W strefie uczestnika znajdziecie wszystkie potrzebne informacje, będziemy ją uzupełniać na bieżąco , a was prosimy o jej sprawdzanie. Przy okazji prosimy również , żeby sprawdzić dwa (lub 3 ;) ) razy przed napisaniem e-maila czy odpowiedź nie znajduje się w FAQ, regulaminie, forum (pytania o koszty, paszporty, bilety... istna kopalnia wiedzy :) ) lub w waszych głowach

Ten tydzień jest zbyt króki, żeby zrobić wszystko co zaplanowaliśmy , na 25ego. Niezmiernie pomoże nam jeśli nikt nie zrobi sobie stratu z Torunia, Krakowa, Gdańska czy Chebzie pętla ;) Równie ważne jest, żeby nie wybiegać przed orkiestrę i z występami w telewizji poczekać do dnia startu. Teraz budujmy napięcie, a 25ego pokażmy się w 500 teamów ukazując swój najładniejszy profil ;)

Coś wam zdradzimy ;)
Na Złombol w tym roku wybiera się Filip Chajzer. Stwierdził , że warto połączyć przyjemne z pożytecznym i zabiera z sobą ekipę Dzień Dobry TVN. Realcja z X/AFRICA EDITION 2016 będzie można zobaczyć w dwóch odcinkach w programie śniadaniowym. O takim rozgłosie mogliśmy tylko pomarzyć!
Dla chętnych polonezowych wrażeń szykuje fajną niespodziankę, zatem ślędźcie nasz i jego profil oraz www.zlombol.pl !

No to kto dziś dolewa płyn do chłodnicy?
Montuje silnik?
Robi zapas konserw? ;)

Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Wspierajmy się, szanujmy i dopingujmy! w kupie siła... na złombolu jej(siły) nadmiar jest wskazany ;)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008