WRACAMY

 

 

 

23:42

TEAM KAPPA niestety już w domu, Skoda spisała się na medal!
Dziękujemy naszym darczyńcom!
Pozdrawiamy wszystkich ZŁOMBOLOWCÓW !

TEAM KAPPA niestety już w domu, Skoda spisała się na medal!
Dziękujemy naszym darczyńcom!
Pozdrawiamy wszystkich ZŁOMBOLOWCÓW !

22:56

Po długim powrocie polonez zespołu iCAROs Team cudem dotarł do domu. We wtorek na granicy francusko-niemieckiej prawdopodobnie coś stało się z panewką, silnik zaczął głośno stukać. Konsultacja na CB z kierowcą z Polski i uciekamy landówkami - holowanie przez ADAC do zjazdu podobno 1000 euro. Nieprzespana noc, ciągła jazda i modły żeby dojechał przynajmniej do Polski (w międzyczasie stuki się uspokoiły) - i udało się.

Wielkie dzięki dla ekip z którymi dane nam było podróżować (między innymi: Janas z Dziadkiem, Wół Roboczy, 44Kuce, Czas Zapłonów, Skoda Zachodu - szczególnie tym dwóm ostatnim, oni wiedzą za co) oraz moim załogantom - Rafałowi i Arturowi.

 

22:16

Monte Verde Team w domu. Fiacior szedł jak młody.
Jednym skokiem z Zurichu. Pozdrawiamy z Zielonej Góry.

Kiedy ruszamy? ;)

22:03

Dzis o 21:00 śFIATowcy dotarli do domu. Ok 5300km, trzy drobne awarie, masa radosci.

21:51

Ekipa PoldiGoldi po przejechaniu 5500 km w sobotę dotarła do domu. Po drodze złapaliśmy drugiego kapcia i zastanawialiśmy się dlaczego z silnika wystrzelił swieca. Na szczęście w zapasie była używana i zapasowy przód wysokiego napięcia.
Dziękujemy za wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom. Pozdrawiamy Lade i Malucha.
Podziękowania dla organizatorów i do zobaczenia za rok.

Ekipa PoldiGoldi po przejechaniu 5500 km w sobotę dotarła do domu. Po drodze złapaliśmy drugiego kapcia i zastanawialiśmy się dlaczego z silnika wystrzelił swieca. Na szczęście w zapasie była używana i zapasowy przód wysokiego napięcia. 
Dziękujemy za wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom. Pozdrawiamy Lade i Malucha.
Podziękowania dla organizatorów i do zobaczenia za rok.

21:15

Relacja ZŁOMBOL 2014:

1. przygotowania do wyjazdu

2. muzyczny przerywni

3. mistrz kierownicy

4. załoga w Nicei

5. imprezowa meta

6. autocmentarz we Francji

7. mega spotkanie z kierowcami TIR-ów

20:31

Icaros team (caro 3276)

O 20:20 zatrzymał się na starcie w Katowicach. Dzięki za wspólną podróż!

 

20:28
kantYnaZłombol jest gdzieś w Prowansji...

 

19:51

Grubanuta.pl

Załoga Grubanuta.pl zameldowała się około godziny 17.00 na przejściu granicznym w Zwardoniu. W międzyczasie odkryliśmy dlaczego skoczyło nam spalanie, i dlaczego w kabinie zaczęło śmierdzieć benzyną-pękł nam przewód paliwowy. Na szczęście w ojczyźnie naprawienie usterki nie powinno przysporzyć nam większych problemów ;)

grubanuta.pl d12

 

19:26

KIEPSKI TEAM

Po wielu przygodach np z zalanymi drogami na węgrzech z gotującym się autem co chwile z wystrzałem opony na autostradzie KIEPSKI TEAM uroczyście oświadcza że dotarł cało i zdrowo do domciu !  Szczególne podziękowania dla organizatorów za wspaniałą imprezę ( nasza przygoda życia )  i życzę Wam abyście mieli siłę i ochotę aby tworzyć tą imprezę do końca świata i o jeden dzień dłużej ;-) i żeby nie przyszło Wam do głowy żeby kiedyś się kolejna edycja nie odbyła ;-)   Podziękowania również dla "CZERWONYCH" i "NIEBIESKICH" jak i również GRZMIĄCEGO RYDWANU    no i oczywiście dla "naszych"  darczyńców bez których nie moglibyśmy uczestniczyć w tym fantastycznym przedsięwzięciu !   DZIĘKI WIELKIE  I DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU !!!!

kiepski d12kiepski d12 2kiepski d12 3kiepski d12 4 

 

 

19:25

DZIKI

Po licznych telefonach od osób zainteresowanych losem Wołgi informujemy , że Wołga dotarła na finał do Lloret de Mar jak i wróciła do domu bez najmniejszej awarii. Pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych

dziki d12dziki d12 d3 2dziki d12 d3

 

18:16

Grubanuta.pl

Grubanuta.pl melduje się już w Szczyrku - znaleźliśmy właśnie druga awarię w postaci wycieku paliwa. Na szczęście wbrew temu co widać na zdjęciu, nikt nie ucierpiał ;)

grubanuta d13

 

