Pierwszy nocleg Bukowina Tatrzańska, ktoś rozważa?

Więcej
2021/06/14 16:33 #52337 przez maupole

maupole odpowiedział w temacie: Pierwszy nocleg Bukowina Tatrzańska, ktoś rozważa?

Tera,mu,dej napisał: Ja mam favorit..... nie wiem czy da rade 90 100 ciurkiem....

my też tak naprawdę chętniej 90 niż 100, favorit powinna dać radę. Zawsze myślałem, że to szybsze auto od poloneza.

To mamy wstępnie sporą grupę chętnych, zobaczymy jak wyjdzie. Ja tylko dodam, że jeśliby Węgrzy się otwarli, to pewnie wolałbym gdzieś na Węgrzech. Jeśli natomiast Słowacja się otworzy to pomyślę o Koszycach. Nie zapominajcie, że realnie wyjedziemy koło 13, a wcześniej kilka godzin na gorącym parkingu przed Spodkiem.
Kto z zadeklarowanych planuje być już w piątek w Kato?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/14 17:24 #52340 przez Tera,mu,dej

Tera,mu,dej odpowiedział w temacie: Pierwszy nocleg Bukowina Tatrzańska, ktoś rozważa?

Ja będę w piątek juz .....

Więcej
2021/06/14 17:57 #52342 przez NIEBIESKIE-PTAKI

NIEBIESKIE-PTAKI odpowiedział w temacie: Pierwszy nocleg Bukowina Tatrzańska, ktoś rozważa?

Ja mam rzut beretem, wiec na pewno w piatek po 18 bede

Więcej
2021/06/20 08:56 #52417 przez Załoga Żusto

Załoga Żusto odpowiedział w temacie: Pierwszy nocleg Bukowina Tatrzańska, ktoś rozważa?

Cześć. Widzę że na forum nie ma chętnych na nocleg przed granicą że Słowacją. Czy poza forum jest lepiej? My rozważamy taką opcję. Jedziemy Zukiem w andorii

Więcej
2021/06/20 18:06 #52419 przez Pozor Team

Pozor Team odpowiedział w temacie: Pierwszy nocleg Bukowina Tatrzańska, ktoś rozważa?

My też jedziemy Żuczkiem ale celujemy w nocleg gdzieś przy granicy węgierskiej, Oradea może być zbyt daleko jak na pierwszy dzień nie mniej dróżka pokaże

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008