Pierwszy dzień Słowacja, Węgry, nocleg w Oradea (Rumunia)

Więcej
2021/06/16 14:39 #52357 przez maupole

maupole stworzył temat: Pierwszy dzień Słowacja, Węgry, nocleg w Oradea (Rumunia)

Jest to kontynuacja dyskusji z wątku "Pierwszy nocleg Bukowina Tatrzańska, ktoś rozważa?".

Jako, że tamten tytuł jest już nieaktualny, przenoszę dyskusję tutaj. Może ktoś jeszcze dołączy.

W skrócie (jeśli ktoś z zadeklarowanych nie zgadza się z którymś punktem, to prostujcie):
Kilka załog zadeklarowało chęć dużego 600km skoku już pierwszego dnia, żeby uniknąć testów na Słowacji. Węgry i tak tylko tranzyt, więc trzeba dojechać do Rumunii. Pierwsze większe miasta to Oradea.
Zakładamy prędkość około 90km/h.
Bez postojów co godzinę, tylko na tankowanie.
Przejazd autostradami gdzie to jest rozsądne.
Fajnie byłoby znaleźć wspólny nocleg w tej Oradei.

Propozycje:
- spotkajmy się w piątek przed startem przy piwku obgadać szczegóły
- pomyślcie o cb
- grupa na WApp?
- już teraz byłoby spoko znaleźć nocleg w Oradei
- my chcemy drugiego dnia dolecieć do Bukaresztu i wbić na oficjalny nocleg, po dodze transalpina
- trzeci dzień meta w Bułgarii

Zainteresowani:
Cwaniaczki z Pekaesu
pawelecc
Tera,mu,dej
NIEBIESKIE-PTAKI
Pawel_w
maupole

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/16 15:18 #52358 przez Tera,mu,dej

Tera,mu,dej odpowiedział w temacie: Pierwszy dzień Słowacja, Węgry, nocleg w Oradea (Rumunia)

Bardzo dobry pomysł wymienić się numerami tel....Mój to 500 003 453. Grupa na Watzap dobry pomysł.

Więcej
2021/06/16 18:45 #52359 przez maupole

maupole odpowiedział w temacie: Pierwszy dzień Słowacja, Węgry, nocleg w Oradea (Rumunia)

Ok, to nasza propozycja noclegu Camping Robinson Country Club
www.google.com/maps/place/Camping+Robins....068494!4d21.9405079

Co myślicie?

Więcej
2021/06/16 20:01 #52360 przez Poldogrzmotti

Poldogrzmotti odpowiedział w temacie: Pierwszy dzień Słowacja, Węgry, nocleg w Oradea (Rumunia)

Poldogrzmotti tez mamy taki plan a co wyjdzie..
608499820

Więcej
2021/06/16 20:11 - 2021/06/16 20:13 #52361 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Pierwszy dzień Słowacja, Węgry, nocleg w Oradea (Rumunia)

Podpinam się pod temat, też chyba będę chciał przeskoczyć Słowację i Węgry, ale liczę się z tym, że do Rumunii zawitam w niedzielę rano. tak więc pewnie noclegu będę szukał dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek, już pewnie gdzieś bliżej granicy z Bułgarią. Ale na dzień dzisiejszy chętnie pocisnę z Wami.
PS ja będę kulał się Lublinem, to przelotową będę miał pewnie niższą niż Polonezy
PS Jak dobrze że to forum jednak jeszcze żyje, jestem starej daty i forum jest dla mnie bardziej przejrzyste od FB

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
Ostatnio zmieniany: 2021/06/16 20:13 przez Pegazy.
Podziękowali: NO NAME TEAM

Więcej
2021/06/16 21:18 #52364 przez maupole

maupole odpowiedział w temacie: Pierwszy dzień Słowacja, Węgry, nocleg w Oradea (Rumunia)

No ja też tęsknię za forum tęskniącym życiem :(.
Grupa whatsapp już działa, jak ktoś nie chce podawać numeru tutaj a chce dołączyć to numer tel do mnie na priv.

Więcej
2021/06/16 21:29 #52365 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Pierwszy dzień Słowacja, Węgry, nocleg w Oradea (Rumunia)

witajcie,
to dobry pomysł. dodamy noclegi w oradea do rallygo.
Ja również lubie żyjące forum. Jest znacznie konkretniejsze niż fb itd. ale to sprawa gustu...

Tak z ciekawości dlaczego nie korzystacie z RallyGo do komunikacji wewnętrznej typu grupowy whatsapp?
Po to w sumie został stworzony.

Złombol, the real gamble :-)

Więcej
2021/06/16 21:34 #52366 przez NO NAME TEAM

NO NAME TEAM odpowiedział w temacie: Pierwszy dzień Słowacja, Węgry, nocleg w Oradea (Rumunia)

Mam tak samo. FB niby spoko ale bałagan tam taki że szok. szkoda, większość forów przeszła do FB. ale na szczęście jest tu jeszcze życie. Ja tez planuje pierwszy nocleg w Rumuni ale myślałem o pierwszym Campingu z listy noclegów. Możemy faktycznie zgadać się na Late Check in i coś ogarnąć. jak co to 515215134. A korzystając z okazji to jak lecicie TR czy BG?? i jeszcze jedno szukam załoganta do poldka na metę w TR może macie kogoś godnego polecenia.

`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)
'17 Kraj Basków + (nr boczny 40)
'18 Chalkidiki + ( nr boczny 03)
'19 Irlandia + ( nr boczny 15)

Więcej
2021/06/16 21:40 #52367 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: Pierwszy dzień Słowacja, Węgry, nocleg w Oradea (Rumunia)

dodajesz w rally go w app załogi zaprzyjaźnione do friends i widzisz ich wyfiltrowane posty

Złombol, the real gamble :-)
Podziękowali: NO NAME TEAM

Więcej
2021/06/16 21:51 - 2021/06/16 21:51 #52368 przez maupole

Ja nie ogarniam RallyGO, nie umiem napisać do konkretnej osoby/grupy osób. I z tymi threadami osobnymi też sobie średnio radzę :P Wykluczony technologicznie jestem.
Ostatnio zmieniany: 2021/06/16 21:51 przez maupole.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008