RallyGo - poradnik

Więcej
2022/01/30 14:00 - 2022/01/30 14:07 #52684 przez 123tomek

123tomek stworzył temat: RallyGo - poradnik

Cześć!
Proponuję w tym temacie dodawać pytania i porady dotyczące aplikacji RallyGo. Jeśli taki poradnik już istnieje to proszę podlinkować temat.

1. Moje pierwsze pytanie. Kolega założył team w RallyGo, w jaki sposób mam dopisać się do tego teamu? Czy tylko on może mnie dodać, jeśli tak to w jaki sposób?
2. Instalacja na Huawei P40 pro (i innych bez usług google): Aplikację można pobrać poprzez program Aurora Store (nieoficjalny odpowiednik sklepu GooglePlay). Niestety bez usług google program nie odpala. Aby go uruchomić trzeba jeszcze doinstalować program Gspace i w nim utworzyć klona RallyGo i uruchamiać go z tego poziomu.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2022/01/30 14:07 przez 123tomek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/01/30 16:38 #52686 przez admin

admin odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Witaj, oczywiście możecie tu dyskutować różne tematy związane z RallyGo ale mocno polecam bezpośredni kontakt z HelpCenter:
2go.atlassian.net/servicedesk/customer/portal/1
Myślę że taka bezpośrednia interakcja z RallyGo da najlepsze wyniki i pomoże ekipie z RallyGo jak najszybciej wyłapywać techniczne problemy.

Marcin

Więcej
2022/01/31 07:40 - 2022/01/31 07:41 #52688 przez 123tomek

123tomek odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Czy RallyGo pozwala na łączenie załóg? Każdy z członków zespołu zarejestrował konto na osobnego maila, jeden z nas opłacił wpisowe, założył nową załogę. W jaki sposób pozostałe osoby mogą być przypisane do wspólnej załogi tak by logując się do RallyGo widziały pełny profil, wiadomości itd.? Czy to tak nie działa i jednak wszyscy muszą logować się poprzez jedno konto mailowe?
Ostatnio zmieniany: 2022/01/31 07:41 przez 123tomek.

Więcej
2022/01/31 09:47 #52689 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Jeszcze się nie rejestrowałem w tym roku, ale z tego co pamiętam to kapitan z kontem załogi miał gdzieś kod QR który mogli zeskanować inni użytkownicy i dołączyć to ekipy.

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Więcej
2022/01/31 10:21 #52690 przez 123tomek

123tomek odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

123tomek napisał: Czy RallyGo pozwala na łączenie załóg? Każdy z członków zespołu zarejestrował konto na osobnego maila, jeden z nas opłacił wpisowe, założył nową załogę. W jaki sposób pozostałe osoby mogą być przypisane do wspólnej załogi tak by logując się do RallyGo widziały pełny profil, wiadomości itd.? Czy to tak nie działa i jednak wszyscy muszą logować się poprzez jedno konto mailowe?

Na FB znalazłem jak to zrobić:

Odnośnie dopisania dodatkowych członków załogi:
1. Kapitan Ekipy loguje się w aplikacji mobilnej i wchodzi w ZAŁOGI
2. Edytuje Załogę klikając na EDYTUJ w górnym prawym rogu
3. Aby dodać członków załogi musi z dolnego paska wybrać użytkownicy
4. Kliknąć na następnym ekranie w zielona ikonę dodania Członka załogi, wtedy otworzy mu się kamera którą musi zeskanować kod QR uczestnika (kod QR każdy ma w aplikacji RallyGo w prawym dolnym rogu w "więcej".
Podziękowali: Gniotsa Nie Łamiotsa

Więcej
2022/05/24 20:33 #52808 przez yoshi

yoshi odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Ja mam takie pytanie od laika w takich imprezach. Co po kolei muszę zrobić? Tak to zrozumiałem:
1. Założyć konto na RallyGo - wymyślić nazwę ekipy i podać jej skład
2. Opłacić 290zł za Złombol 2022
3. Zebrać przez portal lub inne formy 2022zł +
4. Okleić auto nazwami darczyńców
5. Z potwierdzeniami płatności w kwocie 2022zł + stawić się pod Spodkiem 3.09.2022

Tak to ma wyglądać? Sorry, jestem stary nie mam FB i trochę to dla mnie nowość. Dlatego może to takie głupie pytania.

Pozdrawiam,
Łukasz

Nazwa załogi: "puki co brak"

Więcej
2022/05/24 21:17 #52811 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Prawidłowo :)
Jedna jeszcze świeża zmiana, to to że w tym roku start jest na Stadionie Śląskim w Chorzowie www.facebook.com/ZLOMBOL/posts/10158702816912828

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Więcej
2022/05/25 11:33 #52814 przez yoshi

yoshi odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Jeszcze jedna kwestia, jak ktoś przez portal wpłacić np. 10zł w imieniu mojej ekipy to ja dostaję jakieś powiadomienie? Czy dowiem się dopiero na podsumowaniu w dniu rozpoczęcia rajdu?

Pozdrawiam,
Łukasz

Nazwa załogi: "puki co brak"

Więcej
2022/05/25 21:51 #52816 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Wpłaty zrobione przez wpłatomat deposit.rallygo.eu/donate/61d0a137d73a68000a840644 z wybraną Twoją załogą będą doliczone automatycznie.
Potwierdzenia przelewów tradycyjnych, 1% z PITów, zbiórki FB itp. wyślij przez ten formularz deposit.rallygo.eu/upload (te są obsługiwane ręcznie, także może to chwilę zająć).
Sumę uzbieranych wpłat możesz sprawdzić w aplikacji RallyGo.

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka
Podziękowali: yoshi

Więcej
2022/05/26 22:02 #52818 przez Niezdecydowani

Niezdecydowani odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Wpłaty naliczają się automatycznie. Dodatkowo dostajesz powiadomienia na e-mail użyty do rejestracji. Jak klikniesz w swoją zbiórką to możesz zobaczyć imiona i nazwiska osób, które dokonały wpłaty.
Podziękowali: yoshi

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008