Czerwiec mało realny, to może znów wrzesień?

Więcej
2020/03/26 08:32 #51897 przez nieškodzianka

nieškodzianka odpowiedział w temacie: Czerwiec mało realny, to może znów wrzesień?

Jest to tez jakis plan, jesli zlombol bedzie definytywnie odwolany w tym roku, to mozna sie zgadac na jakis inny cel, bo pewnie 2021 bedzie Turcia :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/03/26 15:26 #51899 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Czerwiec mało realny, to może znów wrzesień?

BONDAR Team napisał: Ja tam szykuje wszystko na czerwiec. Jeżeli nie wypali, a nie będzie przeciwwskazań. Ruszam w świat, kiedy to tylko będzie możliwe :)

I bardzo dobrze, że optymiści będą gotowi, a co się wydarzy - zobaczymy, poczekajmy cierpliwie.

Paweł, wypali, wypali - nie takie rzeczy wypalały

Mam wrażenie, że organizatorzy zrobią wszystko (jak to tylko będzie możliwe), żebyśmy nie jechali w świat każdy sobie lub z innymi inicjatywami a jednak pod flagą Złombola.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Załączniki:

Więcej
2020/03/27 15:25 #51901 przez nieškodzianka

nieškodzianka odpowiedział w temacie: Czerwiec mało realny, to może znów wrzesień?

Kurde, widać że young timery wyjezdzaja już na ulicę, dziś spotkałem po drodze do pracy bangów team w polonezie, jadąc z pracy jakiegoś czerwonego malucha z naklejkami zlombolu, wczoraj favoritke na parkingu w Tychach, sam pewnie w przyszłym tyg wyjadę skoda a tutaj lipa... jeden mały nietoperz może zmienić plany całego świata...

Więcej
2020/03/27 17:30 #51902 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Czerwiec mało realny, to może znów wrzesień?

Ja też w ostatnich dniach zauważyłem zwiększona ilość "youngtimerów", więcej nawet niż przy typowych świętach gdzie wyjeżdżają z garażów (1 listopada, Wielkanoc) w ostatnich dniach przewinęło się kilka polonezów, skody favorit, maluchy, a nawet 2 kanciaki. Ze względu na to że mieszkam w małej miejscowości i od kilku lat mam hopla na tym punkcie, to myślałem, że większość samochodów tego typu z okolicy znam, a okazało się że byłem w błędzie. Jak widać kwarantanna, trudności z komunikacją spowodowały wyprowadzenie tych samochodów z hibernacji.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2020/03/29 12:23 #51904 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Czerwiec mało realny, to może znów wrzesień?

Coś w tym jest. Sam z oszczędności rozważam odstawienie mojego codziennego Jeepa i przesiadkę na stałe do Formana. Zawsze to taniej bo mniej pali a jak tak dalej pójdzie to nie będzie gdzie jeździć.Nie chcę tu absolutnie politykować. Jeszcze chwilę jest w miarę normalnie bo rząd prze za wszelką cenę do terminowych wyborów. Ale po wiadomej dacie podejrzewam wprowadzenie nawet stanu wyjątkowego, bo już im nie będzie potrzebne utrzymywanie pozorów, że życie toczy się normalnie. Coś zaczyna się dziać. Dzisiaj w Opolu widziałem rano konwój wojskowych ciężarówek jadących nie wiadomo gdzie. Zaczynają koszarować pracowników strategicznych zakładów i po cichu przygotowują się do ogradzania i odcinania strategicznych szpitali.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2020/03/29 16:02 #51905 przez Gwiezdny Patol

Gwiezdny Patol odpowiedział w temacie: Czerwiec mało realny, to może znów wrzesień?

Obstawiam na 90%, że Złombol będzie przełożony, bo nawet jeśli jakimś cudem do czerwca uda się w jakimś stopniu opanować sytuację z wirusem (na co na razie się nie zanosi), to jeszcze nie na tyle, żeby można było bezpiecznie podróżować za granicę, tym bardziej poza Unię. Oby też nowy termin nie pokrywał się znowu z sesją studentów, jedna załoga (oraz część mojej) w zeszłym roku nie mogła przez to pojechać, a i w tym już rozpaczali, że też nie mogą i że Orgowie chyba ich nie lubią ;). No i w takim razie pytanie co ze Złombolem Ultimate, czy też będzie przełożony? A co ze Składak i Motorynka Challenge?

Więcej
2020/03/29 18:08 #51906 przez nieškodzianka

Chłopcy z PRL napisał: Coś w tym jest. Sam z oszczędności rozważam odstawienie mojego codziennego Jeepa i przesiadkę na stałe do Formana. Zawsze to taniej bo mniej pali a jak tak dalej pójdzie to nie będzie gdzie jeździć.

Ile pali ci Forman i czy to na wtrysku/gaźniku? 135/136? (;

Więcej
2020/03/29 18:54 #51907 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Czerwiec mało realny, to może znów wrzesień?

Forman na jednopunktowym wtrysku, 136. Powiem Ci szczerze, że nie wiem za bardzo ile pali. Zawsze go zalewałem i tyle. Ponieważ inne moje auta mają kolejno 3.0, 5.2, 6.0 i 7.7 litra pojemności to auto wydaje mi się że po prostu prawie nic nie pali ;) . Ale jak zacznę nim pomykać na co dzień sprawdzę spalanie.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2020/03/29 20:00 #51909 przez nieškodzianka

Ja w tym tygodniu kończę swoją skode, cały lakier nowy na aucie, teraz spolerowac, złożyć i zaczynam jeździć.. wcześniej spalanie nie schodziło poniżej 8.5, ale miałem opony 185/60/14, teraz założyłem 155/65/14 i zobaczymy czy coś się zmieni.. narazie zauważyłem że kierownica lekko zaczęła chodzić (; jak nic to nie da to wsadzam silnik z Felicji (;

Więcej
2020/04/08 10:59 #51920 przez Pischka-Team

Pischka-Team odpowiedział w temacie: Czerwiec mało realny, to może znów wrzesień?

Sytuacja musi być poważna. Dzisiaj dostałem informację, że odwołano w rodzinie wesele które miało być na koniec sierpnia. Podobno właściciel lokalu odwołuje wszystkie imprezy w związku z epidemią i nie dlatego, że ma problemy w związku z prowadzoną działalnością i brakiem pomocy państwa.
W tym roku nie pojedziemy na 100% :( :(

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008