Zaznacz stronę

Składak Challenge IV by Złombol

Składak Challenge VI by Złombol, jedyny w swoim rodzaju! Charytatywny challenge rowerowy na dwóch kołach z zbiórką na wakacje i pomoc psychologiczną dla dzieci z domów dziecka!​
Bunkry będą i będzie zajebiście!
Naszą 70km wycieczkę zaczynamy na końcu półwyspu Helskiego w Helu, gdzie morska bryza miesza się z zapachem smażonej ryby i gofrów a foki jedzą z ręki.
Już na początku drogi, po wyjechaniu z Helu miniemy Muzeum Obrony wybrzeża z kosmicznie wyglądającymi stanowiskami po największych armatach lądowych na świecie.
Po około 5km przepięknej szutrowej ścieżki rowerowej będziemy mieli szanse pomachać naszemu prezydentowi jeśli akurat najdzie go ochota na pływanie na skuterze wodnym.
Chwile później dotrzemy do polskiego Hamptons czyli Juraty. Stamtąd betonowo-asfaltową ścieżką o zbliżonym wieku do naszych składkowe dojedziemy do Jastarni. 1/3 drogi za nami więc można zrobić szybkiego pitstopa na śledzika. Po 4km na wysokości campingu „Maszoperia” możemy odbić w las i poeksplorować poukrywane w lesie i na plaży bunkry. Po kolejnych 2km miniemy najwyższą górę na naszej trasie – Libek – majestatyczne 12.5m wysokości z uroczą ławeczka na szczycie. Na szczęście nie musimy na nią podjeżdżać! Kierując się w stronę Chałup (jadąc tuż obok wody) przejedziemy przez Kuźnice – najwęższe miejsce półwyspu ze słynnym drzewkiem bonsai niedaleko portu rybackiego. I wreszcie są – Chałupy, mekka polskiego wind i kitesurfingu oraz stolica nudyzmu ze swoimi kempingami na których w kolejce na miejsce trzeba czekać jak na operacje z NFZ. Ostatnie 7 km to już praktycznie jazda wzdłuż zatoki – gdzie jedynym utrudnieniem może być tylko wiejący w twarz wiatr. Jesteśmy we Władku!
Wszystko super, fotka …w połowie trasy i robimy zawrotkę do punktu startu – bo te 35km trzeba pedałować jeszcze raz do mety, która jest również punktem startu, ale nie chcieliśmy żeby coś Wam umknęło za pierwszym razem????????????????

Piątek 10.09, wczesnym rankiem

Planujemy około 70 kilometrowy przejazd po przepięknym pólwyspie helskim
Będziemy wspólnymi siłami zbierać …. jak zawsze dla dzieci z domów dziecka !

 

Przydatne linki:

Regulamin

Event Profile

Event Donation

Event Live

Zapraszamy Was do wzięci udziału w Składak Challange by Złombol IV / wyzwaniu polegającym na przejechaniu ponad 70 kilometrów na składaku – lista dopuszczonych na samym dole!
Smarujcie łańcuchy, naprawiajcie dynamo i ĆWICZCIE kondycje!
Śmiało zbierajcie* darczyńców sprzedając miejsce na waszych koszulkach w których wystartujecie, w szprychach składaka, rurkach czy butach! Zakładajcie zbiórki pieniędzy na Facebooku ????
Minimalna kwota jaką należy uzbierać od darczyńców , żeby wziąć udział w wydarzeniu to 200zł!
Pakiet startowy + naklejki – 50zł // Wpisowe darowizna 100% dla dzieci – 50zł // Opłata za RallyGo oraz transakcje – 10zł
DAJMY CZADU!
Jak sama nazwa wyzwania wskazuje na imprezie, można wystartować SKŁADAKIEM ! Jakim?
POLSKIE
AGAT, CZAJKA, DERBY, DUET, FLAMING, GAZELA, GIL
JUBILAT, KALINA, KARAT, KARLIK, PEGAZ, PELIKAN
SOKÓŁ, WIGRY
CCCP
KAMA, PINGWIN, TISA
UKRAINA
URAL, ЖВЗ (DESNA), ММВЗ (AIST), ПМЗ, ХВЗ
CZ//SK
ESKA, FAVORIT, HERCULES, MARS, MIFA, UNIVERSAL
Jest w czym wybierać!
*Jak to zrobić?
1. zbiórka na Facebooku
2. sprzedaż fantów na allegro charytatywni cel Złombol
3. szukanie darczyńców w celu sprzedaży powierzchni reklamowej na pojeździe lub ubraniu
4. https://deposit.rallygo.eu tu darczyńca ma możliwość wybrania >Wydarzenie > Załogi
Deklaruje jaką kwotę wpłaca, podaje Imię i Nazwisko oraz email( email obowiązkowo)
Przechodzi do płatności online -blik, przelew itp.
5. do każdego z przelewów bezpośrednio na konto możecie użyć wrzutki: PDF . Wrzucasz pdf z potwierdzeniem przelewu do wpłatomatu przez RallyGo, a system przypisuje go do waszej zbiórki.
#składakchallange
#złombol
#składak
#narowerze
#jedziemyzpomoca
#jedziemyzpomocązROMETOWĄmocą
#jedziemyzpomocą
#składakchallenge
#złomboltostanumysłu