zdaniem nie ma szans na wygaszenie tematu do czerwca. Bo co by to miało oznaczać: zahamowanie nowych zachorowań, hospitalizacja wszystkich chorych + ew. lek / szczepionka. Marne szanse...
Jeżeli dodać do tego kwestie gospodarcze i finansowe, to może się okazać, że spora część uczestników nie będzie w stanie unieść wyjazdu finansowo (zwłaszcza zwalniani przez MSP szeregowi pracownicy i jednoosobowi przedsiębiorcy, którzy z dnia na dzień tracą źródła przychodu), bądź organizacyjnie (cofnięte urlopy / przedłużone semestry w szkołach na uczelniach).
Chcę się mylić, ale chyba trzeba przezwajać się na 2021...

Więcej
2020/03/15 16:47 #51858 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Koronawirus

Nie tylko zwalniani pracownicy czy jednoosobowi przedsiębiorcy. Im większa firma tym w większej czarnej d...ie jest bo ma większe koszty. Ja mam 7 pracowników i mniej więcej 40 tys. kosztów stałych miesięcznie. Znajomy pracuje w firmie zatrudniającej 170 osób, której właśnie posypał się cały eksport i to tam jest prawdziwy dramat. W trudnych czasach w najlepszej sytuacji jest firma jednoosobowa, bo taką najłatwiej zawiesić bez wypłacania odpraw i koszty ma najmniejsze. Też jestem zdania, że Złombol się nie odbędzie, bo patrzmy nie tylko przez pryzmat uspokojenia się epidemii u nas, ale też przez to, co będzie się działo w krajach przez które mamy jechać. Jak będą obostrzenia na granicach to nam wjechać i tak nie pozwolą. A ja już wiem, że nawet jak będzie w terminie to i tak nie pojadę, bo nie będzie mnie stać.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2020/03/15 20:47 - 2020/03/15 20:48 #51860 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Koronawirus

Po tym co się na świecie wyprawia, też bardzo wątpię w tegoroczną edycję Złombola, choć jakby się trochę uspokoiło to symboliczny start spod spodka można zorganizować i jakieś spotkanie przy grillu. Zobaczymy co przyniosą najbliższe dni, oby tylko nie przekształciło się to w jakąś żałobę narodową. Oby.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
Ostatnio zmieniany: 2020/03/15 20:48 przez Pegazy. Powód: literówka

Więcej
2020/03/16 06:54 #51862 przez Tom Bombadil

Tom Bombadil odpowiedział w temacie: Koronawirus

Ja bym na miejscu organizatorów jednak poważnie przemyślał od razu zmianę terminu na wrzesień. Teraz jeszcze było to chyba możliwe, nawet biorąc pod uwagę urlopy czy planowanie startu oraz mety. 1 czerwca, ze względu na zaawansowanie wszystkich przygotowań, będzie już sytuacja zero-jedynkowa: albo jedziemy (i tak w bardzo okrojonym składzie), albo zostajemy z ręką w nocniku...

https://www.facebook.com/seba.jacko - https://www.youtube.com/channel/UCNoFY4yCQhGqAac03GkNI3w/videos
Złombol 2017 - OSK OLAF #09
Złombol 2018 - OSK OLAF #822
Złombol 2019 - OSK OLAF #59
Złombol 2020 - OSK OLAF #

Więcej
2020/03/16 18:22 #51864 przez 300procentNORMY

300procentNORMY odpowiedział w temacie: Koronawirus

Wrzesień, to najbardziej prawdopodobna opcja na ten rok. Jestem za.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008