18:12

Żukoskoczki

Ostatnia atrakcja, park rozrywki Gardaland. Jutro powrót do kraju - 1100 km do przejechania.

ukoskoczki_d12.jpg

 

17:36

Czerwony team

Jeżdżąc po centrum Monachium polonezem padło pytanie od strony policji czy polonez spełnia wymogi euro 4 bo miasto jest objęte strefą :p

 

16:53

AutOszołomy dotarły do Holandii

AutOszołomy dotarły do Holandii

 

16:36

Ekipa złombolu przyłapana na Fenalsie w Lloret de Mar Przesympatyczni ludzie, świetne autko, super idea! Tak trzymać!

fot. Lidia Lubiecka

Ekipa złombolu przyłapana na Fenalsie w Lloret de Mar :) Przesympatyczni ludzie, świetne autko, super idea! Tak trzymać! :)

 

15:38

 

W poniedziałek o 21.00 cały i zdrowy Maluszek dotarł do domu.
Po drodze było kilka problemów, ale daliśmy radę
Dziękuję wszystkim których spotkałem po drodze i którzy pomogli mi w potrzebie (w szczególności Przybyszom z Matplanety, Dębowym Ryjkom, Reksio Teamowi oraz grupie 4 kolorowych Maluszków)
Organizatorom dziękuję za wspaniały rajd
Jacek (Lesio)

 

W poniedziałek o 21.00 cały i zdrowy Maluszek dotarł do domu. 
Po drodze było kilka problemów, ale daliśmy radę :)
Dziękuję wszystkim których spotkałem po drodze i którzy pomogli mi w potrzebie :) (w szczególności Przybyszom z Matplanety, Dębowym Ryjkom, Reksio Teamowi oraz grupie 4 kolorowych Maluszków)
Organizatorom dziękuję za wspaniały rajd :)
Jacek (Lesio)

 

14:36

Nasza Skodicka po podrozy :-)

skoda d 12

13:17

Zaloga Slunskie Hahary żegnaja się z poldkiem. Zabieramy ze sobą numery startowe i nalepki zlombokowe,aby w przyszłym roku je wykorzystać Pozdrawiamy!

Zaloga Slunskie Hahary żegnaja się z poldkiem. Zabieramy ze sobą numery startowe i nalepki zlombokowe,aby w przyszłym roku je wykorzystać :) Pozdrawiamy!

 

12:36

Wtorek 4:15 TEAM BOMBOWOZ dotarł do domku bez żadnych napraw przejechaliśmy około 6500km.Pozdrawiamy zaprzyjaznione ekipy i życzymy wszystkim będącym jeszcze w drodze do domu szczęśliwego powrotu
Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestniczenia w tak niecodziennym rajdzie charytatywnym i mamy nadzieje, że za rok będzie następna edycja.

 

Wtorek 4:15                                                     TEAM BOMBOWOZ dotarł do domku bez żadnych napraw przejechaliśmy około 6500km.Pozdrawiamy zaprzyjaznione ekipy i życzymy wszystkim będącym jeszcze w drodze do domu szczęśliwego powrotu ;) Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestniczenia w tak niecodziennym rajdzie charytatywnym i mamy nadzieje że za rok będzie następna edycja.

 

12:15

Disco polo-nez Legnickie Pole (kombi caro plus #40)

Na zwycięzców czekała w Legnicy słodka nagroda. Po prostu klękajcie narody!
Była tak piękna, że schowaliśmy ją do lodówki żeby mieć na finał Złombola 2015 ;-)

Jeszcze raz dziękujemy i kłaniamy się nisko naszym Sponsorom, którzy zechcieli wesprzeć finansowo Fundację "Nasz Śląsk".
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich. I tych co zezłomowali pojazdy i wrócili na tarczy oraz tych wszystkich co wrócili szczęśliwie z tarczą.
Do zobaczenia za rok.
Pozdrawiamy z jesiennej Legnicy.

 

Ekipa Disco polo-neza (#40): Krzysiek, Tomek i Kamil

disco_d12.jpg

disco_d12_2.jpg

disco s12 3

disco s12 5

 

12:14

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA po wczorajszym stwierdzeniu zgonu pacjenta, dziś śpiewa: "W drodze do FONTAINEBLEAU nawet nam nieźle szło pół Europy przejechał stary grat..."

 

04:07

Icaros Team (caro #276)

Przewoził pijanego Niemca do hostelu, nagroda 40 eurodukatów i konfrontacja z polizei.

 

00:53

Czerwony Team

Wraz z załogą Śkoda Zachodu w dniu dzisiejszym zdobyliśmy przełęcz Stelvio w Alpach Włoskich. Polonez w towarzystwie Skody Favorit wjechał na wysokość 2758 m npm.

czerwony team

 

00:33

Ala montana

11 dni to zdecydowanie za mało. Jednak syndrom SKS dał o sobie znać.

POZDRAWIAMY  i  uważajcie na siebie !
 Ale motane d11
                                        
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008