WRACAMY

 

Słuchajcie! Jest sprawa - i to ta z kategorii słusznych. Na tablicy głównej kantYnaZłombol są zdjęcia wrzucane od 13 września. Prośba polega na tym, by je zalajkować, a sponsor - firma JLM wystawi potem czek za lajki. Maksymalna wartość czeku przy założeniu, że każde zdjęcie osiągnie 50 lajków to 750 Euro. I to wszystko dla ZŁOMBOL!

 

23:03

Żukoskoczki

Rozrusznik zepsuł się drugi raz, tym razem nie da się naprawić przy dostępnych narzędziach i częściach. Ale pchanie Żuka dobrze rozgrzewa w mroźnej Austrii. Gdzieś w Alpach odpadła nam też końcówka wydechu. Właśnie ciśniemy przez Wiedeń- ostatnie 400 km do domu.

 

22:48

Żukolot Spółka Zło-m

Ekipa Żukolota szcześliwie dotarła do PL. Żuczek zaskoczył największych optymistów przejechał praktycznie na czysto cały dystans konsumując w sumie mniej niż 4l oleju. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom, oraz pozdrawiamy wszystkie ekipy z którymi było nam dane podczas tej edycji się spotkać // poimprezować.

P.S.Szczególne podziękowania dla organizatorów za umożliwienie nam uczestnictwa w tak fantastycznym przedsięwzięciu == > widzimy się na pewno w przyszłym roku !!

P.S.2. Gorące pozdro dla ekipy Pieszczocha, która po awarii ich zabawki bez chwili zawahania użyczyła nam zapasu :)

A tu małe streszczenie (link

żukolot d13

 

 

20:32

Godzina 5.00 rano

Ekipa #Bez Różnicy Team dociera do domu cała i zdrowa bez większych awarii.
P.S. Policja w Monaco jest jakaś taka smutna... nie chcieli gadać.
 

20:15

Disko Partizani juz w domu niestety Lada tym razem bez sprzęgła wraca na lawecie do Polski z Arras we Francji:-)do zobaczenia za rok!

Disko Partizani juz w domu niestety Lada tym razem bez sprzęgła wraca na lawecie do Polski z Arras we Francji:-)do zobaczenia za rok!

 

20:00

"Dwa gary, ale jary team"

Wczoraj w nocy załoga "Dwa gary, ale jary" dojechała cało i bezpiecznie do Katowic.

Mały Fiat okazał się wielki ! :)
Ponad 5 tysięcy kilometrów bez żadnej awarii !
Aż czasami było nam smutno, że nie przytrafiają się nam żadne oleiste przygody na poboczu :).
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i przygodę !
Do zobaczenia za rok !

dwa gary ale jary

 

17:12

Czerwony Team

Wraz z ekipą Skoda Zachodu zwiedziliśmy Wiedeń. Kawa i sernik zaliczone. Zgubiliśmy w miejskiej dżungli naszego poloneza, ale dzięki lokalizatorowi GPS T-Matic System zguba szybko się znalazła :p Zmierzamy w kierunku Czech w pasmo Jesenników na knedliczki i czesnakova oraz zdobyć Pradziada. Za nami 5300 km podczas Złombolu. Pozdrawiamy

 

16:18

Slunskie Hahary #137 po załatwieniu wszystkich spraw we Francji wracają z Montlucon do domu Pozdrawiamy

 

Slunskie Hahary #137 po załatwieniu wszystkich spraw we Francji wracają z Montlucon do domu :) Pozdrawiamy :)

 

15:30

Paprykarze i Czarna Dziewiątka

Wczoraj późnym wieczorem ekipy Paprykarze i Czarna Dziewiątka wróciły do Szczecina swoimi sprzętami :) Oj długa i zimna była ta droga powrotna :P

paprykarze d13

 

13:47

Grubanuta.pl

Załoga Grubanuta.pl jak zawsze na farcie-okazało się że zaprzyjaźniony sąsiad zupełnie przypadkiem posiada w swoim ogrodzie podnośnik... Dzisiaj czeka nas ostatni odcinek ze Szczyrku do Warszawy! Wielki big up dla wszystkich złombolowców !!!

grubanuta.pl d13

 

13:28

 

Siema ZŁOMBOL. Pozdrowienia z Poznania:)

 

Siema ZŁOMBOL. Pozdrowienia z Poznania:)

 

 

12:46

TRUCK LIMBOWEJ dziś odpoczywa. Korzystamy z paryskiego metra. Gdzie jest plac Pigalle? :)

 

11:28

Melduję, że załoga TurboSierściuchy (102) ok godz. 9:00 dotarła do domu - Kraków. Przejechaliśmy naszym Żuczysławem ponad 6600 km przez 11 krajów Europy i to bez poważniejszych awarii (poza pękniętym przewodem olejowym i dwoma przednimi oponami zjedzonymi przez naszego głodomora, nie licząc hektolitrów wypitej benzyny Dziękujemy organizatorom jak i innym załogom za wspólną, niezapomnianą przygodę. Do zobaczenia za rok.
Załączam jeszcze link do zarysu naszej trasy po Europie

 

11:27

Polskie Zoo

Wczoraj byliśmy w Andorze, dzisiaj w Monaco. Potem plaża i powoli w stronę domu.

 

11:24

Wczoraj około 1:00 załoga OSA Team dotarła do Mrzezina. Trasa przebiegła bez żadnej awarii. Wszyscy cali i zdrowi, za wyjątkiem opony, która lada moment wystrzeli Pozdrowienia dla Przybysze z Matplanety Złombol 2014, i innych którzy pomagali nam na trasie oraz dla wszystkich tych, którzy nie wierzyli, że dojedziemy, a tym bardziej, że wrócimy
Dzięki za zajebistą wyprawę
Do zobaczenia za rok!

 

Wczoraj około 1:00 załoga OSA Team dotarła do Mrzezina. Trasa przebiegła bez żadnej awarii. Wszyscy cali i zdrowi, za wyjątkiem opony, która lada moment wystrzeli :D Pozdrowienia dla Przybysze z Matplanety Złombol 2014, i innych którzy pomagali nam na trasie oraz dla wszystkich tych, którzy nie wierzyli, że dojedziemy, a tym bardziej, że wrócimy :D
Dzięki za zajebistą wyprawę
Do zobaczenia za rok!

 

10:57

My też byliśmy na ZŁOMBOL 2014

My też byliśmy na ZŁOMBOL 2014 :-)

 

10:34

Team Porszolonez

Porszolonez po profesjonalnym liftingu taśmowym i mimo próby tira zgniecenia go i uniemożliwienia dotarcia do celu był w Lloret a wczoraj o 1 w nocy dotarł do domu. Zero problemów z policją i jakichkolwiek innych awarii. Pozdrawiamy!

porszolonez d13porszolonez d13 2

00:53

Hej hej. Jest ktoś jeszcze w Lloret? my ruszamy około południa w stronę Polski jak ktoś chce dołączyć to dawać znać tutaj bądź pod nr 725077067. Pozdrawiamy

00:27

Party team melduje się w domciu......

Party team melduje się w domciu......
 

 

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008