WRACAMY

 

21:57

Załoga Siete companeros del escarabajo dotarła do rodzinnego Lublina! Nasza przygoda zakończyła się dziś o 4 rano Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i niezliczone przygody. Ciao Companeros!!! Miejmy nadzieję że widzimy się za rok!:)

Załoga Siete companeros del escarabajo dotarła do rodzinnego Lublina! Nasza przygoda zakończyła się dziś o 4 rano :) Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i niezliczone przygody. Ciao Companeros!!! Miejmy nadzieję że widzimy się za rok!:)

21:33

LumpeksSquad aka Pieszczochy

Pieszczoch Baby dojechał do domu o własnych siłach. Ekipa Pieszczocha chciała podziękować Helmutom za pomoc przy naprawie półosi, dzięki Wam osiągnęliśmy metę! Wróciliśmy w fantastycznych humorach nie żałując ani minuty wyjazdu! Dziękujemy wszystkim ekipom za zaangażowanie się, kiedy potrzebowaliśmy pomocy! Kurakowi za bezinteresowną pomoc w organizacji! Jesteś wielki i nie chodzi o Twój nadbagaż ;-) Na sam koniec chcielibyśmy podziękować Organizatorom za włożony trud i próbę ogarnięcia tak ogromnej imprezy! Dzięki i do zobaczenia za rok! Disco Disco Partizani!
Lumpeks d 17lumpeks d17 2

14:47

Ciepła edycja...

fot. Tomasz Adam

Ciepła edycja... :)

 

14:01

Team Dzik dojechał do domu w piątek wieczorem, niestety nasz Wartburg poddał się 460km przed metą i dalszą podróż musiał odbyć na lawecie :( skrzynia biegów nie dała rady po wszystkich górskich wyczynach i padła na autostradzie

Team Dzik dojechał do domu w piątek wieczorem, niestety nasz Wartburg poddał się 460km przed metą i dalszą podróż musiał odbyć na lawecie :( skrzynia biegów nie dała rady po wszystkich górskich wyczynach i padła na autostradzie :)

 

13:48

Załoga NimNiej TEAM w towarzystwie ekipy LegendaPRL zameldowała się w Kielcach w niedzielę o godzinie 6:30 po przejechaniu 8330km. Oprócz atrakcji po trasie dodatkowo odwiedziliśmy Gibraltar i Toledo. Awarie w tym roku nie dawały nam spokoju. Zaczęło się od urwanej linki od gazu o 2 w nocy w Austrii, przez co przyjechaliśmy do Triestu z dość dużym opóźnieniem. W razie czego, linkę śmiało można lepić na tyrytytki :) Ukręcony przegub w Sevilli na szczęście zakończył żywot w okolicach miejscowego szrotu w środku nocy, ale z rana udało się dopasować przegub od Felicji :). Ciągły wyciek oleju z zaprzyjaźnionego Poloneza został zniwelowany, dzięki pomocy ekipy Balkaneros, która podzieliła się uszczelką pod kliwiaturę na granicy Hiszpańsko-Francuskiej na powrocie.

NimNiej d17

 

12:52

Załoga Foczka81 wróciła już do domu. Niestety ostatnie 900km z liczącej sobie prawie 7000km trasy nasza Nysia pokonała na lawecie. Silnik odmówił posluszeństwa, ale biorąc pod uwage zużycie oleju rzędu 30l/1000km spodziewaliśmy się że to nastąpi. Nasz mechanik bedzie miał co robić w długie zimowe wieczory. Mimo to podróż była fantastyczną niezapomnianą przygodą. Wszystkich złombolowców pozdrawiamy i gratulujemy. Wielkie podziekowania dla organizatorów!!!

foczka d17

 

12:45

AQQ-ŚLUBOWÓZ

​Pozdrowienia z Casablanki ​:-)

AQQ 1262
AQQ 2345

 

09:48

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni wczoraj po 23 zaparkowała na Limbowej. Zrobiliśmy 8449 km. Duże brawo dla Organizatorów i słowa podziękowania dla poległych... 4 ZŁOMBOL na tarczy. Aż się chce zacytować z SEKSMISJI: "Jutro też Wam uciekniemy..." No może za rok...

 

09:47

44kuce

Po przejechaniu 6222 km stoją pod własnym garażem. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję. Za uśmiech i radość, którą dajecie dzieciom. Do zobaczenia za rok.

 

09:46

Hello Złomnol!

Załoga Żuk Cousteau melduje bezpieczne lądowanie w domu! Duma z Żuka nas rozpiera! Zero awarii! Nasłuchiwaliśmy usterek, ale nic nie wysłuchaliśmy :D Żuk Cousteau spisał się na 6! Do następnego!

 

00:10

Załoga żóltego Barkasa team 'Czesław i My' powróciła w nawet powiększonej załodze wczoraj tj w sobote, bezawaryjnie po przejechaniu ok 5500km po drodze Balaton, Wenecja, Barcelona, Monako, Marsylia, Praga i kilka pomniejszych
Dziękujemy za wspólną zabawę.
Pozdrawiam Przemek

LINK

Załoga żóltego Barkasa team 'Czesław i My' powróciła w nawet powiększonej załodze wczoraj tj w sobote, bezawaryjnie po przejechaniu ok 5500km po drodze Balaton, Wenecja, Barcelona, Monako, Marsylia, Praga i kilka pomniejszych ;)
Dziękujemy za wspólną zabawę.
Pozdrawiam Przemek

<a href=
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008