Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Powitalnia 2024

9 Posty
9 Users
2 Likes
258 Widok
 DOHC
(@dohc)
Member Admin
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 62
Topic starter  

Witajcie, 2F4U po raz 18 raz zgłasza swoją gotowość na Złombol. Barzdo cieszę się że forum dalej istnieje. To prawdziwy skarbiec wiedzy oraz old school jaki kocham. Można już prawie mówić o elitarnym gronie 🙂 


   
norby1555 reacted
Cytat
(@pegazy)
Honorable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 606
 

UU pełnoletność. Tylko nie wiem kogo trzeba będzie pasować na mecie Ciebie, czy Fiata? 😀 Witam, Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na wyjazd.

14 LLoret + (nr. boczny 399) 15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16) 16 Palermo + (nr. boczny 5) 17 Noja + (nr. boczny 5) 18 Chalkidiki + (nr. boczny 02) 19 Dublin + (nr. boczny 444) 20/21 Turcja + (nr. boczny 218) 22 Albania + (nr. boczny 25) `23 Nazzare + (nr. boczny 02)


   
OdpowiedzCytat
(@no-name-team)
Reputable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 384
 

Cześć ja również uwielbiam forum. i jednym z postanowień noworocznych jest to ze będę zdecydowanie tu częściej. Pozdrawiam Panowie 

`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)
'17 Kraj Basków + (nr boczny 40)
'18 Chalkidiki + ( nr boczny 03)
'19 Irlandia + ( nr boczny 15)
’20 stay In Home
'21 Burhaniye nr boczny 79
’22 Albania nr boczny 74
'23 Nazare nr boczny 323


   
OdpowiedzCytat
(@michalmichal)
New Member
Dołączył: 4 miesiące temu
Posty: 1
 

Cześć 🙂 Szukam kontaktu do właściciela/właścicielki pomarańczowego żuka o numerze 423 z zeszłego roku - mam pytanie o sam pojazd i tegoroczną wyprawę! Będę wdzięczny jeśli się odezwiesz do mnie na priv 🙂


   
OdpowiedzCytat
(@sebis)
New Member
Dołączył: 4 miesiące temu
Posty: 1
 

Cześć wszystkim. Nie ma to jak być nowym, bo ktoś musi być 🙂 tym razem moja załoga „HAWANA team”. Po rocznych przygotowaniach, udało się nabyć pojazd i skompletować ekipę. Cieszę się że będę mógł z moją załogą w tak zacnym gronie, ruszyć w świat, a przede wszystkim pomóc w zbiórce na dzieciaki 🙂 Dozobaczenia na stracie, a może gdzieś jeszcze na testach bryki 🙂 


   
NO NAME TEAM reacted
OdpowiedzCytat
(@1939mokra)
Active Member
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 8
 

Witam szukam ekipy co bym mogla sie zabrac na zlombol bardzo bym chciala jechac  w zeszłym roku bylam z koleżanką  ale w tym roku ona niestety nie moze jechac  a ja  niemam  zabardzo auta niestety tym co jechalam autem  uleglo  awari i niestety kolezanka nie chce  naprawiac   z milom checiom zabiere sie  z kimś lub bym prosila jakies namiary na autosan co jechal do portugali  dokladam sie do polowy drogi w sesie finansowo oraz mam darczynców brak tylko auta mile widziana ekipa okolice czestochowy 

 


   
OdpowiedzCytat
(@activeprotravel)
Eminent Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 32
 

@1939mokra Szukam ekipy właśnie, mam auto, moja ekipa się rozpadła coś. Byłem swoją skodą forman w Albanii, zero większych awarii. Jak coś to pisz na activeprotravel@gmail.com
Albo dołączę do czyjejś ekipy. Potrafię naprawić prawie wszystko 😉 Szukam 3 osób do auta. Z wrocławia


   
OdpowiedzCytat
(@aq-garage)
Trusted Member
Dołączył: 9 lat temu
Posty: 79
 

Może nie po raz 18, ale meldujemy się po raz 10- dla nas jubileuszowy. Miło was będzie spotkać, do zobaczenia na starcie


   
OdpowiedzCytat
(@lukasz-cz)
New Member
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 2
 

Witam wszystkich 

Chętnie dołączę do ekipy z okolic Warszawy a najlepiej Grodziska Mazowieckiego. Oczywiście dorzucam się do paliwka i postaram się o darczyńców 

 


   
OdpowiedzCytat
Share: