RallyGo - poradnik

Więcej
2022/07/09 21:34 #52863 przez Mosaki

Mosaki odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Witam. Zerejestrowałem się wraz z załogą na tegoroczny złomobol. Wszystko pięknei gra Wartburg 1.3 smigą czeka na podróż. Wpisowe opłacone, szukamy darczyńców jednak nigdzie nie moge znaleźć numeru załogi?
Rozumiem ze wpłaty dokonuje się na podstawie linku albo przelewu na podstawie samej nazwy załogi? Chciałbym również zapytać o aplikacje Rallygo która co kliknięcie "edytuj załoge" zmienia jej nazwe oraz wyrzuca wszystkie wczesniej zapisane ustawienia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/07/11 07:31 #52867 przez kryzyswiekuśredniego

kryzyswiekuśredniego odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Cześć.
Numer załogi, jak i dedykowany link dla darczyńców bezpośrednio dla Waszego zespołu dostałeś w mailu po zainstalowaniu RallyGo.
Dodatkowo jak odpalisz apkę, to w zakładce "Załogi" masz swoje ID (ono służy głównie do kontaktu z organizatorem)
Wpłaty realizowane są na podstawie nazwy załogi. W aplikacji możesz śledzić ile pieniążków już się Wam udało zebrać ( jak klikniesz na wydarzenie na ekranie głównym, to na samym dole widzisz wszystko)
Co do problemów technicznych z samą aplikacją, to nie pomogę, zawsze możesz zgłosić poprzez "napisz do nas"

Więcej
2022/07/11 18:45 #52875 przez Przemysław

Przemysław odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

JoŁ
Szczerze powiem, że nie nadążam na tymi wszystkimi aplikacjami, nowinkami technicznymi i czuję się jak z PRL, a przez co nie jest łatwo funkcjonować na tym świecie... Mój problem polega na tym że wykupiłem kemping na mecie przez aplikację RallyGo i byłem święcie przekonany, że będzie to widać w aplikacji i jak dojedziemy to będę mógł to pokazać organizatorowi i spokojnie świętować, ale oczywiście nic z tym rzeczy, nic takiego się nie stało, na e-mail przyszło tylko potwierdzenie przelewu i tyle, żadnej rezerwacji, biletu wstępu czego kolwiek co by mogło potwierdzić że wykupiłem pobyt. Albo ja jestem aż tak starodawny i nie umiem tego znaleźć albo coś poszło jednak nie tak. Proszę o pomoc w temacie. A najchętniej to bym pogadał bym jak człowiek z człowiekiem przez telefon...

liczę na Was
Przemysław
tel 695 556 680

Więcej
2022/07/12 06:35 #52878 przez kryzyswiekuśredniego

kryzyswiekuśredniego odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Cześć.

Wszystko się zgadza, jak wejdziesz tutaj:
zlombol.pl/rajd-zlombol/meta-2022-bilety
To jest napisane, że potwierdzenie przelewu to Twój bilet wstępu :)
Zachowaj, wydrukuj lub co tam tylko chcesz.

Więcej
2022/07/15 17:03 #52886 przez TheBloodyBilly

TheBloodyBilly odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Hej, chciałam się upewnić jeszcze o jedną rzecz. Czy w tych 290 zł biletu jest zawarta ta kwota manipulacyjna + 200 zł darowizny + naklejki?
Chodzi mi o ten zapis:
"Warunkiem jaki musi spełnić uczestnik to wpłacenie 200 zł darowizny (jednorazowo za załogę, traktowana jako wpisowe) plus 14 zł opłaty manipulacyjnej dla portalu RallyGo przy zgłoszeniu i pozyskanie od darczyńców kwoty 2022 zł do 01.09.2022"
Czyli po wpłaceniu 290 zł, zostało mi nazbieranie 2022? :D

Więcej
2022/07/15 21:48 #52887 przez maupole

maupole odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

NIe wiem czy rozumiem pytanie. Bilet na metę kosztuje online 14,76 EUR. Wpisowe to 200pln + 14 zł opłaty manipulacyjnej dla portalu RallyGo i nie ma nic wspólnego z biletem. Nie kumam, skąd wzięłaś 290pln za bilet. :)

Więcej
2022/07/27 09:36 #52929 przez 123tomek

123tomek odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Koszty:
Opłata rejestracyjna rajdu Złombol w roku 2022: wpisowe 290PLN (w tym 200 zł - Darowizna na Fundacje Nasz Śląsk, 90 zł - Naklejki i opłata serwisowa)
+ Opłata za kamping na mecie 14,76 Euro (za 2 noce, od łebka, nie od załogi/auta)
+ Minimum startowe 2022zł
Reszta to już koszty własne (auto, paliwo, naprawy, ubezpieczenia auta/osób, noclegi po drodze, wyżywienie itd.)

Więcej
2022/08/04 12:05 #52955 przez Dacia Team Cieszyn

Dacia Team Cieszyn odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Wita.Nie umiem w tej apce znalesc gdzie sie to sprawdza. Czyli wszystkim darczynca dajemy nr konta z relly i oni to wpłcaja?
co jesli wpłynie wiecej kasy niz 2200?

Więcej
2022/08/04 17:36 #52956 przez AQ GARAGE

AQ GARAGE odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Jak już dołączyłeś do wydarzenia i jesteś w trybie rajdu masz na dole pasek nawigacyjny- wybierasz te kropki- WIĘCEJ i dalej pierwsza pozycja PROFIL. Jeśli uzbierasz więcej to lepiej- więcej kasy na dzieciaki. Co do wpłat to najprościej ze strony zlombol.pl zakładka wpłać on-line i dalej wedle instrukcji-wybrać załogę...

Więcej
2022/08/06 14:31 #52961 przez 2F4U

2F4U odpowiedział w temacie: RallyGo - poradnik

Tu masz link na szybkie wpłaty:

deposit.rallygo.eu/donate/61d0a137d73a68000a840644

Jeżeli darczyńca odpowiednio wybierze załogę to automatycznie zostanie dopisana!

Złombol, the real gamble :-)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008